Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Adrafinil- forum, cena, gdzie kupić?

Adrafinil-cena-allegro

Adrafinil jest kwasem (difenylo-metylo)sulfinylo-2-acetowodoroksamidalnym.

Formuła molekularna: C15H15NSO3
Masa cząsteczkowa: 289,35

Korzyści wynikające z zastosowania Adrafinilu

Może poprawić czujność i pamięć (ref)*
Wspiera czuwanie (ref)*
Wspiera koncentrację i uwagę (ref)*
Wsparcie nastolatków u osób starszych (ref)*

Uwaga: Substancja zakazana przez Światową Agencję Antydopingową (WADA) (ref)*.

Sposób działania Adrafinil

Adrafinil ma bezpośredni wpływ na centralny układ nerwowy, ale jego dokładne mechanizmy działania nie zostały jeszcze odkryte. Badania na zwierzętach dowodzą, że Adrafinil działa jako agonista receptora a1-adrenergicznego i wpływa na uwalnianie aminokwasów, takich jak glutaminian, jednocześnie zmniejszając uwalnianie GABA.

Adrafinil jest środkiem eugenicznym, co oznacza, że promuje czujność i czujność bez efektów przypominających amfetaminę. Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) klasyfikuje go jako “nieokreślony środek pobudzający” .

Po spożyciu Adrafinil ulega przemianie w aktywny modafinil, który jest następnie przemiany w nieaktywny kwas modafinilowy lub nieaktywny sulfon modafinilowy. Adrafinil może również metabolizować do nieaktywnego kwasu modafinilowego, który omija całkowicie modafinil .

Referencje na temat Adrafinilu

Adrafinil-referencje-opinie-forum

Poniższe referencje nie mają na celu sugerowania, że którykolwiek z naszych produktów leczy, leczy lub diagnozuje jakąkolwiek chorobę lub stan człowieka<silny. Odniesienia do badań klinicznych i badań przedklinicznych mogą wykorzystywać różne dawki i mogą nie reprezentować dawek lub późniejszych wyników sprzedawanych przez nas produktów, jednakże podane odniesienia odnoszą się do samego suplementu tematycznego. Podane odniesienia są przeznaczone wyłącznie do celów badawczych i informacyjnych i nie reprezentują całego dostępnego zasobu wiedzy na temat(y), do którego(ych) się odniesiono; nie reprezentują one również wszystkich możliwych wyników związanych z tematem(ami), do którego(ych) się odniesiono, w tym, ale nie wyłącznie, działań niepożądanych, środków ostrożności lub interakcji chemicznych w organizmie człowieka. Treść zamieszczona na tej stronie internetowej nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, leczenia lub diagnozy. Nigdy nie ignoruj porad specjalisty medycznego lub opóźnienia w uzyskaniu profesjonalnej porady z powodu informacji lub wrażenia, które zbierasz na tej stronie internetowej. Opieranie się na informacjach zawartych w treści tej strony internetowej odbywa się wyłącznie na własne ryzyko. Zachęcamy naszych odbiorców do prowadzenia własnych badań wykraczających poza dostarczone przez nas zasoby, tak aby decyzja użytkownika była jak najlepiej wykształcona.

  • Może poprawić czujność i pamięć
  • Wspiera czuwanie
  • Wspiera koncentrację i uwagę
  • Wsparcie nastolatków w podeszłym wieku

Dawkowanie Adrafinilu

Adrafinil “Pure Nootropics” dostarcza 300 mg na 1 kapsułkę.

Opcje sproszkowane luzem są dostępne w ilości 15 gramów i 30 gramów.

Adrafinil w proszku “Pure Nootropics” zapewnia 300 mg na (4) poziom 0,15 cm3 (w zestawie z zakupem). *Dopasowanie do zmian w gęstości proszku, pomiary gałek mogą ulegać wahaniom. Sugerujemy zakup wagi do dokładnego pomiaru. Skala pozwala użytkownikom na lepsze śledzenie postępów i reakcji na każdą dawkę. Wagi są dostępne do zakupu poprzez Pure Nootropics.

Efekty uboczne i toksyczność Adrafinilu

Wiele badań klinicznych z Adrafinilem miało bardzo małe lub żadne skutki uboczne; jednakże skutki uboczne mogą obejmować nadpobudliwość w dużych dawkach, agresję, nudności, nieregularne bicie serca, dyskinezję, senność i inne. W standardowych dawkach długotrwałe stosowanie przez 3 lata lub dłużej nie powodowało szkodliwych skutków ubocznych, tolerancji lub zależności (1).

W przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków, przed rozpoczęciem stosowania Adrafinilu należy skonsultować się z lekarzem w sprawie ewentualnych interakcji.

Dawka śmiertelna u myszy i szczurów wynosi około 3400 mg/kg (1).