Adrafinil Powder & Capsules- opinie, forum, cena, gdzie kupić?

Adrafinil-opinie-forum-cena

Adrafinil powder jest jedną z najpopularniejszych nootropii, ale zamówienie online może być trudne ze względu na ograniczoną dostępność.

Adrafinil jest obecnie regulowany w Stanach Zjednoczonych i może być nabywany bez recepty, w przeciwieństwie do związków związanych z Modafinil.

Jak działa Andrafinil?

Adrafinil został opracowany przez naukowców francuskiej firmy farmaceutycznej w Laboratoriach Lafon. W 1974 roku Michel Jouvet i inny naukowiec, poszukując nowych środków przeciwbólowych, stworzyli serię związków sulfenylu benzhydrylowego, w tym Adrafinil.

Stwierdzono, że Adrafinil nie działa przeciwbólowo, ale należy raczej do klasy związków znanych jako eugeroiki, czyli związków wspierających. Adrafinil jest stymulantem jako efekt, ale nie jest strukturalnie związany ani w swoim mechanizmie działania z tradycyjnymi środkami stymulującymi opartymi na amfetaminie.

Podczas testów w celu określenia mechanizmu działania Adrafinilu, Modafinil został odkryty w 1976 roku. Po spożyciu Adrafinil jest transportowany do wątroby, gdzie jest rozkładany na części składowe. Są to m.in. nieaktywny kwas modafinilowy i aktywny modafinil, który uznano za przyczynę działania Adrafinilu.

Zarówno Adrafinil, jak i późniejszy Modafinil widziane były w badaniach na zwierzętach jako stymulujące efekty, powodujące gotowość odruchów i zwiększoną lokomotywację. Ze względu na te efekty, Adrafinil został po raz pierwszy przetestowany w badaniach na ludziach jako eksperymentalne leczenie narkolepsji. Narkolepsja jest zaburzeniem snu, które powoduje nadmierną senność w ciągu dnia i przypadkowe ataki snu w ciągu dnia.

W różnych podwójnie ślepych badaniach naukowych kontrolowanych placebo, w porównaniu z placebo, Adrafinil znacznie zwiększa czuwanie i zmniejsza nadmierną senność w ciągu dnia. W 1986 roku Adrafinil został zatwierdzony we Francji jako lek na narkolepsję. Później Modafinil został również zatwierdzony we Francji, w 1994 roku i w Stanach Zjednoczonych w 1998 roku.

Lafon stworzył markową wersję Adrafinila i Modafinila, znaną odpowiednio jako Olmifon i Provigil. W 2001 r. Lafon został zakupiony przez amerykańską firmę farmaceutyczną Cephalon Inc. Cephalon kontynuował produkcję Olmifonu i Provigil.

W 2011 roku Cephalon został przejęty przez Teva Pharmaceutical Industries. W tym samym roku zaprzestano produkcji Olmifonu. Modafinil jest najsilniejszym i najszybszym składnikiem kompostującym w porównaniu do Adrafinilu i jest tym, który został najdokładniej zbadany i zastosowany w medycynie.

Do dziś Cephalon (jako spółka zależna Teva) tworzy Provigil, a także Armdodafinil, wyrafinowany produkt Modafinilu, który sprzedaje jako Nuvigil. Adrafinil nie jest już produkowany przez Cephalon, ale dziś jest produkowany przez wielu innych producentów na całym świecie.

Zalety Adrafinilu

Istnieje szereg korzyści, które świadczą o adrafinil recenzje online z wykorzystaniem tego związku.

Oprócz zastosowania klinicznego jako lek na narkolepsję i bezdech senny, jest dobrze znany ze zwiększania poziomu energii i przywracania ogólnego dobrego samopoczucia.

Wielu pracowników wykonujących pracę w systemie nocnym i zmianowym korzysta z tego rozwiązania, aby zapewnić im możliwość zachowania czujności w razie potrzeby.

Istnieje również szereg korzyści poznawczych, które czynią Adrafinil częścią klasy Nootropics.

Korzyści obejmują wzrost pamięci, energii umysłowej, uwagi i koncentracji, a także niektórych użytkowników zgłaszających nawet zdolność do wyraźniejszego myślenia. Dlatego też zakup Adrafinil jest uważany za czynnik zwiększający wydajność wśród osób, z których regularnie korzystam.

Zobaczysz również, jak wykorzystywano go do celów akademickich, aby uczyć się przez całą noc na zbliżający się egzamin.

Inni użytkownicy i naukowcy uważają, że związek ten jest w stanie pomóc im przezwyciężyć łagodne przypadki introwersji i niepokoju społecznego. Prowadzi to do większego rozluźnienia i uspołecznienia byłoby doskonałą korzyścią, która z pewnością mogłaby pomóc wielu ludziom.

Jak działa Adrafinil?

Zaobserwowano, że związek ten zwiększa poziom oreksyny neuroprzekaźnika (hipokretyny). Ta potężna substancja chemiczna dla mózgu została zaprojektowana, aby pomóc regulować emocje, czuwanie i apetyt.

Teoria jest taka, że wraz ze wzrostem poziomu oreksyny w podwzgórzu prowadzi to również do wzrostu stężenia dopaminy,

Bezpieczeństwo Adrafinilu, skutki uboczne i problemy z wątrobą

Chociaż związek ten jest ogólnie uważany za dobrze tolerowany i bezpieczny, istnieją pewne kwestie związane z bezpieczeństwem, o których należy pamiętać.

Dla początkujących, Adrafinil może potencjalnie wprowadzić dodatkowe ciśnienie na serce, choć mniejsze niż w przypadku stosowania amfetamin. Oznacza to, że z pewnością nie jest to wskazane dla osób z chorobami serca lub powikłaniami. Ci, którzy mają zdrowe serca, prawdopodobnie nie powinni się tym zbytnio przejmować.

Ponadto, nie biorą pod uwagę tego mieszania z innymi konwencjonalnymi środkami pobudzającymi, takimi jak Adderall czy Ritalin.

Bóle głowy, zawroty głowy, nudności i zaburzenia żołądka zgłaszane są w związku z efektami ubocznymi suplementacji Adrafinilu. Znane jest również podnoszenie niektórych enzymów w wątrobie, które mogą spowodować uszkodzenie narządów (potencjalnie).

Z tego powodu większość ludzi nie stosuje dawek Adrafinil codziennie, ale raczej w razie potrzeby przez krótki okres czasu. Jeśli zdecydujesz się wziąć ten związek na zasadzie długoterminowej, należy rozważyć śledzenie ogólnej funkcji wątroby i poziomu enzymów przez lekarza monitorującego nerki.