Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Jedzienie w dostawie – nasza ulubiona dostawa w Gdańsku, Gdyni i w Warszawie.

Aplikacja Wolt

Jeśli potrzebujesz najlepszej usługi dostarczania żywności w Gdańsku, nie szukaj dalej niż aplikacja Wolt. Chociaż istnieje kilka usług, które oferują opcje transportu na wynos i dostawy w całym mieście, żadna z nich nie ma ogromnego wyboru i wysokiej jakości jak aplikacja Wolt zapewniają one wszystko, od pysznych tłustych burgerów po gwiazdkowe restauracje Michelin. Wszystko co musisz zrobić? Po prostu jedz!

Wolt – co to jest – aplikacja

Uruchomiona w Helsinkach w 2014 r. aplikacja do dostarczania żywności dostarcza obecnie do 20 miast z ponad 1400 restauracji i liczba ta stale rośnie. Usługa jest prosta: zamów jedzenie bezpośrednio z aplikacji w telefonie i zapłać kartą kredytową. Jedzenie zostanie odebrane w restauracji przez kuriera aplikacji Wolt i przywiezione na miejsce. Kurierzy jeżdżą na rowerze i podróżują z dużymi niebieskimi podgrzewanymi kontenerami z logo Wolt.

W Tallinie aplikacja Wolt eksperymentuje obecnie z samobieżnymi robotami dostawczymi, ale nie jest to coś, co zostało wprowadzone w innych miastach.

Każda restauracja może ubiegać się o członkostwo w serwisie Wolt, a ponieważ jej celem jest zaspokojenie różnorodnych pragnień żywieniowych, wybór jest niezwykle szeroki i dobrze skompletowany.

Aplikacja Wolt działa obecnie w Kopenhadze, Helsinkach, Sztokholmie, Trondheim, Pradze, Budapeszcie, Tallinie, Rydze, Wilnie, Warszawie, Gdańsku, Gdyni i wielu innych miastach.

Aplikacja Wolt- jak działa?

Pobierz aplikację na iPhone’a lub Androida.

Po pobraniu zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się w celu założenia konta. Możesz to zrobić za pośrednictwem Facebooka lub poczty elektronicznej. Rejestracja trwa około 2 minut.

Przeglądaj ich wybór w swoim mieście! Mają wszystko, od fast foodów i deserów po wyśmienitą kuchnię w najlepszych restauracjach w mieście.

Po złożeniu zamówienia Wolt pokazuje dokładnie, jak długo potrwa dotarcie jedzenia. Zacznij odliczać minuty!

Aplikacja Wolt- co polecamy – najlepsze restauracje?

Aplikacja Wolt- co polecamy?

BEHOV oferuje pyszne, klasyczne pizze wykonane w piecach opalanych drewnem. Ich składniki są najwyższej klasy i możesz zaprojektować własną pizzę, aby uzyskać dokładnie to, czego chcesz.

NEIGHBOURHOOD dla pizzy, która jest trochę inna, sprawdź tą restaurację. Ich ultracienka skórka jest bardziej chrupiącą, przypominającą krakersową podstawę niż typowa pizza, a prawdziwy nacisk kładzie się na organiczne, sezonowe dodatki

Aplikacja Wolt Gdańsk

JAGGER pyszne hamburgery typu fast food, smażone kanapki z kurczaka, chrupiące frytki i koktajle mleczne. Jedzenie jest tłuste w taki sposób, w jaki chcesz, ale nie przesadnie, i dostępne w całym mieście. Ich wegetariański burger jest pyszny!

DAMINDRA uznawana za jedno z najlepszych miejsc na sushi w Gdańsku, Damindra oferuje nigiri, futomaki, uramaki i hosomaki, a także wiele pozycji, takich jak zupa miso i fasola edamame. Sushi jest dość klasyczne, ale pięknie wykonane, ze świeżymi składnikami i wspaniałymi kombinacjami smakowymi.