Attract and Manifest Spray, moon and spade- opinie, cena

Attract and Manifest Spray, moon and spade

Czyż nie byłoby miło doładować swoje przejawiające się umiejętności? Czy jesteś sfrustrowany, że twoje rytuały tworzą oczekiwane rezultaty, czy też czujesz, że nie przyciągasz dobrych rzeczy w swoim życiu? Poznaj Attract and Manifest Spray, moon and spade!

Attract and Manifest Spray, moon and spade- skład

Attract and Manifest Spray, moon and spade skład

Mądre magiczne kobiety i mędrcy używają cynamonu w rytuale, aby przyciągnąć miłość, pieniądze, klientów, dobrobyt i tym podobne od tysięcy lat. Cynamon nie jest jedynym zapachem w tym silnym sprayu, który zaspokoi Twoje nerwy węchowe. Ze słodką pomarańczą i cynamonem trzymającym nuty bazowe jest połączenie innych odurzających zapachów, takich jak róża otto, ylang-ylang, anyż gwiazdkowy i goździk.

Poznaj korzyści zdrowotne Pomelo!

Attract and Manifest Spray, moon and spade- jak stosować, dawkowanie

Attract and Manifest Spray, moon and spade jak stosować, dawkowanie

Ten spray jest uniwersalny. Użyj go w rytuale np. spryskaj papiery petycyjne lub świece. Rozpyl go w swoim pokoju lub biurze, aby rozpylić swoją przestrzeń wirem energii przyciągania lub spryskaj siebie na punkty pulsu, czakrę serca lub czakrę splotu słonecznego. Eliksir jest wykonany z uzdrawiających kryształów, które przenoszą energię obfitości lub przyciągają pozytywne rzeczy do Ciebie. Eliksir zawiera cytrynę, oko tygrysa, kwarc nirwany, rutylizowany kwarcowy karneol, granat, rubin, kamień słoneczny i kwarc różowy aby nasycić całą zawartość miłością, która jest potrzebna – dla siebie i innych, aby dokonać zmian w swojej rzeczywistości.

Attract and Manifest Spray, moon and spade- ulotka, ile razy dziennie

Dostępna w 2 uncjowej, niebieskiej butelce w sprayu, która chroni oleje przed światłem słonecznym. Jest na tyle mały, że zmieści się w torebce lub miejscu na ołtarzu. To jest niepodobne do żadnego innego rodzaju sprayu. Twoje rytuały “Przyjdź do mnie” nigdy nie będą takie same. Jeśli zdecydujesz się użyć go jako zapachu, bądź przygotowany, aby przyciągnąć więcej uwagi i poczuć się pewnie i atrakcyjnie.

Attract and Manifest Spray, moon and spade- opinie z forum

“Odkąd rozpylam spray w swojej sypialni wreszcie nie budzę się w nocy. Ponad dwa miesiące temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Każdej nocy budziłam się minimum raz, mój sen był bardzo płytki. Czułam się w tym miejscu bardzo niekomfortowo i nieprzyjemnie. Wszystko się zmieniło gdy zaczęłam używać tego eliksiru. Polecam wszystkim!”

Attract and Manifest Spray, moon and spade- cena, gdzie kupić

Eliksir można zakupić na stronie producenta, który proponuje najkorzystniejszą cenę produktu.