Bioxyn – odchudzanie – 2020 – gdzie kupić i jak stosować – opinie z forum, cena, apteka

Zacznijmy od podstawowego stwierdzenia: “Wykonywanie ukierunkowanych ćwiczeń tonizujących nogi nie powoduje, że stają się one większe! Jedyną rzeczą, która sprawia, że nogi (i reszta ciała) są tłuste, są binges przy stole. Nie martw się, jeśli będziesz jadł właściwe jedzenie i wykonywał nawet umiarkowaną aktywność fizyczną, Twoje nogi będą zawsze stonowane i szczupłe!

Jak łatwo schudnąć?

Aby schudnąć na udach i wyeliminować tłuszcz z nóg w ogóle, jest niezwykle ważne, aby mieć jasne następujące podstawowe linie:

  • Nie jest możliwe, aby mieć chude nogi bez ukierunkowanego treningu z efektywnymi ćwiczeniami;
  • Objętość twoich nóg NIE zwiększy się, jeśli będziesz stosować się do programu treningowego, aby schudnąć i odchudzić nogi;
  • Nie można schudnąć na udach i tonąć nogi bez serii przydatnych ćwiczeń i treningu do utraty wagi.

Oto więc 3 ćwiczenia do zrobienia w domu, aby schudnąć, mające na celu tonizowanie nóg, a przede wszystkim odchudzanie ud i pracę na mięśnie, aby były zdefiniowane i nie większe. Ćwiczenia te, w połączeniu z dwoma specyficznymi ćwiczeniami aktywności aerobowej do utraty wagi przydatne do spalania kalorii, dadzą Ci szczupłe i zdefiniowane nogi w krótkim czasie.

Przykładowe ćwiczenia na odchudzanie

  • Pierwsze z ćwiczeń na szczupłe pośladki i uda technicznie nazywane jest “Static Squat”, znane również jako ćwiczenie na krzesło, ponieważ aby to zrobić wystarczy wyobrazić sobie siedzenie na niewidzialnym krześle: Z oparciem pleców o ścianę i rozstawionymi stopami, ugiąć kolana aż do momentu, kiedy usiądziemy z plecami uciskanymi do ściany i z kolanami nie nad palcami, pozostaniemy w pozycji siedzącej przez dwadzieścia sekund i powrócimy do pozycji wyjściowej, a następnie powtórzymy ćwiczenie co najmniej dwa razy po kolejnych dwudziestu sekundach.
  • Drugie ćwiczenie można wykonać z pomocą wagi lub bez niej, chociaż początkowo lepiej byłoby użyć wagi ciała, po czym można stopniowo dodawać małe wagi, po jednej na każdą rękę. Następnie, stojąc, należy rozstawić nogi, wysunąć prawą stopę do przodu i zgiąć prawe kolano nie przechodząc przez czubek stopy z samym kolanem, przytrzymać pozycję przez trzy sekundy i wrócić do pozycji wyjściowej, a następnie powtórzyć z drugą nogą. Zrób 15 powtórzeń na zmianę nóg, w sumie 30.
  • Trzecie ćwiczenie to ćwiczenie do odchudzania nóg może być również wykonywane z ciężarkami lub bez, w pozycji stojącej, z ramionami prostopadłymi do ciała, zgiąć kolana i podnieść ręce do przodu, kolana muszą być zawsze za czubkiem stopy. Powtórzyć ćwiczenie 30 razy dla każdej serii w sumie trzech serii.

Aktywność aerobowa w celu utraty wagi na nogach i udach

Aby mieć stonowane nogi, aktywność cardio obejmuje czynności spalania tłuszczu, jeden jest lżejszy, dwa pozostałe są bardziej wymagające i w kolejności są: chodzenie w szybkim tempie, jogging lub jazda na rowerze.
Zacznij od pół godziny chodzenia w szybkim tempie co najmniej 3 razy w tygodniu, ale dopiero pod koniec treningu. W rzeczywistości, trzeba mieć wystarczająco dużo energii, aby ukończyć ćwiczenia do gier mających na celu wyeliminowanie tłuszczu, a następnie zakończyć z aktywności cardio.

Bieganie

Wiele osób będzie wiedziało, że bieganie jest najbardziej efektywnym sportem, który pozwala schudnąć, a jednocześnie pozwala mieć stonowane i zdefiniowane nogi, bieganie spala tłuszcz i tonizuje mięśnie.

Możliwe jest bieganie na świeżym powietrzu, w siłowni lub w domu, ale idealnym rozwiązaniem byłoby korzystanie z bieżni, która jest mniej obciążająca dla stawów, począwszy od dziesięciu minut biegu i dwudziestu minut szybkiego spaceru, zwiększając je stopniowo.

Jak biegać, by schudnąć na nogach

Jogging też potrzebuje zasad. Może przyczynić się do ogólnego samopoczucia w naprawdę doskonały sposób, pomagając w utracie nadmiaru wagi, pod warunkiem, że praktykuje się go we właściwy sposób, pozbywając się nadmiaru tłuszczu i nie wpływając na użyteczne tłuszczu. Istnieją różne sposoby joggingu, a zakładając, że utrata wagi oznacza utratę tłuszczu, a nie utratę wagi, wskazane byłoby bieganie przez maksymalnie czterdzieści minut. Należy również uważać, aby nie popełnić najczęstszego błędu, jakim jest zatrzymanie się, ponieważ początkowo można było przybrać na wadze, w rzeczywistości na początku mięśnie mogły reagować na bieganie gromadząc wodę. Oto kilka wskazówek, aby zrobić to poprawnie:

  • Ciągłość: trening godny bycia zdefiniowanym jako taki opiera się na tej podstawowej zasadzie, tj. bieganie co drugi dzień. Nigdy nie pozwól, aby między sesjami treningowymi upłynął więcej niż jeden dzień, w przeciwnym razie nie stracisz żadnej wagi. Im więcej czasu upływa pomiędzy jednym treningiem a następnym, tym mniejszy jest wpływ na utratę wagi.
  • Alternatywnie: Lepiej biegać czterdzieści minut każdego dnia, niż godzinę każdego innego dnia. Proces utraty wagi rozpoczyna się w momencie zatrzymania. To szczególne uczucie, które odczuwasz pod koniec biegu, wraz z zaczerwienieniem, oznacza, że dobrze sobie radzisz: to uczucie oznacza, że tłuszcz się topi. Bieganie przez godzinę lub więcej niewątpliwie powoduje utratę wagi, ale mniej czasu spędzonego na bieganiu można zoptymalizować poprzez zmianę rytmu, utrata wagi oznacza również rozwój jakości masy mięśniowej i im więcej procent mięśni mamy, tym bardziej przyspiesza się podstawową przemianę materii, pozwala nam to szybciej spalić tłuszcz i zapobiec jego przekształcaniu się w złogi tłuszczu. Ideałem byłoby więc bieganie po pagórkowatych torach, co pozwoliłoby na utratę większej ilości tłuszczu niż spalanie na płaskich torach w tym samym tempie.
  • Bieganie na pusty żołądek: najlepsze efekty daje bieganie na pusty żołądek, oczywiście dozwolona jest woda. Wyniki dotyczące punktów krytycznych nie będą długie w najbliższym czasie. Wskazane jest również, aby nie przesadzać od razu podczas śniadania, jeśli poczekasz co najmniej godzinę po treningu, wyniki będą szybsze.