Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

California Gold Nutrition, Omega-3- opinie, cena, gdzie kupić?

California-Gold-Nutrition-Omega-3-cena

Omega-3 Premium Fish Oil jest obecnie częścią rodziny produktów California Gold Nutrition.

California Gold Nutrition® Omega-3 Premium Fish Oil

  • Ekstrakcja molekularnie destylowana i nadkrytyczna
  • Preferowana postać trójglicerydowa i cholesterol wolny
  • 360 mg EPA i 240 mg DHA na 2000 mg żeli miękkich – dwa żele miękkie dziennie!
  • 100 Żelatyna rybna miękka (bez trzody chlewnej i bydła) Wyprodukowana w Kalifornii, USA
  • Wspiera ogólne zdrowie i dobre samopoczucie, a także pomaga utrzymać optymalny profil lipidowy*.
  • Formuła do Kontenera: Brak glutenu – Brak GMO – Brak soi
  • Wyprodukowane w kontrolowanej przez stronę trzecią, zarejestrowanej (certyfikowanej) jednostce cGMP.
  • Potwierdzona jakość iTested i 100% gwarancja złota


Efekty z California-Gold-Nutrition-Omega-3

Utrzymanie diety o wystarczającej ilości “dobrego tłuszczu” wiąże się z korzyściami zdrowotnymi, takimi jak zmniejszone ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, zdrowa funkcja mózgu oraz ogólne zdrowie i dobre samopoczucie.*

Omega-3 Premium Fish Oil, by California Gold Nutrition®, jest ekstrakcją molekularnie destylowaną, nadkrytyczną, która zawiera 360 mg EPA i 240 mg DHA na 2000 mg naturalnego koncentratu oleju rybiego. Żelatyna rybna jest produkowana w Kalifornii w USA, bez użycia trzody chlewnej i bydła.

Sugerowane zastosowanie


Przyjmować 2 żele miękkie dziennie, z jedzeniem lub bez jedzenia. Najlepiej, gdy jest przyjmowany zgodnie z zaleceniami wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Skład California-Gold-Nutrition-Omega-3

California-Gold-Nutrition-Omega-3-sklad-opinie-forum

Inne składniki


Kapsułka z miękką żelatyną rybną (żelatyna [z tilapii], gliceryna, woda) i witamina E (<0,1% jako naturalny d-alfa-tokoferol).

Zawiera ryby (sardela, makrela, sardynka i/lub tuńczyk). Produkt ten nie jest wytwarzany z mleka, jaj, skorupiaków, orzechów z drzew orzechowych, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi lub glutenu. Produkowany w kontrolowanym i zarejestrowanym zakładzie zgodnym z cGMP, który może przetwarzać inne produkty zawierające te alergeny lub składniki.

Naturalny koncentrat oleju rybiego używany w naszej Omega-3 soft jest produkowany zgodnie z surowymi standardami kontroli jakości. Jest on badany pod kątem braku potencjalnie szkodliwych poziomów zanieczyszczeń (np. metali ciężkich [rtęć], PCB, dioksyn i innych zanieczyszczeń).

Nasze żelatyny rybne produkowane są w Kalifornii w USA.

Ostrzeżenia


Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Kobiety w ciąży lub karmiące, kobiety przewlekle chore, osoby starsze, osoby poniżej 18 roku życia, przyjmujące leki na receptę (np. rozcieńczalniki krwi), jak również osoby z rozpoznanym przez lekarza stanem chorobowym powinny skonsultować się z lekarzem, farmaceutą, naturopatą lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia przed przyjęciem suplementów diety.

Zamknięte dla twojej ochrony. Nie używać w przypadku brakującej lub uszkodzonej uszczelki. Najlepiej przechowywać w kontrolowanej temperaturze pokojowej od 20ºC do 25ºC (68ºF do 77ºF). Niewłaściwe warunki przechowywania, takie jak przedłużona ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wysoka temperatura i wilgotność mogą powodować degradację produktu w czasie.

Gdzie kupić oraz cena California Gold Nutrition Omega3?