Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

DJI Mavic 2 Zoom- cena, opinie, gdzie kupić, allegro

DJI Mavic 2 Zoom- cena, opinie, gdzie kupić, allegro

Gama dronów DJI Mavic jest jak kompaktowe aparaty fotograficzne klasy premium z linii dronów, siedząc pomiędzy bardziej punktowo-strzeleckim Spark i pro- przyjaznymi Phantoms. Mocna, ale mała dzięki składanym konstrukcjom, flota Mavic zyskała ostatnio dwa nowe okręty flagowe, które siedzą nad Mavic Air -DJI Mavic 2 Zoom.

Kilkaset funtów tańszy niż Pro, Zoom jest praktycznie tym samym dronem, z jedną kluczową różnicą: posiada inny aparat fotograficzny – taki, który jest dostarczany z 2x zoomem optycznym, który jest pierwszym dronem składanym.

Chociaż brakuje w nim dużego, jednocalowego sensora, 10-bitowego wideo HDR i regulowanej przysłony Pro, obiektyw ten daje Mavic 2 Zoom pewne wyjątkowe umiejętności, które mogą uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym niż jego rodzeństwo, w zależności od rodzaju filmów lotniczych, które chcesz nagrać.

DJI Mavic 2 Zoom- ulotka

DJI Mavic 2 Zoom- ulotka

2x zoom optyczny
12-megapikselowe zdjęcia
Nagrywa wideo w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę.
31-minutowa żywotność baterii
Kompaktowa, składana konstrukcja

Doskonała jakość obrazu z niezwykłym powiększeniem
Długa żywotność baterii
Szybki, stabilny, cichy lot.
Pakowane z funkcjami bezpieczeństwa
Konstrukcja składana

Zwiększ swoje libido!

DJI Mavic 2 Zoom- opinie z forum

DJI Mavic 2 Zoom- opinie z forum

“DJI zrobił to ponownie. Nowy Mavic 2 Zoom ma wszystko, czego potrzebujesz, od używania go jako hobby do profesjonalnego sprzętu. W dzisiejszych czasach, ten dron stoi na czele przemysłu z wszystkimi specyfikacjami, które zawiera. Wersja Zoom zawiera nową funkcję zoom, która może być zastosowana do wielu rzeczy, podczas gdy wersja Pro ma bardziej zaawansowany aparat, który ma nieco lepszą jakość i mniej funkcji.”

“Bateria mogłaby wytrzymać dłużej, ale rozwiązała problem zakupu pakietu z 2 dodatkowymi bateriami (i walizką do przenoszenia). Po prostu nie mam dość, latam średnio 1 godzinę dziennie (chciałbym mieć na to więcej czasu) i robię najlepsze zdjęcia swojego życia, mając przy tym mnóstwo zabawy.
Upewnij się, że dostaniesz walizkę. . . . , nie mogę sobie wyobrazić, że w tym momencie jej nie ma. Dron jest idealnym uzupełnieniem dla tych, którzy uwielbiają podróżować, łowić ryby, kempingować, uprawiać sport lub uprawiać inne zajęcia na świeżym powietrzu. Mój dzieciak gra w tenisa, to czas drona, idę na ryby, to czas drona, jeżdżę na rowerze?, czas drona, grill z przyjaciółmi?, czas drona. . . , co mogę powiedzieć?, to teraz mój najlepszy przyjaciel.”

DJI Mavic 2 Zoom- cena, allegro, gdzie kupić

Produkt najlepiej zakupić na oficjalnej stronie producenta. Kupując go tam mamy pewność, że dostajemy oryginalny produkt w najlepszej cenie.