DJI Mavic Air- cena, ulotka, opinie, gdzie kupić

DJI Mavic Air

DJI Mavic Air jest kompaktowym, składanym dronem i jest najmniejszym członkiem rodziny produktów DJI Mavic. Oferuje wysoką jakość obrazu w przyjaznym dla podróżnych rozmiarach, a także solidny system unikania przeszkód i potężne zautomatyzowane tryby lotu. Może nagrywać obraz w rozdzielczości 4K/30p z prędkością 100 Mb/s, ale używa Wi-Fi do połączenia zamiast bardziej wytrzymałych systemów transmisji sygnału DJI Lightbridge lub OcuSync, które lepiej sprawdzają się na dużych odległościach.

Mavic Air to atrakcyjna oferta, pozycjonowana pomiędzy dronami klasy konsumenckiej i profesjonalnej, które obecnie oferuje DJI. Przy prawidłowym użyciu może produkować treści trudne do odróżnienia od swoich profesjonalnych kuzynów. Jeśli szukasz drona, który zapewnia funkcje zbliżone do Phantom 4 Pro lub Mavic 2, a jednocześnie kontroluje rozmiar i czynniki kosztowe, DJI Mavic Air może być dla Ciebie idealnym towarzyszem lotniczym.

DJI Mavic Air- ulotka

DJI Mavic Air- ulotka

1/2,3″; 12 megapikselowy czujnik CMOS o rozdzielczości 12 megapikseli
3-osiowo ustabilizowany kardana.
85° FOV (24mm equiv)
Lekki, 430 gramów
21-minutowy czas lotu
Prędkość maksymalna 68 km/h (42 mph) w trybie sportowym
DNG Surowe wsparcie techniczne
100 Mbps 4K video do 30 kl.
Unikanie przeszkód w systemie APAS zwróconym przodem i tyłem do kierunku jazdy (APAS)
8 GB pamięci wewnętrznej
Nowe inteligentne tryby lotu
DJI Mavic Air jest w pewien sposób ewolucją DJI Spark, ale również pożycza liberalnie z serii dronów DJI Mavic. Mavic Air ma mniej miejsca niż Spark, gdy nogi są złożone, a dron znajduje się w trybie podróżowania. Ponadto, zawiera on również wideo 4K (Spark maxes out at 1080p). Air oferuje również zdjęcia DNG Raw, dłuższy czas lotu, profil kolorystyczny D-Cinelike w wideo oraz modernizuje kardana z dwóch do trzech osi stabilizacji. Wykorzystanie Wi-Fi do transmisji sygnału pasuje do Sparka, który utrzymuje ten mały, ale potężny dron poniżej bardziej wytrzymałej oferty transmisji serii Mavic i Phantom.

DJI Mavic Air- opinie z forum

DJI Mavic Air- opinie z forum

“Latam tym już od kilku tygodni i naprawdę mi się to podoba. Dodatkowe czujniki ułatwiają bezpieczne latanie. Lata nieco szybciej i pozostaje w powietrzu dłużej niż inne. I powiększenie! Nie sądziłem, że zoom będzie tak zauważalny, ale zmienił świat. Mogę sprowadzić odległe obiekty, aby je lepiej “spakować” z elementami na pierwszym planie. Teraz można zobaczyć góry za budynkami w mieście. Mogę również uzyskać lepsze zdjęcia z dalszej odległości, więc nie przeszkadzam nikomu (ani żadnym zwierzętom). Latanie jest niezwykle proste, wystarczy zwrócić uwagę i dać sobie czas na naukę. Różne perspektywy, które można uzyskać, aby fotografia znów stała się czymś nowym!”

“Uwielbiam drona DJI Mavic Air. Właśnie wróciłem z podróży do Belgii i Francji, aby odwiedzić pola bitewne z czasów I wojny światowej. Użyłem drona, aby uzyskać widoki Ariela z pól bitewnych i systemów okopowych. Naprawdę łatwy w obsłudze, świetna jakość wideo.”

DJI Mavic Air- cena, allegro, gdzie kupić

Produkt najlepiej zakupić ma stronie producenta. Tam tez mamy pewność, że kupimy oryginalny produkt w najlepszej cenie.