DJI Mavic Pro- cena, opinie, gdzie kupić, ulotka

DJI Mavic Pro

Kiedy większość ludzi myśli o dronach, zazwyczaj wyobrażają sobie duży, przerażający, czteroramienny miniaturowy śmigłowiec. Jednak producenci dronów w 2016 roku wprowadzili mniejsze i bardziej przenośne quad-coptery, takie jak GoPro Karma i Yuneec Breeze. Poznaj DJI Mavic Pro!

Teraz DJI wprowadza na rynek swój najmniejszy, najmądrzejszy i najbardziej dostępny dron, DJI Mavic Pro. Z możliwością złożenia do pakietu wielkości butelki z wodą i początkową atrakcyjną ceną. Ten malutki dron jest w dobrej cenie i ze wszystkimi inteligentnymi funkcjami innych większych modeli.

DJI Mavic Pro- ulotka

DJI Mavic Pro- ulotka

Mavic Pro ma wymiary 3,27 x 7,8 x 3,27 cala (83 x 198 x 83mm; szer. x gł. x wys. ) po złożeniu do góry, wygląda wprost uroczo i ma prawie taki sam rozmiar jak butelka z wodą. DJI opracowała również nowy ultralekki i aerodynamiczny płatowiec, który waży tylko 743g.

Wszystko to dzięki nowej konstrukcji składania, w której przednie ramiona obracają się do tyłu, podczas gdy tylne kończyny obracają się w dół i w kierunku korpusu quadcoptera. Pomimo zamocowania wirników do elementów przegubowych, Mavic Pro czuje się solidnie. Ustawienie wszystkiego wymaga odrobiny siły, ale nie na tyle, aby powstrzymać Cię przed ustawieniem w ciągu minuty.

Jeśli cokolwiek, użytkownicy tracą to odrobina prędkości idąc z tym mniejszym dronem. Mavic Pro może osiągnąć maksymalną prędkość 40 mph (65 km/h) w trybie sportowym – specjalne ustawienie dla wyścigów dronów, jeśli chcesz spróbować swoich sił w tym rozwijającym się sporcie.

Powiększ swojego penisa!

DJI Mavic Pro- jak stosować, używać

DJI Mavic Pro- jak stosować, używać

Podczas gdy może on być po prostu używany z dołączonym kontrolerem, z wszystkimi informacjami o locie, których można sobie życzyć, możemy mieć zainstalowane na iPhone, dzięki najnowszej aplikacji DJI, pozwalającą nam w pełni wykorzystać kadrowany sterowany kanał kamery wyświetlany na ekranie, wraz z dużą ilością telemetrii wokół krawędzi kadru, a także sam kontroler.

Zostało to ustawione przez otwarcie dwóch zawiasowych paneli bocznych na dole kontrolera, gdzie można przytulnie umieścić swój smartfon pomiędzy gumowymi rowkami (prawdopodobnie będziesz chciał usunąć go z obudowy dla lepszego dopasowania), podczas gdy istnieje szereg adapterów, aby wykonać połączenie przewodowe do kontrolera – nie ma tu parowania Wi-Fi.

Oznacza to, że kontroler jest bardzo łatwy do skonfigurowania, gdy zwolnisz dwie anteny na górze (kliknij je ładnie z powrotem na miejsce, gdy są schowane), i jesteś gotowy do pracy.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wyciągnąć dwa ramiona z przodu, dwa z tyłu, podwójne naciśnięcie przycisku zasilania (zapobiega to uderzeniu/przyciskaniu, gdy jest w torbie i rozładowaniu baterii) i jesteś gotowy do wzięcia nieba. Nie ma potrzeby rozdzielać wirników, ponieważ siła wytwarzana podczas wirowania silników zrobi to za Ciebie.

Dla nowych użytkowników, nie musi to być tak zniechęcające przy tych dźwiękach. Sterowniki są niezwykle tolerancyjne dla Twoich wejść, podczas gdy w powietrzu pozostaje idealnie stabilne, gdy zdejmiesz ręce z kontrolera. Nawet w niektórych warunkach wietrznych, gdy podnieśliśmy ją dalej niż linię drzew, pozostawała dość idealnie wyważona – choć ostrzegała nas przed niekorzystną prędkością wiatru.

DJI Mavic Pro- opinie

DJI Mavic Pro powinien być odpowiedni do tych, którzy oglądali nagrania z drona na poboczu i chcą zrobić swoje własne. Firma w końcu pozbyła się dwóch największych wyłączeń dronów poprzez uczynienie urządzenia, które jest znacznie bardziej przenośne i łatwiejsze w obsłudze.

DJI Mavic Pro- cena, allegro, gdzie kupić

Produkt najlepiej zakupić na oficjalnej stronie producenta. Tam też znajdziemy go w najlepszej cenie.