Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

DJI Phantom 3 SE- opinie, cena, allegro, gdzie kupić

DJI Phantom 3 SE

DJI Phantom 3 SE cechuje niezawodność, intuicyjne sterowanie, doskonała jakość obrazu i potężne osiągi lotu. Jest to doskonały dron dla początkujących. Kamera 4K, 4-kilometrowy zasięg sterowania, system pozycjonowania wizyjnego i 25-minutowy czas lotu pozwalają każdemu użytkownikowi doświadczyć dreszczyku emocji związanych z lataniem z niesamowitą łatwością. Jest nieco cięższy, gdy waży 1,236 g w porównaniu z 1,216 g standardu. SE jest zbudowana przede wszystkim dla nowych entuzjastów dronów. Jako następca standardu Phantom Standard, poprawia on wiele kluczowych funkcji, kamerę i zasięg transmisji. Ma nawet VPS, którego jego poprzednik nie ma.

DJI Phantom 3 SE- ulotka

DJI Phantom 3 SE- ulotka

Phantom 3 SE posiada funkcję Vision Positioning System (VPS). VPS umożliwia dronowi zawisanie w miejscu, z lub bez potrzeby odbioru sygnału GPS, w oczekiwaniu na dalsze instrukcje.

Oferuje zasięg transmisji wideo do 2,5 mili w porównaniu do zaledwie 0,5 mili na Phantom 3. Nagrywa obraz w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę w porównaniu z materiałem filmowym w wersji standardowej 2,7K.

Ma on maksymalny zasięg transmisji wynoszący 4 km w porównaniu z zasięgiem standardowym wynoszącym 1 km. Oznacza to, że ten drom może latać znacznie dalej, co pozwala na uchwycenie większej ilości scen.

Ma możliwość automatycznego powrotu do nagranego punktu w domu, gdy poziom naładowania baterii drona lub pilota jest zbyt niski.

Specyfikacje DJI Phantom 3 SE

Maks. odległość lotu 4 km
Bateria 4480 mAh LiPo 4S
GPS Tak
12MP ROOM
WI-FI 2,400 – 2,483 GHz/5,725 – 5,825 GHz

DJI Phantom 3 SE oferuje do 25 minut lotu z zaawansowanym systemem zarządzania bateriami. Pojemność do 4480 mAh. Oferuje również inteligentną ochronę przed ładowaniem i rozładowywaniem, zapewniającą trwałość. Pilot zdalnego sterowania posiada baterię o pojemności 2600mAh. Ma również zasięg transmisji do 4 km.

DJI Phantom 3 SE- opinie z forum

DJI Phantom 3 SE- opinie z forum

Przeprowadziłem wiele badań przed zakupem tego drona. Na początku zamierzam kupić innego drona, ale potem postanowiłem wydać trochę więcej, aby uzyskać solidny dron, który będzie mi wystarczył na jakiś czas. Nie polecam kupowania taniego drona (jak w przypadku dronów o wartości poniżej 100-200 dolarów). Twoje oczekiwania szybko zrosną i szczerze to nie jest konieczne, aby nauczyć się latać te przed lotem Phantom 3 SE.W zakresie zakupu tego drona polecam to dla początkujących jak ja. Zasięg jest lepszy w porównaniu do standardowego3. Niestety, nie ma komunikacji Lightbridge’a, którą mają niektóre, ale nie miałem żadnych problemów z lataniem tym dronem w domu moich rodziców (mieszkają oni na przedmieściach).