DJI Spark- opinie, cena, gdzie kupić, ulotka

DJI Spark

Nie każdy jest ekspertem od dronów, bo nie każdy chce być. Dla tych z nas, którzy chcą, aby doświadczyć latania dronem i robienia pięknych zdjęć i filmów wideo bez szkolenia profesjonalnego, nowo wydany mini dron DJI Spark jest doskonały.

Choć jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w dłoni, ma wystarczająco dużo mocy i funkcji, aby zaspokoić potrzeby większości zwykłych konsumentów – a nawet niektórych tych zaawansowanych. Spark nie jest blisko, jeśli chodzi o cechy i jakość aparatu, ponieważ jest większy i droższy od innych kuzynów, Phantom 4 Pro i DJI Mavic Pro.

Jego żywotność baterii jest również niska w porównaniu z mocniejszymi dronami kamer, a zasięg jest ograniczony. Ale DJI Spark nie próbuje być jak jego potężne rodzeństwo. Przeznaczony jest dla użytkownika, który chce tylko zrobić kilka zdjęć panoramicznych, nakręcić krótki film z góry lub po prostu poczuć się jak pilotujący dron latający.

W tej pracy, jest tak samo dobry jak wszystko inne w droższej cenie.

DJI Spark- ulotka

DJI Spark ulotka

Wymiary – 143×143×55mm
Waga – 0,2 funta (95 g)
Prędkość maksymalna – 50 km/h (31 mph) w spokojnych warunkach pogodowych
Maksymalny czas lotu – 16 minut (spokojna pogoda i stała prędkość 12,4 mph)
Maksymalny czas zawisania – 15 minut (spokojna pogoda)
Systemy pozycjonowania – GPS, GLONASS i VPS
Zakres częstotliwości WiFi – 2,4 GHz/5,8 GHz
Czujnik CMOS 12MP, 1/2. 3″ CMOS

Kontrola gestów
Szybkie uruchomienie z Palm
Intuicyjne sterowanie i ustawienia
Śledzenie obiektów
Gimbal dla uzyskania gładkich zdjęć i filmów wideo
Automatyczny edytor
Dość wysoka jakość obrazu i obrazu

Opcje obejmują Rakietę, gdzie dron leci prosto do góry, Dronę, gdzie leci do tyłu i do góry, Koło, gdzie leci w kółku oraz Helix, gdzie wznosi się w spiralnym wzorze.

We wszystkich przypadkach kamera blokuje się na obiekcie, zapewniając, że pozostanie on w centrum uwagi.

Istnieje również funkcja TapFly, która umożliwia sterowanie kierunkiem drona za pomocą dotknięcia ekranu telefonu. Możesz skierować drona, aby leciał albo w miejsce, które właśnie stuknąłeś, albo leciał w kierunku, w którym stuknąłeś.

Następnie jest ActiveTrack. Ta funkcja jest przydatna, jeśli fotografujesz poruszającą się osobę lub obiekt. Dron może zablokować się na profilu obiektu i podążać za nim od przodu lub z tyłu, a nawet ze stałej pozycji. Przydatne do złapania kogoś biegnącego lub jeżdżącego na rowerze.

Poznaj naturalne sposoby na erekcję!

DJI Spark- jak używać

DJI Spark- jak używać

Tam, gdzie brakuje mu surowej mocy, Spark wymyśla intuicyjną kontrolę.

Poleć dronem przez kilka minut, a zaczniesz myśleć, że to naturalna część ciebie. Jest on pełen funkcji, które pozornie rozumieją, czego potrzebujesz i dostarczają to bezbłędnie.

Weźmy na przykład kontrolę startu. Ze względu na swój rozmiar, dron Spark może wystrzelić z dłoni. I nawet nie musisz naciskać przycisku. Po włączeniu wykorzystuje inteligentną funkcję zwaną FaceAware do uruchomienia. Rozpoznając Twoją twarz, automatycznie podnosi się i unosi w powietrzu.

Raz na górze, jedną z najfajniejszych funkcji do wypróbowania jest selfie. Zamiast naciskać przycisk na pilocie zdalnego sterowania lub telefonie, wystarczy użyć gestów, aby przesunąć drona na miejsce i zrobić sobie zdjęcie. Soczewki szerokokątne doskonale odwzorowują indywidualne i grupowe.

Jeśli chcesz więcej przygody, weź drona na przejażdżkę wysoko na niebie. Jest jeszcze więcej ekscytujących narzędzi do wypróbowania.

DJI Spark- opinie z forum

Możesz nakręcić profesjonalny materiał filmowy za pomocą jednego urządzenia. Wybierając jedną z czterech opcji, dron leci w określonym wzorze, tworząc niesamowity materiał filmowy, który jest konkurencją dla profesjonalnych filmowców.

DJI Spark- gdzie kupić, cena, allegro

Drona najlepiej zakupić na oficjalnej stronie producenta. W tym miejscu dostaniemy go w najlepszej cenie.