Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

DJI Tello- opinie, cena, gdzie kupić, skład

DJI Tello

Wiek dronów nadszedł właśnie na nas i w rezultacie więcej ludzi na całym świecie podjęło się hobby jako piloci dronów, aby nadać nowy wymiar swoim komplementarnym zainteresowaniom związanym z fotografią, filmem czy podróżowaniem. Jeśli znasz markę DJI, to wiesz, że jest ona liderem na rynku łatwych w pilotażu trutni i systemów fotografii lotniczej, które wydały modele wyróżniające się na rynku, takie jak Phantom, Mavic i Spark. Teraz poznaj DJI Tello!

Niedawno DJI połączyło siły z Ryze Tech w celu stworzenia bardzo sprawnego drona do wejścia na rynek, którego cena nie wskazywała na kompromis w zakresie technologii. Będąc najtańszym i najmniejszym modelem w swoim katalogu, DJI Tello został zaprojektowany dla tych z nas, którzy są ciekawi świata dronów i chcieliby mieć możliwość zakupu wysokiej jakości, przyjaznego dziecku wiertarki, która nadal rozbłyskuje naszym apetytem na wszystko, co zaawansowane technologicznie.

DJI Tello- ulotka

DJI Tello- ulotka

Na pierwszy rzut oka, trzeba przyznać, jak przyjazny jest DJI Tello. W przeciwieństwie do innych modeli z DJI, które mają większe ramy, smukły i minimalistyczny wygląd Tello ostatecznie sprawia, że jest to idealny dron do użytku wewnątrz i na zewnątrz lub do manewrowania wokół tych ciasnych zakamarków. Tello może dosłownie spoczywać na dłoni, ponieważ jego wymiary to 98 x 92,5 x 41 mm, a waży on tylko 80 gramów, co jest odpowiednikiem codziennej miski z owocami. Tello zawiera 4 ramiona wirnika, które wychodzą poza ramę sprzętową, które działają jak stopy Tello, a także zabezpieczają spód przed potencjalnym uszkodzeniem.

Od większości dronów dostępnych na rynku, można się spodziewać, uzyskać około 5 do 7 minut czasu lotu, ale Tello DJI na średnio podwaja, aż około do 13 minut. Jak wspomniano powyżej, Tello został zaprojektowany z niezwykle przyjaznym dla użytkownika interfejsem, aby odpowiadać początkującym, a nawet może być używany przez dzieci w celu zapewnienia rodzinnej zabawy w czasie lotu. Ponadto, dron zawiera również niski poziom ochrony baterii, więc będziesz informowany o tym, kiedy bateria jest niska i dodatkowo, posiada czujnik wysokości, który oblicza i utrzymuje wysokość dronów, dzięki czemu można skupić się na innych aspektach czasu lotu, takich jak materiał filmowy lub po prostu latanie. Ta szczególna funkcja jest niezwykle przydatna, ponieważ większość początkujących zapomina o wysokości nad poziomem morza i w końcu rozbija swoje drony.

Popraw jakość swojego życia!

DJI Tello- skład

DJI Tello- skład

Same śmigła są wykonane z kompozytu wzmocnionego włóknem węglowym i zostały wyprodukowane w celu zmniejszenia wibracji w czasie lotu, aby uchwycić profesjonalnej jakości materiał filmowy. Jest to wbudowany kamuflaż aparatu fotograficznego z jego ogólną konstrukcją dającą wrażenie raczej oka niż wystającego elementu wyposażenia, który jest podatny na uszkodzenia. W skład zestawu znajdują się 4 śmigła strażników, które po obcięciu, nadają temu dronowi estetykę gotową do walki, która uzupełnia jego naturalnie przyjemny design.

DJI Tello- jak stosować

Funkcja Throw and Go umożliwia rozpoczęcie latania dronem poprzez umieszczenie go w dłoni i zwykłe wyrzucenie go w powietrze. Obejmuje również 8D flips, które pozwalają zwinnemu dronowi na wykonywanie akrobacji i sztuczek w powietrzu. Aby dynamiczne nagrania wideo były bardziej skuteczne, Tello posiada funkcje, które ułatwiają i przechwytywają skoordynowanych krótkich filmów z kręgu,360 stopni. Dron może również przesyłać nagrania do telefonu, tabletu lub zestawu słuchawkowego VR z aparatem 5MP i 720p jakości wideo. Chociaż DJI Tello zawiera niezliczone możliwości, prawdopodobnie jego najlepsza funkcja jest program Scratch opracowany przez programistów MIT, aby umożliwić dzieciom i młodzieży naukę podstawowego programowania.

Swój telefon lub tablet możesz podłączyć do drona, wykonując następujące czynności:

Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.
Włącz drona (naciśnij przycisk zasilania z boku drona).
Przejdź do opcji Wi-FI w telefonie/tablecie i połącz się z Tello wifi.
Uruchom aplikację Tello na swoim urządzeniu. Będziesz wiedział, czy urządzenie jest podłączone, ponieważ na ekranie zobaczysz obraz wideo na żywo oraz migające żółte światło LED obok kamery dronów.

DJI Tello- opinie z forum

“Pomimo faktu, że Tello oferuje szeroki zakres zaawansowanych technologicznie funkcji, skala w dół wielkości zasadniczo oznacza, że sprzęt musiał być zmniejszony zbyt. Jeśli jesteś doświadczonym pilotem drona to lepiej inwestować w jeden z naszych bardziej zaawansowanych dronów, takich jak Mavic, Phantom lub Spark. W przeciwieństwie do najbliżej spokrewnionych, DJI Tello ma tylko kamerę 5MP z filmem 720p, podczas gdy DJI Spark ma kamerę 12MP z filmem 1080p. Innym niedoborem jest zasięg transmisji, który wynosi tylko do 100 m, podczas gdy Spark – do 2000 m.”

“Ogólnie rzecz biorąc, bardzo zadowolony z tego jako pierwszy dron. Jedynym prawdziwym minusem jest to, że nie mogę uzyskać oprogramowania Tello do rozpoznawania kontrolera Bluetooth GameSir T1s. Jest to kontroler, który wymieniają jako kompatybilny zarówno w witrynach DJI i Ryze, jak i w podręczniku (oraz w filmach wideo, które pokazują używany produkt). Wysłałem e-maila z pomocą techniczną i szybko zareagowali, ale ich rozwiązanie nie zadziałało. Czytałem gdzie indziej, że inni też nie są w stanie sprawić, by to zadziałało. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie to naprawione/praca, ponieważ latanie z kijkami jest bardziej dotykowe niż przesuwanie wirtualnych podkładek na ekranie.”

DJI Tello- cena, allegro, gdzie kupić

Drona najlepiej zakupić na stronie producenta. Dostaniemy tam go w najlepszej cenie.