Dr Extenda – opinie (forum), cena, efekty, skład, gdzie kupić?

​Wspomóż swoją seksualność dzięki

Dr Extenda

DR Extenda – naturalny lek wspomagający aktywność seksualną u mężczyzn. Narzędzie to może być używane w przypadku różnych problemów z seksualnością. Zmniejszonym libido i częstym stresem i zmęczeniem, które zakłócają normalne życie intymne.

dr-extenda-tabletki-na-erekcje

Jakich efektów możemy spodziewać się po stosowaniu DR Extenda

Formuła potencji składa się z wybranych w określonych proporcjach składników roślinnych i naturalnych. Wśród tych składników znajdują się m. in: wyciąg z ziela Damiana – poprawia przepływ krwi do narządów płciowych, wydłuża erekcję, zapobiega wczesnemu wytryskowi; wyciąg z kozieradki – zwiększa poziom testosteronu, poprawia siłę działania, zwiększa pożądanie seksualne; wyciąg z granatu poprawia jakość plemników, stymuluje syntezę testosteronu, koryguje zaburzenia erekcji, zmaga się z męską niepłodnością; L-arginina – poprawia przepływ krwi do fallusa, poprawia funkcję erekcji, aktywuje produkcję płynu nasiennego, zwiększa ruchliwość plemników; ekstrakt peruwiański Maki – zwiększa wytrzymałość i popęd płciowy, poprawia jakość nasienia, eliminuje przedwczesny wytrysk, zapewnia stabilność układu nerwowego w sytuacjach stresowych. Oprócz poprawy męskiej potencji, większość z tych składników ma działanie przeciwutleniające i immunomodulacyjne, co korzystnie wpływa na kondycję całego organizmu.

Jak stosować?

Czas trwania stosowania suplementu jest ustalany indywidualnie przez lekarza prowadzącego, w zależności od rodzaju patologii i nasilenia głównych objawów. Dzienna dawka to 2 tabletki, z których jedna musi być przyjęta przed śniadaniem, a druga przed obiadem. Dla lepszego wchłaniania tabletek należy pić dużo wody.

Jak to działa?

Wydzielone wyciągi ziołowe składniki lecznicze rozpoczynają prace przygotowawcze do następnego etapu, który przebiegał pomyślnie i skutecznie.

Faza aktywna leku DR Extenda charakteryzuje się rozszerzeniem łożyska naczyniowego, szczególnie w obrębie narządów płciowych. W rezultacie znacznie zwiększa się ilość krwi wypełniającej jamistość korpusu penisa, co przyczynia się do silniejszej i dłuższej erekcji. W tym czasie, pacjenci zaczynają zauważać w dość wyraźnie nasiloną erekcję poranną, która jest dowodem, że składniki leku działają na organizm.

W fazie końcowej następuje stabilizacja i konsolidacja osiągniętych wyników. Formuła DR Extenda ma efekt kumulacyjny, dzięki czemu pozytywne zmiany utrzymają się przez długi czas.

https://www.netlekarz.pl/category/libido/

Opinie o Dr Extenda z forum

opinie z forum

 

Jaka jest cena Dr Extenda?

Najtaniej kupisz na stronie producenta:

Jaka jest cena Dr Extenda?

Gdzie kupić Dr Extenda? Allegro, apteka

https://www.netlekarz.pl/erofertil-2/