Fibre Select- opinie z forum, cena, gdzie kupić i efekty

Fibre Select to najlepszy błonnik witalny dostępny na rynku. Produkt posiada wysokiej jakości wyselekcjonowane składniki, które skutecznie oczyszczają organizm z toksyn, poprawiają samopoczucie oraz ogólną kondycję zdrowotną. Efekty stosowania widoczne są już po kilku dniach.

Fibre Selectfibre-select-SUPLEMENT-cena

  • Najlepszy błonnik do oczyszczania organizmu z toksyn!
  • Dokładnie oczyszcza organizm z toksyn
  • Wytrzymałość na szkodliwe produkty przemiany materii
  • Działa jak skuteczna miotła
  • Korzystny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie

 

Jak działa Fibre Select?

Fibre Select jest najlepszym życiodajnym włóknem, które spełnia oczekiwania wymagających ludzi. Jego doskonały skład pozwala na dokładne oczyszczenie organizmu. Poczuj różnicę i rozpocznij nowy rozdział w swoim życiu już dziś!
Dowiedz się więcej o ryzyku nadmiaru toksyn w organizmie
W przyrodzie nic nie umiera. Nadmiar toksyn przenikających do organizmu z jedzeniem i powietrzem nie znika, ale jest przechowywany. Jeśli nie dostarczysz poprzez dietę odpowiednich substancji oczyszczających, poczujesz nieprzyjemne konsekwencje zatrucia organizmu. Niektóre mogą być bardziej dotkliwe niż inne. Najczęściej spotykane to: uciążliwe zaparcia i wzdęcia, powolny metabolizm, tendencja do przybierania na wadze, ciężkość, apatia i zmęczenie. Nadmiar toksyn w organizmie powoduje pogorszenie wyglądu – skóra staje się szara, pozbawiona blasku, włosy stają się matowe z tendencją do wypadania, paznokcie rozszczepione. Całe ciało woła o interwencję, ponieważ osłabiają je toksyny. Ich obecność, po akumulacji, staje się niebezpieczna i może powodować wiele chorób przewlekłych. Dlatego konieczne jest systematyczne oczyszczanie organizmu.

W jaki sposób błonnik pokarmowy eliminuje toksyny?

Włókno jest istotną substancją tworzoną przez naturę. Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, usprawniając funkcjonowanie organów odpowiedzialnych za usuwanie szkodliwych pierwiastków. Innymi słowy, odblokowuje naturalną zdolność organizmu, wspierając go w jego codziennej, ciężkiej pracy. Dlaczego jest to konieczne? Ponieważ większość z nas prowadzi dziś niezdrowy tryb życia. Czasami z powodu złych nawyków – nałogów, złej diety, braku ruchu, stresu. Czasami z powodu genetyki. Czy uważasz, że nie dotyczy to Ciebie, ponieważ jesteś w dobrej kondycji? Niestety, to nieprawda. Nie możesz być pewien, że oczyszczasz swoje ciało, ponieważ sama dieta i ćwiczenia fizyczne mogą nie wystarczyć. Codziennie jesteśmy narażeni na działanie czynników środowiskowych, takich jak zanieczyszczenie, toksyczne dodatki do żywności, pestycydy i antybiotyki, z których wszystkich nie można uniknąć.

Efekty z  Fibre Selectfibre-select-efekty-zdjecia

  • poprawia wygląd i samopoczucie
  • dokładnie oczyszcza organizm z toksyn
  • normalizuje funkcjonowanie organizmu
  • pomaga w utracie wagi
  • reguluje poziom cholesterolu

 

 

Skład Fibre Select:

-Mikronizowane włókno jabłkowe
Naturalny składnik otrzymywany z łupin jabłek. Pęcznieje w żołądku, zapewniając uczucie sytości, które zapobiega podjadaniu
-Łuska nasion babki
Szybko i skutecznie usprawnia układ trawienny, radząc sobie z powszechnymi problemami. Obniża poziom cukru we krwi i glukozy, które są odpowiedzialne za przekąski.
-Guma guar
Bardzo dobry zagęszczacz, który zapewnia uczucie sytości i chroni przed skutkami podjadania. Wspiera odchudzanie.
-Oligofruktoza z korzenia cykorii
Znany jako prebiotyk stymulujący układ trawienny. Ma korzystny wpływ na florę jelitową.
-Inulina z korzenia cykorii
Naturalny składnik odżywczy dla pożytecznych bakterii jelitowych. Pozwala to na szybkie odtworzenie dobrego środowiska w układzie trawiennym.
-Mikronizowane włókno jabłkowe
Przyspiesza perystaltykę i ułatwia ruchy jelit. Dzięki temu toksyny są usuwane, zanim wpłyną niekorzystnie na wygląd i samopoczucie.

 

Opinie na temat Fibre Selectfibre-select-opinie-forum

Ewelina 27 lat
”Początkowo myślałam, że to tylko pora roku, potem dlatego, że byłem przepracowany. Zacząłem się jednak zastanawiać i analizować i natknąłem się na Fibre Select. Kiedy o tym przeczytałem, pocierałem oczy w zdumieniu. Zdecydowałem, że ma to sens. Wypróbowałem go i polecam również spróbować. ”
Adam 56 lat
”Łatwiejsza utrata wagi, płaski brzuch, lepszy wygląd, a nawet wyższe libido. Fibre Select jest niezastąpiony. Jestem pozytywnie zaskoczony, jak bardzo zmienia się ten proszek. Rozpuszczam go w soku pomarańczowym i piję codziennie. To działa, a efekty są wspaniałe. Teraz nie wyobrażam sobie mojego życia bez Fibre Select! ”

Opinia eksperta

”Jestem dietetykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Codziennie spotykam zniechęconych pacjentów, którzy próbowali wielu diet. Kiedy rozmawiam z nimi o roli toksyn i związanych z nimi problemach, często są zszokowani, bardzo zainteresowani i zadają wiele pytań. Kiedy zdecydują się spróbować, dowiadują się, że to ma sens, że trzeba tylko usunąć przyczynę, aby osiągnąć trwały efekt. Rozumieją, że celem nie jest maskowanie problemu, ale jego usunięcie. O to właśnie chodzi!”
Dr. Anna Joanczewska

Jak stosować Fibre Select?

Zaleca się, aby włókna Fibre Select były pobierane trzy razy dziennie. Jedną porcję (5 gramów, pół miarki) rozpuścić w 150 ml wody, energicznie wymieszać i natychmiast spożyć.

Fibre Select ma postać skoncentrowanego proszku, który rozpuszcza się w wodzie lub innych napojach. Taka forma gwarantuje najlepsze wchłanianie i szybkie działanie.

Fibre Select nie ma smaku ani zapachu, co czyni go przyjemnym do podjęcia. Nie wpływa to na smak Twoich ulubionych napojów.

Gdzie kupić Fibre Selct?

Cena Fibre Select

Fibre-Select-cena-apteka-allegro