Fibre Select – detox – 2020 – opinie z forum, cena, gdzie kupić i efekty

Na rynku dostępne są już liczne produkty detoksykacyjne, które oczyszczają organizm w naturalny, ale ostateczny sposób.

Mają udowodnioną zdolność do skutecznego oczyszczania wątroby, węzłów chłonnych, jelita, żółci i całego przewodu pokarmowego, tak aby wyeliminować skutki uboczne, takie jak bardzo nienawidzona retencji wody.

Termin “pasożyty” pochodzi z greckiego Para = blisko i Sitos = jedzenie. To dokładnie opisuje jak ci gospodarze postępują na ludzkim ciele. Mają one takie same szkodliwe działanie jak różne toksyny, które wpływają na funkcjonowanie wątroby i uniemożliwiają prawidłowe oczyszczanie krwi.

Co zalecają dietetycy?

Specjaliści od inwazji pasożytniczych zalecają programy detoksykacji na okres nie dłuższy niż 10 dni, aby uniknąć zbyt dużego osłabienia organizmu. W tym okresie toksyczne produkty są naturalnie wydalane, a wątroba, jelita, nerki, skóra i płuca są oczyszczane.

Podczas zabiegu detoksykacji organizmu przydatne jest również posiadanie programu, który może stymulować wzrost aktywności wyżej wymienionych narządów. Ważne jest, aby uzupełnić zabieg o odpowiednie produkty, którym towarzyszy dobrze zbilansowana dieta, w celu osiągnięcia zadowalających i trwałych rezultatów.