Fortebol – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

www.fortebol.plCzy wiesz, że poziom testosteronu u mężczyzn może zacząć stopniowo spadać począwszy od 30. lub 40. roku życia? Ten spadek często powoduje utratę masy mięśniowej, zwiększenie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie popędu płciowego i zmniejszenie poziomu energii w ogóle.

Jeśli masz niektóre z tych objawów, ten artykuł będzie dla Ciebie interesujący.

Istnieje kilka produktów na rynku dzisiaj, że według ich producentów, może pomóc zwiększyć produkcję testosteronu w organizmie, więc będą one w stanie odwrócić objawy spowodowane przez spadek poziomu testosteronu. Jednym z takich produktów jest Fortebol.

Co to jest Fortebol? W jakim celu się go stosuje?

Co to jest Fortebol? W jakim celu się go stosuje?

Jak już wspomnieliśmy, Fortebol jest suplementem, który, według oficjalnej strony internetowej produktu, może pomóc utrzymać lub zwiększyć poziom testosteronu, zapobiegając w ten sposób utracie masy mięśniowej i poprawy ogólnego nastroju, wśród innych pozytywnych skutków.

Formuła Fortebol składa się z witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych, które rzadko powodują skutki uboczne, więc praktycznie każdy może ją stosować.

Fortebol suplement testosteronu jest produktem, który zawiera unikalną kombinację witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych, z których większość ma wpływ na poziom testosteronu, zgodnie z badaniami naukowymi. Dlatego jest to produkt, który naprawdę może pomóc zwiększyć poziom energii i utrzymać kondycję.

www.fortebol.pl – oficjalna strona producenta

Jak działa Fortebol?

Większość składników Fortebol ma bezpośrednie działanie na stężenie testosteronu w organizmie, a hormon ten jak wiadomo jest ściśle związany z masą mięśniową. Dlatego Fortebol może być bardzo pomocny w poprawie kondycji i utrzymaniu sprawności fizycznej.

Nauka wykazała, że większość składników w formule Fortebol może zwiększyć poziom testosteronu. Tak więc Fortebol może być pomocny dla mężczyzn, u których poziom testosteronu zaczął spadać i powodować objawy.

Jak stosować Fortebol?

Zaleca się przyjmowanie czterech kapsułek Fortebol dziennie, wszystkie razem podczas śniadania lub o różnych porach dnia.

Oficjalna strona produktu zaleca również przyjmowanie Fortebol przez okres co najmniej dwóch miesięcy, a następnie 10 dni odpoczynku.

Jakie są składniki Fortebol?

Jakie są składniki Fortebol?

Według tego, co mówi na etykiecie butelki, Fortebol zasadniczo zawiera witaminy, minerały i ekstrakty roślinne, z których większość została naukowo przetestowana w celu udowodnienia ich skuteczności. Oto składniki Fortebol:

 • Kwas D-asparaginowy jest aminokwasem, którego wpływ na testosteron był szeroko badany u zwierząt, a także u ludzi. Jak można przeczytać w tym raporcie, ten aminokwas pomaga zwiększyć syntezę i uwalnianie testosteronu i innych hormonów płciowych. Z tego powodu Fortebol włączyło kwas D-asparaginowy jako jeden z głównych składników.
 • Magnez – jest minerałem, który odgrywa istotną rolę w różnych funkcjach organizmu ludzkiego. Badania naukowe wykazały, że faktycznie istnieje bezpośredni związek między poziomem magnezu a poziomem testosteronu we krwi. Gdy magnezu ubywa, co jest dość częste u starszych mężczyzn, mogą pojawić się objawy związane z obniżeniem testosteronu.
 • Witamina D3 – Jest to kolejny składnik Fortebol, który został gruntownie przebadany przez naukowców. Wiadomo, że suplementy witaminy D3 mogą zwiększyć poziom testosteronu u starszych mężczyzn poprzez poprawę funkcji seksualnych.
 • Żeń-szeń jest szeroko stosowanym ziołem w tradycyjnej medycynie chińskiej. Naukowcy znaleźli bezpośredni związek między podawaniem suplementu żeń-szenia a poziomem testosteronu u szczurów, o czym można przeczytać w tym raporcie.
 • Ekstrakt z kozieradki jest szeroko stosowany w Azji i Afryce Północnej jako regulator funkcji hormonalnych i wzmacniacz testosteronu. Ekstrakt ten może poprawić wydajność mięśni. Ma działanie anaboliczne i androgenne, zwłaszcza u mężczyzn, którzy ćwiczą, jak wspomniano w tym badaniu.
 • Cynk jest kolejnym ważnym minerałem, który według badań naukowych jest bezpośrednio związany z poziomem testosteronu we krwi.

www.fortebol.pl

Czy istnieją przeciwwskazania lub efekty uboczne?

Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z jego składników, nie powinieneś stosować Fortebol. Nie zaleca się również stosowania leku Fortebol u dzieci w wieku poniżej 18 lat.

Jeśli masz przewlekłą chorobę, nie powinieneś stosować Fortebol bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Choć jest to produkt przeznaczony dla mężczyzn, nigdy nie jest za dużo informacji, że kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny przyjmować Fortebol.

Jakie są zalety stosowania Fortebol?

Fortebol jest produktem całkowicie legalnym, nie ma praktycznie żadnych negatywnych skutków ubocznych i dlatego prawie każdy może go stosować.

Nauka wykazała, że większość jego składników jest w stanie zwiększyć produkcję testosteronu w organizmie, więc możliwe jest, że Fortebol będzie bardzo pomocne, aby czuć się bardziej energiczny i utrzymać formę.

Znajdziesz wiele przychylnych opinii na temat tego produktu w Internecie, ale jeśli nie jesteś zadowolony z wyników, które otrzymasz, sprzedawca oferuje 67-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co jest bardzo rozsądny okres.

W Internecie, znalazłem wiele korzystnych opinii od ludzi, którzy już używane Fortebol i są bardzo zadowoleni z wyników, ale jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy to będzie działać dla Ciebie jest, aby spróbować.

Cena i gdzie kupić Fortebol?

Cena i gdzie kupić Fortebol?

Fortebol możesz kupić jedynie przez oficjalną stronę producenta. Wystarczy kliknąć w link poniżej:

www.fortebol.pl

Portale internetowe jak Allegro lub Ceneo oferują imitacje tego produktu. Jednak Fortebol dosępny tam nie jest efektywny.

A jeśli nie jesteś zadowolony z wyników, masz 67 dni na zwrot produktu i odzyskanie pieniędzy.CO TO JEST REKOMPOZYCJA CIAŁA I JAK JĄ OSIĄGNĄĆ?

Rekompozycja ciała nie jest tak naprawdę naukowo akceptowanym lub “obiektywnym” terminem, ale jest używana w kręgach kulturystycznych do opisania procesu jednoczesnej utraty tłuszczu i przyrostu masy mięśniowej.

Ja jednak twierdzę, że termin ten powinien być również używany w odniesieniu do przyrostu masy mięśniowej przy zachowaniu tkanki tłuszczowej ORAZ utraty tkanki tłuszczowej przy zachowaniu masy mięśniowej.

Dlaczego? Ponieważ w obu tych przykładach (jak z zyskiem mięśni i utraty tkanki tłuszczowej), byłbyś poprawa składu ciała (tj. stosunek mięśni do tłuszczu).

Dlatego też – dążenie do przyrostu masy mięśniowej przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej lub utrata tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym utrzymaniu masy mięśniowej są równie słusznymi metodami (i faktycznie, znacznie bardziej osiągalnymi), jak dążenie do przyrostu masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej.

CZY REKOMPOZYCJA CIAŁA JEST TECHNICZNIE MOŻLIWA?

W kręgach kulturystycznych od lat toczy się wiele debat i kontrowersji na ten temat, głównie z powodu zakorzenionego przekonania, że aby stracić tkankę tłuszczową należy jeść z deficytem kalorycznym (co niekoniecznie jest prawdą), a aby zyskać mięśnie należy jeść z nadwyżką kaloryczną (co również niekoniecznie jest prawdą).

Schudnąć, nabrać masy mięśniowej

Możesz być w deficycie kalorycznym, stracić tłuszcz, ale zyskać mięśnie. Załóżmy, że straciłeś 1kg (2,2lbs) wagi. Może rzeczywiście straciłeś 1,5kg (3,3lbs) tłuszczu, ale zyskałeś 0,5kg (1,1lbs) mięśni. To stawia cię przy całkowitej utracie 1kg (2.2lbs), ale poprawiłeś skład ciała, tj. będziesz wyglądał o wiele lepiej, ponieważ zmniejszyłeś poziom tkanki tłuszczowej i zwiększyłeś masę mięśniową.

Przybrać na wadze, stracić tłuszcz

Podobnie… Możesz być w nadwyżce kalorycznej; zyskać mięśnie i stracić tłuszcz. W tym przykładzie przytyłeś 1kg, z czego 1,5kg (3,3lbs) to stracony tłuszcz, a 0,5kg (1,1lbs) to zyskane mięśnie.

Utrzymanie wagi, utrata tłuszczu + przyrost masy mięśniowej

Możesz utrzymać wagę dokładnie taką samą, stracić tłuszcz I zyskać mięśnie. Przykład, możesz stracić 0,5kg (1,1lbs) tłuszczu i zyskać 0,5kg (1,1lbs) mięśni – szczęśliwe dni!

JAK DOKONAĆ REKOMPOZYCJI

Więc zdecydowałeś, że chcesz spróbować “recomp”, jak się do tego zabrać?

Trening

Z punktu widzenia treningu, będziesz musiał zastosować progresywne przeciążenie (tak naprawdę powinno być niezależnie od sytuacji). Więcej na temat progresywnego przeciążenia znajdziesz tutaj LINK

Przyjmowanie kalorii

Jeśli chodzi o spożycie kalorii, polecam jedzenie na poziomie kalorii podtrzymujących, w ten sposób utrzymasz swoją obecną wagę, ale przesuniesz ją na korzyść mięśni i z dala od tłuszczu, więc w końcu będziesz wyglądać o wiele lepiej.

Jeśli chcesz otrzymać przewodnik dotyczący obliczania kalorii podtrzymujących, kliknij poniżej, a otrzymasz go prosto na swoją skrzynkę pocztową.

WADY I ZALETY REKOMPOZYCJI

Rekompozycja nie jest odpowiednia dla każdego i nie powinieneś ślepo podążać za nim tylko dlatego, że brzmi fajnie. Jak wspomniano, jest to prawdopodobnie tylko ważna taktyka dla niewielkiej liczby osób, które mają duże doświadczenie i/lub mają dobrego trenera odchudzania.

Plusy

 • Nie skupiasz się na wadze – wszystko, co musisz zrobić, to pozostać w miejscu, w którym jesteś teraz, a jednocześnie powoli zwiększać objętość treningu.
 • Ponieważ jesteś na poziomie utrzymania kalorii, zawsze będziesz miał energię do treningu
 • Uwalnia cię od niekończącego się cyklu masa/cięcie, w którym wielu ludzi wpada w pułapkę

Wady

 • Rekompozycja nie jest dla niecierpliwych ludzi, którzy chcą szybkich rezultatów – to zajmie trochę czasu, a zyski (lub straty) będą prawdopodobnie dość powolne
 • Jeśli będziesz rekompozycjonował się jako początkujący, poważnie ograniczysz swój potencjał wzrostu mięśni.
 • Jeśli nie znasz się na śledzeniu progresywnego przeciążenia, możesz skończyć nie budując mięśni (i nie tracąc tłuszczu)

www.fortebol.pl

Fortebol - opinie - skład - cena - gdzie kupić?


https://pl.wikipedia.org/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/