Ionic White – opinie z forum, gdzie kupić, cena i efekty

System Ionic White składa się z dwóch części:

  1.  żelu z mikroporami, który wnika głęboko w zęby oraz
  2.  opatentowanego światła LED, które aktywuje żel i maksymalizuje jego siłę wybielania.

Producent mówi nam, że system wybielania zębów Ionic White działa szybko, jest bezpieczny i skuteczny, nie powoduje żadnych przebarwień i wrażliwości oraz pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak stosować Ionic White?Ionic-White-jak-dziala-wybielanie

Producent gwarantuje, iż  zęby, będą co najmniej dwa odcienie jaśniejsze już przy pierwszym użyciu Ionic White. Użycie tego preparatu następuje w 3 prostych krokach:

  • Pokryj zęby długopisem wybielającym
  • Nałóż świece jonowe światło na zęby
  • W ciągu kilku minut Twoje zęby będą bielsze o dwa odcienie

Jak działa biel jonowa? Jakich składników używa?

Jak już wspomnieliśmy, system Bieli Jonowej składa się z dwóch części. W tej części omówimy jego wybielające długopis, który nakłada się bezpośrednio na zęby.

Chociaż wiemy, że żel Ionic White jest wydawany z przenośnego długopisu, producent nie mówi nam o żadnym z zawartych w nim składników.

Jednakże, jak to zostało opisane w naszym przewodniku dla nabywców wybielania  zębów, jeśli chodzi o domowe zestawy wybielające zęby zdecydowana większość dostarcza jaśniejsze rezultaty przy użyciu jednej z metod:

  1. Żele na bazie nadtlenków

Nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu – oba te podgrupy substancje dostają się do porów szkliwa, reagują z tlenem w powietrzu, a następnie wyciągają mikroskopijne cząsteczki plam w miarę ich unoszenia. Jest to znane jako wybielanie.

W oparciu o sposób stosowania bieli jonowej i jej światła uzupełniającego, żel prawdopodobnie zawiera nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu. Siły te mogą zawierać się w przedziale od 15% do 40%+, choć nie sposób poznać siły Bieli Jonowej.

Skutki uboczne z Ionic White

Rozwiązania w zakresie wybielania zębów nadtlenkowych można znaleźć w wielu różnych metodach wybielania zębów, w tym w długopisach, ustnikach i tackach, płukankach i płynach do płukania jamy ustnej oraz paskach wybielających.

Najpopularniejszy produkt wybielający, dostępny w różnych mocnych stronach i recepturach. Przystępne cenowo, stosunkowo szybkie wyniki (1-3 odcienie). Penetruje zęby w celu głębszego usuwania przebarwień.

Niektóre zestawy (takie jak SoleilGLO) używają chlorynu sodu jako aktywnego środka wybielającego, choć znacznie rzadziej niż nadtlenek sodu.

Efekty z White Ionic :

– Aż do 10x bielsze w ciągu 50 minut

– Natychmiastowe wyniki. Widocznie bielszy uśmiech po jednym zabiegu.

– Szybko i łatwo. Leczenie przez 5 minut dwa razy dziennie w dogodnym dla Ciebie czasie przez 5 dni

– Wygodne. Miękka, wielorazowego użytku wkładka do jamy ustnej.

– 360° całkowite wybielanie 360°™. Wybiela górną, dolną, tylną, przednią i między zębami jednocześnie.

– Bezpieczny dla szkliwa zębów i uzupełnień protetycznych.

Skład zestawu:

Każde zamówienie zawiera:

1 Pióro wybielające
1 Światło LED
1 Wykres kolorów

Wszystkie zestawy Ionic White posiadają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Co z konkurencją Ionic White?

Czy są inne zestawy wybielające, takie jak Ionic White?

Jak zapewne wiesz, istnieją tysiące wybielających zestawów czy to online, czy w lokalnej aptece, czy to u dentysty, ale po przeprowadzeniu przeglądy opinii z internetu, dowiedzieliśmy się, że Ionic White jest najbardziej polecanym produktem.

Opinie na temat Ionic White:

Ionic-White-opinie-z-forum

Adam, 25 lat

Aplikacja jest znacznie łatwiejsza niż inne aplikacje domowe. Jeśli chodzi o inne alternatywy może to być dość nieporządne, zwłaszcza jeśli używasz tacek. Tacki mają tendencję do przełączania się i nie zawsze pasują prawidłowo w zależności od zębów. Za pomocą pióra można uniknąć każdego z tych upadków poprzez łatwe zastosowanie żelu dokładnie do zębów.

Sposoby takie jak wybielanie paskami mogą stać się naprawdę trudne, ponieważ są one całkowicie płaskie. Nie każdy ma całkowicie płaskie zęby i dlatego paski niekoniecznie idealnie przylegają do każdego zęba tak jak powinny. Często się zsuwają. Jednak z piórem żelowym można kolorować każdy z zębów, aby zobaczyć, który ząb jeszcze nie jest wystarczająco biały’

Inez, 32 lata

”Zawsze chciałam mieć bielszy, jaśniejszy uśmiech, ale nie lubie stomatologa, kosztownych zabiegów i uszkodzeń zębów. No cóż, na pewno mogę się do tego odnieść! Unikam stomatologa za wszelką cenę (to jest to, co zrobi dla Ciebie 5 lat aparatów ortodontycznych!) i zdecydowanie nie mam pieniędzy na marnowanie ich na bardzo drogie zabiegi wybielania! A gdy w przeszłości stosowałem zabiegi wybielania, bolało mnie to i zwiększało wrażliwość moich zębów! Ten system wybielania jest rewelacyjny!! Poleciłam go znajomym i są mi bardzo wdzięczni!”

Na stronkach internetowych znajdziesz mnóstwo opinii na temat tego produktu, rownież filmiki z opiniami ludzi, którzy spróbowali Ionic White i są z niego zadowoleni!!

Cena i gdzie kupić

KUPISZ je tutaj, na sprawdzonej stronce!

Czy nie warto spróbować wybielić zęby w domu? W łatwy i przyjemny sposób?


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/memfiswp/domains/netlekarz.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/memfiswp/domains/netlekarz.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(651): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/memfiswp/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/memfiswp/domains/netlekarz.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47