Knee Active Plus – opinie z forum, cena, gdzie kupić, działanie

​Strona producenta

knee active plus

​Knee Active Plus, zgodnie z zapewnieniami producenta, ma na celu wprowadzenie rewolucji w domowym leczeniu bólu kolana. Czy naprawdę tak jest i jaki to produkt? Czas go sprawdzić.

knee-active-plus-opaska-opinie

Poważny ból i zwyrodnienie stawu kolanowego to problem, który niestety dotyka coraz częściej młodych ludzi po 30. roku życia, skutecznie utrudniając ich codzienne funkcjonowanie.

Ból, sztywność stawu, obrzęk i zaczerwienienie są typowymi objawami wskazującymi na to, że kolano naprawdę nie radzi sobie dobrze.

Przyczyny pojawienia się degeneracji w tak młodym wieku należy rozpatrywać nie tylko w nadwadze, niewłaściwej diecie oraz w dostarczaniu organizmowi dużej ilości niebezpiecznych substancji chemicznych. To także siedzący tryb życia i mała aktywność fizyczna po całym dniu pracy – co jest typowe dla naszych czasów.

Nawet 30-letnie osoby mogą już zauważyć pierwsze problemy, a po ukończeniu 40 roku życia ponad połowa populacji zmaga się z nawracającymi bólami kolan. Jak można sobie z tym poradzić?

Czy należy zdecydować się na niebezpieczną operację, postawić pieniądze na farmakologię lub na różnego rodzaju maści przeciwbólowe? Każda z tych metod ma swoje zalety i wady, ale dziś przyjrzymy się czemuś innemu.

Jak działa Knee Active Plus?

Knee Active Plus, zgodnie z zapewnieniami producenta, ma na celu wprowadzenie rewolucji w domowym leczeniu bólu kolana. Czy naprawdę tak jest i jaki to produkt? Czas go sprawdzić.

Zacznijmy od faktu, że produkt Knee Active Plus nie jest w żadnym wypadku kosmetykiem, lekiem czy suplementem diety. Przeciwnie, jest to taśma stabilizująca dla kolana, która poprzez swoją strukturę ma (według zapewnień) stopniowo regenerować uszkodzony staw i w bardzo krótkim czasie zapewnić ulgę w nieznośnym bólu.

Zespół został skonstruowany w taki sposób, aby skutecznie stabilizować kolano, ale nie tam tkwi jego sekret. Pod osłoną tekstylną znajduje się łącznie 10 polaryzatorów, które wytwarzają wokół nich dość silne pole magnetyczne. Według producenta, każdy magnes użyty w opasce generuje moc na poziomie 500 gauss, co jest imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę wielkość opaski i to, jak małe muszą być same magnesy.

Zespół został skonstruowany w taki sposób, aby skutecznie stabilizować kolano, ale nie tam tkwi jego sekret. Pod osłoną tekstylną znajduje się łącznie 10 polaryzatorów, które wytwarzają wokół nich dość silne pole magnetyczne. Według producenta, każdy magnes użyty w opasce generuje moc na poziomie 500 gauss, co jest imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę wielkość opaski i to, jak małe muszą być same magnesy.

Efekty z Knee Active Plus

knee-active-plus-efekty-dzialanie

Aktywność pola magnetycznego ma być całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzkiego, ale jednocześnie stałe “namagnesowanie”; kolana powinno po pewnym czasie doprowadzić do takich efektów jak:

  • regeneracja wszystkich kości i chrząstek stawu kolanowego;
  • przywracając ruchomość kolana;
  • stworzenie warstwy ochronnej spoiny, która zapobiegnie uszkodzeniom w przyszłości.

Regeneracja może być imponująca, ponieważ producent sugeruje, że pacjenci używający Knee Active Plus mogą liczyć na ponad 99% odbudowy, oczywiście, w zależności od wieku i stopnia uszkodzenia stawów.

Zespół ma na celu złagodzenie bólu praktycznie natychmiast po jego zastosowaniu, według producenta już po 17 minutach, a więc w wielu przypadkach szybciej niż przy użyciu typowej maści przeciwbólowej. Proces pełnej regeneracji i tworzenia warstwy ochronnej powinien trwać około miesiąca, jeśli produkt jest regularnie stosowany.
Jak należy go używać?

Według samego producenta, wielką zaletą tej taśmy jest tkanina, z której jest wykonana – elastyczna i przyjemna w dotyku. Z jednej strony, noszenie go na co dzień w żaden sposób nie ogranicza ruchów, a sam materiał nie powoduje żadnego nacisku ani nieprzyjemnych otarć.

Jak należy używać Knee Active Plus?

W rzeczywistości to całkowicie zależy od użytkownika. Opaska może być noszona przez krótki okres czasu, np. pół godziny, gdy wystąpi silny ból kolana.

Można go jednak łatwo włożyć pod ubranie nawet na cały dzień, do pracy lub w trakcie aktywności fizycznej. Tylko regularne noszenie produktu na kolanach ma na celu regenerację i ochronę stawów. Założenie opaski na krótki czas zapewni tylko ulgę w bólu.

Założenie go nie powinno być problemem, ponieważ produkt jest łatwo nakładany na złącze. Wystarczy upewnić się, że otwór umieszczony centralnie w opasce znajduje się dokładnie na kolanie, aby noszenie go nie powodowało dyskomfortu.

Cały utwór został tak skonstruowany, że nie byłoby problemów z dostosowaniem zespołu do indywidualnych warunków fizycznych, więc może być noszony zarówno przez osoby bardzo szczupłe, jak i otyłe.

Efekty uboczne?

Chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że Knee Active Plus nie jest suplementem diety ani żadnym produktem farmakologicznym. Jest to taśma stabilizująca dla kolana, które zostało wyposażone w bardzo silne magnesy.

W rezultacie noszenie go nie stwarza żadnego zagrożenia dla zdrowia. Ponadto producent gwarantuje na stronie internetowej, że samo pole magnetyczne, choć silne, jest całkowicie bezpieczne dla ludzi w każdym wieku.

Opinie

Ponieważ produkt ten jest dostępny na rynku od dłuższego czasu, znalezienie opinii na jego temat nie stanowi problemu i zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Opinie o Knee Active Plus

knee-active-plus-opaska-opinie-forum

Nasza analiza tych informacji wykazała, że w większości przypadków Knee Active Plus zbiera naprawdę dobre recenzje, jest chwalony za doskonałą jakość wykonania i szybką pomoc w walce z bólem, jak również wygodę noszenia i dopasowania do każdego kolana.

Cena Knee Active Plus

Chcielibyśmy wspomnieć, że wszyscy ludzie, którzy myślą o zakupie tego produktu, mają ku temu dobry powód. Wynika to z faktu, że producent rozpoczął kampanię promocyjną, podczas której zespół można zamówić z 30-procentowym rabatem.

Dużą zaletą jest tu z pewnością gwarancja satysfakcji, więc jeśli produkt okaże się całkowicie nieskuteczny, można poprosić o pełny zwrot ceny zakupu.

Gdzie kupić Knee Active Plus?

Prawdopodobnie nie trzeba nikomu tłumaczyć, że powyższy rabat jest dostępny tylko na stronie producenta (dla osób z Polski).

Wiele uderzająco podobnych produktów można znaleźć w innych sklepach, ale najczęściej są to podróbki niskiej jakości, ze słabszymi magnesami i wykonane z mniej przyjemnych tekstyliów, które mogą powodować podrażnienia.

Jednak co najważniejsze, tylko zamawiając bezpośrednio u producenta Knee Active Plus można uzyskać gwarancję satysfakcji, o której wspominaliśmy wcześniej.

​Strona producenta

knee active plus

​Knee Active Plus, zgodnie z zapewnieniami producenta, ma na celu wprowadzenie rewolucji w domowym leczeniu bólu kolana. ​Po dokładnych testach ​produktu możemy go polecić w 100 % i przyznajemy 4 gwiazdki.