Lash Parade- opinie, cena, gdzie kupić, apteka

Szukasz serum dla większej objętości rzęs?

Produkt Lash Parade może być czymś dla Ciebie!lashparade-suplement-opinie

Lash Parade to innowacyjne serum do uzyskiwania grubszych i dłuższych rzęs.
Serum stymuluje wzrost rzęs po wypadnięciu rzęs, zwiększając w ten sposób ich objętość, tak aby Twoje rzęsy były długie i grubsze.

Serum opiera się na działaniu tripeptydu GHK, który jest silnym aktywatorem procesów naprawczych korzeni włosów i torebek.

Ważne składniki: aminokwasy, laurymonium i keratyna

Jak działa Lash Parade?

  • Stymuluje przyrost po utraconych rzęsach
  • Przywraca cebulki włosów
  • Nie powoduje przebarwień, reakcji alergicznych lub podrażnień skóry

Jak stosować Lash Parade?

Oczyść twarz, zwłaszcza wokół oczu. Codziennie wieczorem nanieś serum na górną powiekę za pomocą cienkiego pędzla.

Efekty z Lash Parade

lashparade-efekty-forum
Formuła LashParde sprawia, że rzęsy są dłuższe i grubsze. Wzmacniacz rzęs również sprawia, że wydają się ciemniejsze. Z LashParade możesz mieć piękne rzęsy w bardzo krótkim czasie.

Wysoka skuteczność Miralash została potwierdzona podczas testów. 67% testerów zauważyło poprawę grubości rzęs, 80% testerów zauważyło mocniejsze rzęsy, a 87% z nich potwierdziło ogólną poprawę stanu rzęs.
Nawet najlepsze rezultaty są dobre dla niczego, jeśli wystąpi podrażnienie lub inne niepożądane objawy. ubocznych.

Efekty uboczne Lash Parade?

Informacje o alergenach: Żadnych znanych alergenów, zawsze czytaj ulotkę lub etykietę przed użyciem.lashparade-opinie-efekty-uboczne

Lash Parade jest bezpieczny – nie odnotowano podrażnień, alergii i innych skutków

Sposób użycia:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Stosować wyłącznie surowicę w sposób podany na etykiecie. Zalecamy, aby zawsze z pierwszej ręki używać odrobinę surowicy. Jeśli zmieni kolor na czerwony i swędzenie, natychmiast umyj dłoń letnią wodą. Jeśli jesteś uczulony lub nadwrażliwy na którykolwiek ze składników, odradzamy używanie oleju. Tylko do użytku zewnętrznego.

Instrukcje przechowywania: Przechowywać w stanie suchym, zamkniętym i w temperaturze pokojowej, chyba że na etykiecie podano inaczej.

Gdzie kupić Lash Parade?

Jeśli chcesz kupić oryginalny suplement Lash Parade zamów go z oficjalnego źródła, tj. strony internetowej producenta. Tylko w ten sposób można uzyskać atrakcyjne rabaty, promocje, a nawet zapłacić połowę ceny. Dodatkową zaletą jest również to, że nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z dostarczeniem leku. Zamówienia realizowane są w szybkim tempie i docierają do odbiorcy w ciągu 2-3 dni roboczych. Zakup może być opłacony przelewem bankowym – z góry lub pobraniową przy odbiorze.

Cena Lash Parade