Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

LeReel – Anti Aging Serum – opinie, cena, gdzie kupić i czy działa?

Wyciąg z trucizny z meduz: rewolucyjny naturalny składnik do pielęgnacji skóry

Pokazując, że nie ma granic tego, co chcemy rozmazywać na naszych twarzach w poszukiwaniu idealnej skóry, w ostatnich latach widzieliśmy produkty oparte na dziwacznych składnikach do pielęgnacji i odmładzania skóry, które zostały wprowadzone na rynek. Od jadu pszczelego do mleka jeleniowatego i ślimaków. Niektóre okazały się prostym oszustwem, inne naprawdę skuteczne. Jak w przypadku wyciągu z jadu meduzy.

Tak, meduza! Chociaż jest to zwykle niepożądany widok, kiedy latem kąpiemy się w morzu, to ostatnio odkryto, że są one zaskakująco wysokim źródłem kolagenu.
Meduza składa się w rzeczywistości z wody, białek (które zawierają dużą ilość kolagenu) i glikoprotein (cząsteczka zbudowana z białek i cukrów, znana również jako mucyna). Cząsteczki te są nie tylko ważne dla utrzymania optymalnych warunków skóry, ale mają również szereg innych zalet, które nadają skórze młodszy, jaśniejszy i zdrowszy wygląd.

Inne sposoby na ochronę cery?

Uważajcie na słońce, nawet w zimie! Często słyszy się, że tylko latem trzeba chronić skórę przed promieniami UV. Nic nie może być bardziej złe. Słońce może zrujnować skórę nawet wtedy, gdy temperatury nie są letnie. Używaj produktu, który może chronić Twoją skórę przed wszelkiego rodzaju atakami z zewnątrz, zarówno latem jak i zimą.