Ling Fluent – OPINIE O METODZIE NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH

Ling Fluent

Nauka języków obcych jest często nieskuteczna. Wynika to głównie ze złych metod nauczania, niewłaściwego dostosowywania poziomu wykształcenia w szkołach do indywidualnych umiejętności. Powszechnym problemem w nauczaniu języka jest uciążliwy mechaniczny bałagan słów i nauka zaawansowanych zasad gramatycznych, które nie są przydatne w codziennym użytkowaniu języka i których uczniowie nie posiadają podstawowego słownictwa tak przydatnego w zwykłych rozmowach. Takie uczenie się wymaga czasu, a uczeń traci motywację i entuzjazm. Ling Fluent to największy sukces językoznawstwa, metoda opracowana w celu jak najszybszego zmaksymalizowania efektów nauczania języków obcych. Nowoczesne podejście do edukacji pozwoliło nam stworzyć multimedialną platformę do nauki ośmiu języków obcych, której treść koncentrowała się na zakresie wiedzy koniecznej do płynnej komunikacji.

Jak wygląda Ling Fluent?

Jak wygląda Ling Fluent?

Słownictwo wszystkich języków obcych w platformie multimedialnej Ling Fluet zostało dostosowane do trzech poziomów znajomości, co pozwoli na dostosowanie szkolenia do aktualnej wiedzy i zakresu słownictwa. Nie potrzebujesz książek, żeby się uczyć. Wersja mobilna pozwala uczyć się wszędzie, także na wakacjach i w każdą podróż. Ling Fluent to platform zawiera karty pamięci pogrupowane w kategorie tematyczne. Nie są to jednak zwykłe karty flash typowe dla nauki języków obcych. Forma elektroniczna umożliwia obrazowanie, co sprawia, że zapamiętywanie słów jest szybsze i skuteczniejsze. Każda karta reprezentuje słowo, obraz i jego poprawną wymowę. xyzMerci do obu półkul mózgu. Prawo koncentruje się na przekazie słownym, a lewica na obrazie towarzyszącym.

Korzyści płynnego uczenia się Ling Fluent

Platforma Ling Fluent pozwoli Ci opanować szeroki zakres słownictwa w zaledwie 4 tygodnie! Edukacja za pomocą multimedialnych kart pamięci Ling Fluent pozwala opanować tę samą grupę słów, co w rocznym kursie językowym.
Skuteczna nauka dowolnego wybranego języka
Do wyboru są następujące języki: angielski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, szwedzki lub włoski, a nawet niektóre z nich.


Efekty szybkiego uczenia się


Już po 28 dniach szkolenia można swobodnie porozumiewać się w wybranym języku obcym. Każdego dnia możesz wchłonąć do 200 nowych słów. Efekty uczenia się przez całe życie. Metoda edukacji impulsowej pozwala na rejestrację materiału i stałą zapamiętywanie. Dowiedz się, gdzie i kiedy chcesz. Mobilny formularz do nauki pozwala na naukę bez ograniczeń, tylko za pomocą urządzenia mobilnego.


Proces edukacyjny z użyciem Ling Fluent

 Proces edukacyjny z użyciem Ling Fluent

Metoda xyz pozwala, aby proces uczenia się był przyjemny i efektywny. Badania wykazały, że w ciągu pierwszych czterech dni mózg dostosowuje się do trybu uczenia się i nie traktuje już tego sposobu edukacji jako nauki, ale jako formę spędzonego czasu. Proces jest bardzo przyjemny i bardzo prosty! Wystarczy uruchomić platformę multimedialną i wybrać konkretny język, którego chcesz się nauczyć. W tym celu możesz wybrać urządzenie, które najbardziej Ci odpowiada: komputer, smartfon lub tablet. Aplikacja jest intuicyjna i łatwa do opanowania dla studentów w każdym wieku. Masz dostęp do platformy e-learningowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz rozpocząć naukę o wybranej godzinie.