Locerin- cena, opinie (forum), skutecznośc, gdzie kupić?

locerin-skutecznosc-przed-po-efektyLocerin jest wieloskładnikowym suplementem diety hamującym wypadanie włosów u kobiet. Bogata formuła obejmująca aż 16 składników sprawia, że Locerin jest produktem unikatowym i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim włosomaniaczkom.

Locerin powstrzymuje proces wypadania włosów, a dodatkowo wspiera ich porost. Składniki aktywne obecne w suplemencie trafiają do źródła problemu prowadząc do wyeliminowania przyczyn odpowiedzialnych za złą kondycję włosów. Produkt wzmacnia włosy oraz przyczynia się do zachowania ich naturalnego i wyrazistego koloru. Kobiety stosujące Locerin przyznają, że od kiedy przyjmują kapsułki, nie potrzebują innych dodatkowych suplementów wspierających zdrowie włosów.

Locerin jest produktem dla Ciebie, jeśli:

Locerin-jak-dziala-zdjecia-Twoje włosy są osłabione i wymagają regeneracji,

-chcesz przyspieszyć wzrost włosów w naturalny sposób,

-masz rozdwojone końcówki,

-Twoim włosom brakuje blasku, masz problemy z stylizacją.

Jak działa Locerin i jego składniki?

Składniki AnaGain™  Badania potwierdzają jego skuteczność w zapobieganiu wypadaniu włosów i stymulowaniu nowego wzrostu.

Skrzyp– zawiera bogactwo naturalnej krzemionki, która skutecznie wspomaga wzrost włosów, wygląd skóry i paznokci.

Miedź-w naturalny sposób wspiera układ odpornościowy, chroni DNA i białka przed stresem oksydacyjnym oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów.

Lucerna-wpływa na strukturę włosów i ich wygląd zewnętrzny, a także pomaga zachować naturalny kolor.

Pień bambusa– źródło doskonale wchłanialnej krzemionki, bez której włosy i paznokcie stają się łamliwe, kruche i podatne na zniszczenia

Selen SeLECT®, biotyna, cynk kompleks witamin i minerałów, który skutecznie odżywia włosy i pomaga utrzymać ich zdrowie.

BioPerine -opatentowana forma ekstraktu z piperyny, skutecznie wspomaga wchłanianie selenu, witaminy B6, żelaza i beta-karotenu.

Pokrzywa – liść pokrzywy jest naturalnym źródłem łatwo przyswajalnych witamin i minerałów, skutecznie wzmacnia włosy, skórę i paznokcie.

Jak stosować Locerin?

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem. Produkt należy przyjmować z około 300 ml wody

Kiedy pierwsze efekty z Locerin?

Locerin powinien być regularnie stosowany w celu uzyskania najlepszych wyników. Pierwszych efektów można się spodziewać po kilku tygodniach stosowania.

Skuteczność Locerin:

locerin-skutecznosc-przed-po-efektyMechanizm działania AnaGain™ Nu

został stworzony przy użyciu metody opracowanej w oparciu o technologię mikromacierzy DNA. AnaGain™ Nu stymuluje specyficzne cząsteczki sygnałowe w komórkach brodawki skórnej, które są niezbędne do rozpoczęcia wzrostu nowych włosów:

Noggin – białko, które skraca fazę telogenu włosów. FGF7 – promuje proliferację keratynocytów na początku nowej fazy anagenu. Program dotyczący lokalizaji Skuteczność potwierdzona badaniami Analizę ekspresji genów przeprowadzono w mieszkach włosowych po dwutygodniowym zabiegu 2% AnaGain™ Nu. Wyniki testu wykazały wzrost poziomu Nogginu o 56% i FGF7 o 85%. Wyniki te pokazują, że AnaGain™ Nu stymuluje brodawki skórne do wywołania wzrostu nowych włosów. Wpływ AnaGain™ Nu na wypadanie włosów został przebadany na grupie 21 wolontariuszy cierpiących z powodu łagodnego do umiarkowanego stopnia wypadania włosów. Przez 2 miesiące wolontariusze przyjmowali 100 mg AnaGain™ Nu dziennie w wybranym napoju. Poziom wypadania włosów oceniano na początku badania, po miesiącu i po 2 miesiącach przyjmowania suplementu. AnaGain™ Nu wykazała statystycznie istotne zmniejszenie wypadania włosów po 1 miesiącu (34%) i po 2 miesiącach (37%) wizualna poprawa gęstości włosów 85% wolontariuszy zauważyło zmniejszenie wypadania włosów, a 76% zadeklarowało chęć kontynuowania terapii.

Gdzie kupić Locerin?

Kup na stronie producenta oryginalny produkt.

Opinie:

locerin-opinie-forumJulia

Używam Locerin od około 3 miesięcy. Moje włosy stały się wyraźnie bardziej odżywione i rosną w znacznie szybszym tempie. Zauważyłem, że moje włosy są znacznie bardziej odporne na czynniki zewnętrzne oraz ciepło suszarki i prostownicy. ”

Anna

”Restrykcyjna dieta, którą stosowałam, aby schudnąć, pozostawiła moje włosy w godnym pożałowania stanie. Dopiero regularne stosowanie Locerin sprawiło, że moje włosy odzyskały dawną świetność. Pierwsze efekty widziałam już po kilku tygodniach użytkowania, spróbuj sama!”

Sara

”Z wiekiem moje włosy zaczęły się przerzedzać. Przyjaciel polecił mi Locerin. Początkowo byłam sceptyczna, ale po 2 miesiącach użytkowania widzę wyraźną poprawę. Moje włosy stały się grubsze i nie ma ich już na szczotce!

Inez

Zaczełam używać Locerin kilka miesięcy po porodzie. Po ciąży moje włosy były wyraźnie osłabione, matowe i wypadały przez garść. Dzięki temu suplementowi włosy są błyszczące, grube, a przede wszystkim przestały wypadać! Teraz jestem zachwycona wyglądem moich włosów, a moi przyjaciele nie mogą uwierzyć, że to tylko dzięki tym kapsułkom! Polecam Locerin każdej kobiecie, która chce wierzyć w siebie i po raz kolejny mieć piękną fryzurę.”