Metody powiększania penisa- czy działają?

Prawda o powiększaniu Penisa Rozmiar penisa może być delikatnym problemem dla wielu mężczyzn. Chirurgia, tabletki, urządzenia trakcyjne i zastrzyki są wszystkie metody, które zostały wykorzystane, aby spróbować powiększyć rozmiar penisa, ale te metody są zazwyczaj przydatne tylko dla mężczyzn, którzy mieli uraz prącia lub zaburzenia medyczne wpływające na funkcję penisa.

Penis mężczyzny ma ważne funkcje i skomplikowaną anatomię, co oznacza, że powiększenie jest podstępne i ryzykowne.

Obawy

Kilka struktur wewnątrz penisa pozwala mu wykonywać jego główne funkcje oddawania moczu i wytrysku: Cewka moczowa przenosi mocz z pęcherza. Jest to cienka rurka biegnąca po całym penisie i odprowadzająca mocz z pęcherza. Cewka moczanowa jest częścią korpusu gąbczastego, który zamienia się w żołędziowy penis lub hełm penisa. Ciało erekcji znane jest również jako ciałko jajowodowe. Szybko napełnia się krwią, aby osiągnąć erekcję przed wytryskiem. Ciało jamiste otacza ciało gąbczaste, rozciąga się od tuż za żołędziami do miednicy i dzieli się na dwie komory, które łączą się z prawą i lewą kanałem kulszowym (kości, na których siedzą mężczyźni). Każda procedura koncentruje się na podejmowaniu penisa większy może uszkodzić te struktury, potencjalnie powodując zaburzenia seksualne, problemy z oddawaniem moczu, lub zakłócania przepływu krwi w penisie.

Warianty powiększenia penisa

Istnieje kilka opcji, które są reklamowane do mężczyzn, którzy są niezadowoleni z wielkości swojego penisa. Choć mogą one być kuszące, jeśli jest to dla Ciebie problemem, wiesz, że nie pomogą Ci osiągnąć cel, do którego zmierzasz, a wskaźniki komplikacji są wysokie.

Produkty tematyczne na powiększenie penisa

Możesz zobaczyć reklamy balsamów, kremów lub olejków z roszczeniami o powiększenie prącia. Produkty, które można umieścić na penisa może zawierać hormony, leki, które zwiększają przepływ krwi, oleje, zioła lub witaminy. Nie ma dowodów na to, że każdy produkt lokalny może zwiększyć rozmiar Twojego penisa, a niektóre z nich mogą powodować reakcję skórną lub podrażnienia skóry.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

powiekszenie-penisa-cwiczenia-metody

Istnieją ćwiczenia fizyczne, które zostały wykorzystane do powiększenia prącia. Jeden pomysł za te ćwiczenia jest to, że powtarzalnie pocieranie penisa może zwiększyć przepływ krwi, które zostały uznane za możliwy sposób na powiększenie penisa. Specyficzna technika zwana galaretką polega na masowaniu penisa, jakby doju, w celu zwiększenia przepływu krwi. Nie ma żadnego wysiłku fizycznego, w tym tego, który wykazano, aby zwiększyć rozmiar penisa. W rzeczywistości, szorstkie ćwiczenia fizyczne mogą powodować urazy lub blizny. uzupełnienia Istnieje wiele firm próbuje sprzedawać tabletki w celu zwiększenia rozmiaru penisa. W najgorszym przypadku mogą zawierać leki, takie jak sildenafil, który może być niebezpieczny dla mężczyzn z chorobami serca. Większość suplementów zwiększa poziom tlenku azotu, takich jak l-cytrulina lub l-arginina, które mogą poprawić przepływ krwi do penisa. Podczas gdy to może dać częściową erekcję, nie wydłuży penisa.

Urządzenia powiększające penisa

  • Urządzenie Jelqing, zaciski i pierścienie

Urządzenia, które można owinąć wokół penisa, umieszczając ściskając typ nacisku, są reklamowane jako metody rozciągania go na zewnątrz. Niektóre z nich są sugerowane do użycia podczas erekcji, a niektóre, gdy nie jesteś. Uzasadnienie tych urządzeń opiera się na założeniu, że zmuszenie skóry i struktur penisa do zwężenia może pozwolić mu się wydłużyć. Konkretne urządzenie jest również sprzedawane do użytku podczas galaretki. Nie ma dowodów, że owijanie czegokolwiek wokół penisa wydłuży go, a te urządzenia mogą odciąć dopływ krwi, powodując trwałe uszkodzenie.

  • Trakcja prącia

Nigdy nie było zatwierdzonego przez FDA urządzenia do rozciągania prącia, ale urządzenia, które pozwalają mężczyznom dołączyć wagi do ich penisów w celu rozciągania się kilka cali więcej zostały reklamowane. Urządzenie medyczne o nazwie Extender może poprawić długość prącia dla mężczyzn z chorobą Peyroniego, która jest zmiana w rozmiarze lub kształcie penisa z powodu urazu, ale to urządzenie nie było badane u mężczyzn bez Peyroniego.

  • Odkurzacze i pompy

Urządzenia te są umieszczone nad penisem, z myślą, że ciągnięcie może wydłużyć penisa. Nie ma dowodów na to, że działają i istnieje ryzyko urazu. Chirurgia Nie ma zatwierdzonych przez FDA zabiegów chirurgicznych na powiększenie penisa, ale to nie przeszkodziło pacjentom i chirurgom w kontynuowaniu procedur. Implanty prącia są używane dla mężczyzn z impotencją, ale nie powiększą penisa. Chirurdzy implantologowie są ograniczeni przez rozciągniętą długość penisa. Chirurdzy próbowali wydłużyć korpusy jamiste, aby umieścić większy implant, ale nie mogą już produkować cewki moczowej i gąbczastej. Alternatywnie, chirurdzy próbowali odciąć więzadła, które utrzymują penisa zakotwiczonego w kości łonowej. Procedura ta spowoduje zwiotczały penis do spadku niższe, ale nie będzie faktycznie wydłużyć ogólny penis. Kiedy penis zwisa niżej, może wyglądać na większy, ale również będzie mniej stabilny podczas stosunku.

Chirurdzy wypróbowali również oskórowanie penisa z powrotem i owijanie sztucznej lub biologicznej tkanki wokół niego, aby dodać do jego obwodu. Mężczyźni mogą mieć poważne blizny, które zwężają penisa i utrudniają stosunek płciowy.

  • Zastrzyki

Niektórzy mężczyźni otrzymują zastrzyki z własnego tłuszczu lub materiału syntetycznego, aby zwiększyć rozmiar wału prącia. Nie jest jasne, czy jest to bezpieczne i nie zostało udowodnione, że zastrzyki mogą zwiększyć rozmiar penisa. I tak jak w przypadku innych procedur, nie poprawi to funkcji penisa. Stosowane są również iniekcje różnych olejów i innych materiałów, zazwyczaj bez nadzoru medycznego. Strategie te mogą powodować stany zapalne i infekcje i nie ma dowodów, że one działają.

Co możesz zrobić by powiększyć penisa?

Penis rośnie w okresie dojrzewania w odpowiedzi na hormon testosteronowy zwany dihydrotestosteronem (DHT). Mężczyźni nadal robią DHT przez całe życie, ale penis przestaje rosnąć pod koniec okresu dojrzewania. Lśniący rozmiar penisa może zmniejszać się wraz z wiekiem. Są to naturalne zmiany, które są po prostu faktem życia. Chociaż nie można dokonać penisa większe, istnieje kilka strategii, które mogą sprawić, że wydają się większe.

  • Utrata wagi:

Jeśli masz nadwagę, te dodatkowe kilogramy mogą sprawić, że Twój penis będzie mniejszy. Utrata wagi może sprawić, że Twój penis pojawi się stosunkowo większy.

  • Pozostań w formie:

Umięśniona budowa ciała może dodać do tego wizualnego efektu i sprawić, że poczujesz się bardziej pewny co do wielkości swojego penisa.

  • Oczyszczaj swój obszar łonowy:

Golenie niektórych włosów wokół penisa może sprawić, że penis będzie również większy. Z kilku powodów, wielu mężczyzn przecenia rozmiar przeciętnego penisa, co może prowadzić do niezadowolenia z własnego. Istnieje wiele czynników zaangażowanych w pobudzenie seksualne, a sam rozmiar penisa nie czyni człowieka bardziej lub mniej podatnym na pobudzenie lub wykonywanie seksualnie.

Kiedy wybrać się do lekarza?

Jednak 10 procent mężczyzn, którzy nie doceniają ich własny rozmiar penisa nie doświadczenie zaburzenia erekcji, niezależnie od tego, czy penis jest mniejszy lub większy niż średnia. Jeśli obawiasz się zaburzeń erekcji, upewnij się, że spotkasz się z lekarzem. Zmiany w stylu życia i zabiegi mogą pomóc. Ale jeśli jesteś zdrowym człowiekiem, który po prostu chce powiększyć penisa, pamiętaj, że nie ma bezpiecznych i skutecznych metod robienia tego. Oszczędzaj pieniądze, unikając produktów, które obiecują inaczej, i zastanów się nad poszukiwaniem specjalisty w dziedzinie medycyny seksualnej w Twojej okolicy, aby omówić swoje obawy.