MicroTouch Solo – nie kupuj zanim nie przeczytasz tej recenzji!

MicroTouch Solo - nie kupuj zanim nie przeczytasz tej recenzji!

MicroTouch Solo to golarka elektryczna typu “wszystko w jednym” do usuwania owłosienia z twarzy, łatwa w użyciu i wygodna do przenoszenia w dowolnym miejscu.

MicroTouch Solo nie tylko usuwa włosy zarostu, ale także bokobrody i nadmiar włosów na szyi. Bardzo często, w rzeczywistości, przy użyciu żyletki (lub nawet nożyczek) do tego ostatniego jest umieszczony w obszarach ciała niewygodnych do osiągnięcia, istnieje ryzyko skaleczenia się lub nie jest w stanie wykonać dobrą pracę depilacji. Micro Touch tnie, reguluje i wykańcza, jest to doskonały produkt do pielęgnacji ciała, więc zobaczmy szczegółowo, jak to działa.

Czym jest golarka Micro Touch Solo i jak działa ?

MicroTouch Solo to precyzyjna, elektrycznie ładowana maszynka All-in-One z dwustronnym ostrzem ze stali nierdzewnej, która jest lekka i bardzo łatwa w użyciu, zwłaszcza dla początkujących użytkowników, którzy mają do czynienia z podobnym obiektem.

Często kupujemy żyletki do golenia tam, gdzie ich użycie to jedno lub dwa golenia, często mogą być bardzo ostre na twarzy mężczyzny i tworzyć rany. Micro Touch to maszynka, która w kontakcie ze skórą doskonale ją goli, reguluje zarost, nie powodując zadrapań i skaleczeń.

W pakiecie MicroTouch Solo® znajdziesz m.in. części plastikowe i metalowe oraz części elektryczne:

Brzytwa z dwustronnym ostrzem z niemieckiej stali nierdzewnej; obrotową głowicą; oraz szpilkami do golenia dostosowanymi do krzywizn twarzy, zapewniającymi łatwe i wygodne golenie; z wbudowaną lampką LED;
Trzy grzebienie o różnych wielkościach golenia: 1 mm, 3 mm, 5 mm;
Kabel USB do ładowania akumulatora, który jest litowo-jonowy i trwa około 45 minut;
Szczotka do czyszczenia ostrzy.

Tylko Micro Touch to maszynka, której chciałby każdy mężczyzna, jest delikatna dla skóry nawet w miejscach wrażliwych, takich jak szyja.

Jak używać golarki męskiej Micro Touch Solo z ledem?

Jak używać golarki męskiej Micro Touch Solo z ledem?

Korzystanie z MicroTouch Solo jest naprawdę proste: po prostu włącz go lub wytrzyj go na twarzy, aby uzyskać idealne golenie. Pożegnaj się z użyciem wody lub irytującego kremu do golenia. Możesz używać tej golarki na sucho gdziekolwiek jesteś, a poręczne opakowanie sprawi, że będziesz mógł zabrać ją w drogę.

Korzystanie z golarki Micro Touch Solo jest naprawdę bardzo proste, więc oto kroki, które musisz podjąć, aby idealnie się ogolić:

Włącz golarkę Micro Touch Solo;
zacznij się golić lub przycinać brodę;
kiedy skończysz go używać, wyłącz go;
usunąć wszystkie włosy za pomocą odpowiedniej szczotki.

MicroTouch Solo® posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności do 45 minut. Posiada również obrotową głowicę i diodę LED dla idealnego golenia w dowolnym miejscu na twarzy.

Opinie i przeciwwskazania dotyczące używania golarki MicroTouch Solo

Brzytwa MicroTouch Solo charakteryzuje się trwałością materiałów i najnowszą nietoksyczną technologią, nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych.

Po użyciu nie będzie żadnych nieestetycznych oparzeń ani podrażnień po goleniu, nie ma też ryzyka skaleczenia się dzięki technologii, która sprawia, że głowa idealnie dopasowuje się do twarzy. Oczywiście należy używać go ostrożnie, zwłaszcza jeśli jest się nowicjuszem z żyletką, ponieważ ostrza mogą być ostre i ostre.

Dla zapewnienia doskonałej trwałości produktu zaleca się nie wrzucać go podczas użytkowania do wody. Czyścić po każdym użyciu i przechowywać w praktycznym opakowaniu. Zaleca się również przechowywanie produktu w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Recenzje golarki do brody Micro Touch Solo

Brzytwa Micro Touch to poszukiwany produkt, który jest testowany przez wielu mężczyzn, którzy polegali na technologii maszynki z ledowym światłem. Poniżej znajdziesz kilka recenzji na forach osób, które używały golarki z regułą zarostu Micro Touch Solo i zostawiły swoje osobiste referencje:

Mariusz, 37 lat: "Zawsze używałam normalnych żyletek do golenia i zawsze powodowało to u mnie duży dyskomfort: często się skaleczyłam, a skóra na twarzy była zawsze podrażniona. Moim najgorszym koszmarem było więc zrobienie włosów za szyją: nic nie widziałam i często ścinałam się nawet dość głęboko. Próbowałem używać innych maszynek, ale nadal nie osiągnąłem pożądanych rezultatów: broda była zawsze za długa. Kiedy kupiłam i używałam MicroTouch Solo® byłam z niego całkowicie zadowolona. Nigdy nie miałam gładszej, bardziej gładkiej i wolnej od podrażnień skóry twarzy, a co więcej, ta magiczna maszynka całkowicie usunęła wszystkie włoski z mojej twarzy. Super polecam!"

Stefan, 19 lat: "Ostatnio moja broda zaczęła gęstnieć i czuję potrzebę coraz częstszego golenia. Tylko ta prosta żyletka już nie wystarcza i postanowiłem kupić maszynkę. W swoim wyborze oparłem się na MicroTouch Solo®, już wcześniej widziałem jego reklamę. Prawdziwym problemem nie jest skuteczność produktu, ponieważ miałem okazję użyć go tylko raz, ale fakt, że po pierwszym użyciu szpilki, które pozwalają dostosować ostrza do krzywizn twarzy, zostały złamane. Nie wiem, czy użyłem go źle, czy co się stało, ale jeszcze go nie wymieniłem. Jednak po raz jedyny, kiedy go użyłem, muszę powiedzieć, że wykonał dobrą robotę".

Grzegorz, 24 lata: "Minęło kilka miesięcy odkąd zdecydowałem się nosić długą i grubą brodę, ale zrozumiecie, że z powodu tego wyboru nie mogłem już używać żyletek. Chociaż chcę nosić długą brodę, oczywiście muszę ją okresowo naprawiać. Dlatego musiałem używać golarki. Po wypróbowaniu niektórych z nich z niewielką skutecznością, zauważyłem reklamę MicroTouch Solo® i zdecydowałem się na jej zakup, byłem szczególnie zainteresowany trzema grzebieniami o długości kilku milimetrów. Muszę przyznać, że odkąd ją kupiłam, zawsze mam idealną brodę, również dlatego, że gdy tylko zauważę najmniejszy włos na miejscu, mogę go natychmiast skorygować. Jestem bardzo zadowolony!"

Gdzie kupić i ile kosztuje golarka MicroTouch Solo?

Oryginalny produkt MicroTouch Solo z dwustronnym ostrzem można zakupić tylko na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy.

Gdzie kupić i ile kosztuje golarka MicroTouch Solo?

Nie zaleca się kupowania produktu na stronach takich jak Allegro lub Ceneo. W rzeczywistości, można natknąć się na produkty gorszej jakości lub nawet nie są wcale skuteczne.