Mulberry Secret krem – opinie, forum, cena, gdzie kupić?

MULBERRY’S SECRET – 50% CENA

Mulberry Secret krem - opinie, forum, cena, gdzie kupić?

Tajemnicze serum Mulberry Secret: pomaga rozjaśnić skórę twarzy, ciała i dekoltu.

Serum Mulberry’s Secret wzbogacone o kompleks aktywnych składników jest nowym zabiegiem na twarz. Stworzonym w celu leczenia irytujących efelidów i wszelkich problemów z pigmentacją. Używany przez miliony kobiet, które nie rezygnują z piękna. Udowodnił swoją skuteczność już po 4 tygodniach, pozwalając na wybielanie 4 odcieni.

Badania naukowe i kliniczne dokonały Mulberry’s Secret numer jeden z tych wszystkich kobiet, które zawsze były zmuszone do ochrony przed promieniami słonecznymi i które widziały wygląd na swoich ciałach i twarzach irytujące pigmenty, nie wspominając już o wszystkich tych, którzy urodzili się z defektem efelidów.

Żadne składniki chemiczne, ale tylko połączenie składników aktywnych i 100% naturalnych, zadba o Twoją skórę bez dalszego jej uszkadzania.

Mulberry’s Secret – czym jest i jak działa?

Mulberry's Secret - czym jest i jak działa? zalety i efekty stosowania

Serum Mulberry’s Secret występuje w postaci kremu zawartego w 30 ml butelce z dozownikiem.

Serum do intensywnego wybielania morwy jest niczym więcej niż wynikiem wieloletnich badań naukowych, aby nadać piękno skórze naznaczonej plamami. W rzeczywistości innowacyjna technologia OMEGA LIGHT (opatentowana innowacja, która stała się rzeczywistością dzięki metodzie “molekularnej konstrukcji”.Tworzy ona aktywne połączenie alkoholu piperonilowego i kwasu linolowego z nasion szafranu). Stymuluje utratę koloru skóry przebarwionej, definitywnie eliminując ciemne plamy.

Pomimo przyczyny Twojego problemu, chcielibyśmy zostawić Ci listę:

 • Predyspozycje genetyczne;
 • Nadmierna ekspozycja na słońce lub sztuczne promienie lamp;
 • Skoki hormonów;
 • Trądzik i uszkodzona przez niego skóra;
 • Stres, brak witamin lub nadmiar leków;
 • Wiek postępuje.

Dzięki zaawansowanej technologii Mulberry’s Secret zapewnia, że zawarte w nim substancje aktywne przenikają do najgłębszych warstw komórek. A tym samym do naskórka, blokując i neutralizując efekty zbyt dużej ilości koloru generowanego przez melaninę, promując utratę koloru w danych obszarach, zatrzymując ponowne pojawienie się pigmentacji i broniąc wszystkich komórek przed czynnikami zewnętrznymi, które są agresywne.

MULBERRY’S SECRET – 50% CENA

Składniki i kompozycja kremu do twarzy, ciała i dekoltu Mulberry’s Secret

Serum Mulberry’s Secret składa się w 100% z naturalnych składników i nie zawiera śladów olejów mineralnych, parafin, parabenów, silikonu, barwników, wazeliny lub szkodliwych lub agresywnych chemikaliów. Krem Mulberry’s Secret wzbogacone jest jedynie pełnowartościowymi właściwościami leczniczymi, które nawilżają skórę, wygładzają ją i poprawiają cerę i jej wygląd.

Mulberry’s Secret, stworzone, aby leczyć irytujące efelie i wszelkie problemy z pigmentacją w jego obrębie, składa się wyłącznie z całkowicie naturalnych składników:

 • Ekstrakt z jeżyny: nadaje skórze odpowiedni kolor, połysk i wysoką zawartość witamin;
 • Ekstrakt z białej lilii: naturalnie zapobiega ciemnieniu skóry;
 • Światło Omega: rozjaśnia cząsteczki koloru poprzez eliminację przebarwień.

W produkcie Mulberry’s Secret również można go znaleźć:

 • KURATYWNA KOMPETA składająca się z betainy, ekstraktu z lukrecji i kwasu mlekowego;
 • PRAWNA KOMPETA składająca się z witaminy E, oleju rozmarynowego i kaolinu;
 • PROTEKTYWA KOMPETOWA złożona z pantenolu i alantoiny.

Mulberry’s Secret – jak stosować? Instrukcja użytkowania

Mulberry's Secret - jak stosować? Instrukcja użytkowania


Serum Mulberry’s Secret jest bardzo łatwe w użyciu i powinno być stosowane do twarzy, szyi i klatki piersiowej. W celu zapewnienia konkretnych wyników, zaleca się stosowanie go konsekwentnie.
Serum morwy Secret powinno być stosowane codziennie, ewentualnie wieczorem, przez co najmniej cztery tygodnie, powinno być stosowane w ten sposób:

 • Usunąć ślady makijażu lub kremów z twarzy;
 • Wstrząsnąć serum i nałożyć równomierną warstwę na skórę twarzy, ciała lub klatki piersiowej;
 • Wmasować serum w skórę aż do całkowitego wchłonięcia.

Serum jest certyfikowanym i naukowo przetestowanym produktem. Spełnia wszystkie standardy jakości, nie zabrudzi odzieży, więc po użyciu można się bezpiecznie ubrać.

Dodatkowa dawka surowicy może być również nanoszona na obszary przebarwione w celu przyspieszenia procesu wybielania. Może być również stosowany jako metoda zapobiegania ciemnieniu skóry, dzięki czemu uzyskuje się jednolity koloryt skóry.

MULBERRY’S SECRET – 50% CENA

Opinie i przeciwwskazania dotyczące Mulberry’s Secret

Serum Mulberry’s Secret jest testowanym klinicznie produktem (nie na zwierzętach) i nie ma przeciwwskazań lub skutków ubocznych. Produkt może być stosowany na wszystkie rodzaje skóry, nawet te najbardziej wrażliwe, ponieważ jest hipoalergiczny i wolny od substancji toksycznych.

Posiada doskonałe właściwości wybielające, daje szybkie efekty i doskonale nawilża skórę. Jest to produkt hipoalergiczny, który nie zawiera toksycznych składników.

Produkt należy stosować wyłącznie w sposób wskazany na opakowaniu, a nie metodami typu “zrób to sam”. Nie dopuszczać do kontaktu produktu z oczami, skórą lub tkaniną, aby uniknąć chwilowego podrażnienia. Nie połykać i nie przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od dzieci.

Opinie klientów na temat Mulberry Secret

Poniżej znajdują się niektóre z recenzji znalezionych na forach osób, które użyły serum Mulberry’s Secret. Zostawiły swoje zeznania po użyciu produktu poprzez osobistą recenzję swoich doświadczeń:

LUCIA 57 LAT: ZAWSZE PRZYKRYWAŁEM MOJE CIEMNE PLAMY MAKIJAŻEM I INNYMI RÓŻNYMI ŚRODKAMI, NIGDY NIE MYŚLĄC O ROZWIĄZANIU PROBLEMU Z KORZENIA. I MUSZĘ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST TO BARDZO SKUTECZNE. PLAMY SĄ WYRAŹNIE JAŚNIEJSZE, A NASTĘPNIE POZOSTAWIAJĄ SKÓRĘ BARDZO GŁADKĄ, PRAWIE JAK U DZIECKA.

MAGDA, 29 LAT: OD LAT ZAJMUJĘ SIĘ PROBLEMEM EFELII W KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB. ALE ŻADEN PRODUKT, JAKKOLWIEK ZALECANY LUB BEZPIECZNY, NIE DAŁ MI WYNIKÓW, NA KTÓRE LICZYŁEM. POWIEDZIAŁ MI O TAJNYM SUROWICY MORWY I TO ZMIENIŁO MOJE ŻYCIE. W CIĄGU ZALEDWIE 4 TYGODNI ZOBACZYŁEM JE WYRAŹNIEJ, WYDAWAŁO MI SIĘ, ŻE WYDARZYŁ SIĘ CUD, CHOCIAŻ POCZĄTKOWO BYŁEM BARDZO SCEPTYCZNY. UWIELBIAM TO.

Mulberry’s Secret – cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Mulberry's Secret - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka


Tajne serum morwy dla twarzy, szyi i dekoltu jest dostępne tylko na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy.

MULBERRY’S SECRET – 50% CENA

Producent Mulberry Secret zaleca również, aby nie kupować serum w aptece, parafarmacji i miejscach takich jak: Amazon, Ebay lub Chińczyk, aby uniknąć wpadnięcia w jakieś możliwe oszustwa lub imitacje.