Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Palmers Cocoa-opinie, forum, cena, efekty

Palmers Cocoa-opinie
  • Z witaminą E
  • Lekki nawilżacz
  • Z Kompleksem Peptydowym i białkami mleka
  • Świeży, biały zapach lilii
  • Idealna formuła

Ten luksusowy balsam dzienny zapewnia doskonałe nawilżenie w lekkiej, nietłustej formule. Przeciwutleniacze i emolientowe białka mleka działają w połączeniu z naturalnymi kakao i masłem Shea, pozostawiając skórę miękką, gładką i promienną bez podrażnień. Dodany filtr przeciwsłoneczny SPF 15 o szerokim spektrum działania pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i przyszłymi oznakami starzenia się skóry. Nawilżacz dzienny z umiarkowaną ochroną przed przypadkową ekspozycją na słońce.

Składniki Palmers Cocoa

Kakao i masło Shea Butters głęboko nawilżają i odżywiają Kompleks Peptydowy wspiera strukturę skóry

Witamina E – silny przeciwutleniacz. Ochrona przeciwsłoneczna UVA/UVB Aloe Vera Koi i uspokaja skórę. Białka mleka pomagają poprawić strukturę i koloryt skóry

Wieczorem Primrose łagodzi stresowaną skórę. Sugerowane zastosowanie Nakładać codziennie na całą twarz i szyję po oczyszczeniu skóry twarzy i szyi, omijając okolice oczu. Pozostawić kilka minut na całkowite wchłonięcie przed nałożeniem makijażu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów: stosować w połączeniu z pełną linią produktów Cocoa Butter Facial.

Inne składniki

Palmers-cocoa-skladniki-allegro

Składniki aktywne: Cele Avobenzone 2% filtr przeciwsłoneczny Oktynoksat 7,5% filtr przeciwsłoneczny Oksybenzone 5,0% filtr przeciwsłoneczny Składniki nieaktywne: Woda dejonizowana, ekstrakt z kakao (kakao), benzoesan alkilowy C12-15, palmitynian etyloheksylu, alkohol cetearylowy, metylopropanediol, cyklopentasiloksan, cykloheksasiloksan, fosforan cetylu potasowego, uwodornione glicerydy palmowe, ceteareth-20, masło z nasion kakao (kakao), dimetykon, masło butyrospermum parkii (shea), octan tokoferolu, wyciąg z kwiatów oenothera biennis (wiesiołka), sok z liści aloesu, oligopeptyd palmitylu, tetrapeptyd 7 palmitylu, hydrolizowane białko mleka, gliceryna, fenoksyetanol, trietyloamina, akrylany/C10-30 akrylanu alkiloakrylanu crosspolimer, karbomer, metyloizotiazolinone, disodium EDTA, zapach, stearet-20, chrysyna, n-hydroksysucynid, diglukonian chlorheksydyny, sorbinian potasu, benzylo-benzoesan, salicylan benzylu, limonen, alfa-izometylo-lolon, butylofenylo-metylooproprional.

Ostrzeżenia

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną lub uszkodzoną skórę. Nie dać się połknąć. Unikając tego, co zawierają oczy. W przypadku kontaktu, dokładnie przepłukać wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli produkt zostanie połknięty, należy uzyskać pomoc medyczną lub natychmiast skontaktować się z Centrum Kontroli Trucizny. Należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia wysypki.

Alarm słoneczny

Ograniczenie ekspozycji na słońce, noszenie odzieży ochronnej i stosowanie filtrów przeciwsłonecznych może zmniejszyć ryzyko starzenia się skóry, raka skóry i innych szkodliwych skutków działania słońca. Palmer jest przeciwny testom na zwierzętach. Palmer’s nie produkuje marek sklepowych.