ProstEro- opinie, cena, gdzie kupić, ulotka

ProstEro

Ponad 46% mężczyzn ma problemy z prostatą na pewnym etapie swojego życia. Tradycyjny plan leczenia obejmuje skomplikowane leki syntetyczne, fizjoterapię i manualny masaż prostaty. Zajmuje to dużo czasu i działa nie u wszystkich pacjentów. Poznaj ProstEro!

ProstEro to rewolucyjny sposób leczenia i zapobiegania zapaleniu prostaty i łagodnemu przerostowi prostaty. Możesz zacząć przyjmować kapsułki na każdym etapie, aby wyeliminować łagodne i poważne objawy oraz zapomnieć o niebezpiecznej diagnozie.

ProstEro- ulotka, jak stosować

ProstEro ulotka, jak stosować

Aby zmaksymalizować efekt terapeutyczny leku, należy uważnie przeczytać instrukcje na opakowaniu. ProstEro może być stosowany w profilaktyce, w łagodnych przypadkach, jak również w ciężkich przypadkach.

Oto szeroko rozpowszechnione przejawy chorób prostaty:

Ból pachwiny, dyskomfort lub uczucie pieczenia;
Ból w dolnej części pleców krocza;
Częste i/lub trudne oddawanie moczu;
Przerwanie snu z powodu ciągłego pragnienia oddawania moczu;
Problemy z montażem;
Huśtawki nastrojów, depresja lub rozdrażnienie.
Jeśli zauważyłeś przynajmniej jeden z wyżej wymienionych objawów, zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki ProstEro dziennie przez 30 dni.

ProstEro- składniki

Innowacyjna formuła kapsułek ProstEro zawiera naturalne ekstrakty i substancje uzyskane dzięki nowym metodom laboratoryjnym. Sprawia, że zwykłe substancje są o wiele skuteczniejsze. Kolejną tajemnicą skuteczności produktu jest synergiczny efekt połączenia komponentów: działają one do 3 razy lepiej razem.

Ekstrakt z nasion Palmetto z piły tarczowej – przywraca gruczołowi prostaty jego regularną wielkość i eliminuje stan zapalny.
Ekstrakt z Pygeum Africanum – łagodzi obrzęki i pomaga uniknąć guzów.
Wyciąg z pestek dyni – wspomaga mechanizmy samoodnowy w prostacie, przywraca funkcję seksualną i łagodzi dyskomfort związany z oddawaniem moczu.
Ekstrakt z czerwonego korzenia – zwiększa wydajność systemu immunologicznego i poprawia stan układu moczowo-płciowego, ma właściwości przeciwbólowe.
Wyciąg z gałki muszkatołowej – przywraca zdrową erekcję, eliminuje przewlekłe zmęczenie spowodowane brakiem równowagi hormonalnej, walczy z przedwczesnym wytryskiem.
Wyciąg z orchisa – dla ogólnego działania tonizującego i zapobiegania niepłodności, impotencji i zapaleniu pęcherza moczowego: zwalcza zapalenie dróg moczowych.

ProstEro- skutki uboczne

Przeciwwskazania do stosowania produktu to wiek poniżej 16 lat oraz indywidualna nietolerancja składników produktu. Kapsułki nie powinny być brane przez kobiety. Nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych przy prawidłowym stosowaniu.

Zwiększ swoje libido!

ProstEro- apteka

Na chwilę obecną produkt nie jest dostępny w Polskich aptekach.

ProstEro- opinie lekarzy

ProstEro opinie

Jacob Manson, doktorat z urologii

Zapalenie gruczołu krokowego i łagodny przerost gruczołu krokowego są jedną z najbardziej popularnych chorób męskich na świecie. Chociaż nie zagrażają one życiu, mogą prowadzić do obniżenia jakości życia, zaburzenia snu, braku pożądania seksualnego, słabej erekcji i przewlekłych bólów. Zalecam rozpoczęcie leczenia, gdy tylko zauważysz pierwsze objawy tych chorób, takie jak:

Dyskomfort oraz bolesne doznania w pachwinie
Ciągłe pragnienie oddawania moczu (co 2 godziny i mniej), szczególnie w nocy
Powiększony i rozpalony gruczoł krokowy
Asymetria jąder
Zaburzenia erekcji – niezdolność do osiągnięcia twardych erekcji lub przedwczesny wytrysk
Podrażnienia, zły nastrój, obniżona odporność.
Zapalenie gruczołu krokowego może rozwijać się od lat. Z psychologicznego punktu widzenia mężczyznom trudno jest odwiedzić specjalistów wystarczająco wcześnie. Zawsze lepiej jest mieć ProstEro w domu. Polecam ten lek ze względu na jego potężne, ale bezpieczne działanie, długotrwałe wyniki i hipoalergiczne składniki.

ProstEro- opinie z forum

Jack Hampton, 47 lat.

Prostata oznacza złe życie seksualne, przerwany sen z powodu wizyt w łazience i nagłego bólu w ciągu dnia. Nie tak dawno temu miałem z tym do czynienia i szukałem skutecznych metod leczenia. Standardowy plan leczenia oferowany przez mojego lekarza obejmował wiele leków (niektóre z nich o niesprawdzonej skuteczności), dodatkowe zabiegi i ograniczenia w stylu życia. Nie mogę powiedzieć, że byłem z tego zadowolony. Moje poszukiwania innowacyjnych leków na zapalenie gruczołu krokowego zakończyły się z ziołowymi tabletkami ProstEro. Kompleksowe opinie lekarzy i komentarze pacjentów skłoniły mnie do zamówienia pakietu. Teraz prawie skończyłem z kursem leczniczym – pozostały mi tylko 4 dni. Czuję się zdrowy, ale skończę kurs dla trwałego efektu.

ProstEro- cena, gdzie kupić

Produkt najlepiej kupić na stronie producenta, gdzie dodatkowo możemy się spodziewać najkorzystniejszej ceny leku.

​Strona producenta

​Jeśli zastanawiasz się nad zakupem - kliknij i dowiedz się więcej