Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Provitalan – opinie, forum, cena, gdzie kupić?

Provitalan jest produktem najwyższej klasy w segmencie żywotności. Zalecane jest stosowanie produktu jeśli odczuwasz jedno z poniższych:

provitalan-opinie-forum-recenzje
 • odczuwalne ciągłe zmęczenie
 • ogólna słabość ciała
 • zauważalny spadek żywotności (zwłaszcza u mężczyzn)
 • codzienne złe samopoczucie
 • powszechny stres
 • trudności z koncentracją i zapamiętywaniem krótkoterminowym
 • zauważalne stałe ziewanie, niedotlenienie organizmu / ogólne wyczerpanie, brak regeneracji

Popularne przewlekłe zmęczenie organizmu zaczyna się po 3 złych nocach. Ciało w tym stanie nie jest w stanie powrócić do normalnego funkcjonowania. W tym przypadku należy albo poprawić jakość snu, albo całkowicie zaprzestać aktywności wypoczynkowej. Jeśli druga sytuacja jest niemożliwa nawet do wyobrażenia, Provitalan jest pierwszą pomocą. Smakowity roztwór rozpuszczony w szklance znacznie wpływa na uspokojenie przed snem i pobudza komórki mózgowe do głębokiego snu po zaśnięciu, tak aby jego najbardziej efektywna faza trwała jak najdłużej.

Skład Provitalanu:

Unikalna formuła Provitalan została opracowana jako proszek do rozpuszczenia. Ta konsystencja, zmikronizowane składniki gwarantują najlepszą możliwą absorpcję składników aktywnych w produkcie.

 • Monohydrat kreatyny – najpopularniejsza forma kreatyny. Jest prekursorem procesu rozpadu cząsteczki ATP, z której organizm czerpie znaczną część zasobów energetycznych. Jego stężenie w Provitalanie odpowiada spożyciu prawie 0,5 kg steku wołowego. Doskonale wpływa na wytrzymałość organizmu.
 • L-arginina – rozszerza naczynia krwionośne i poprawia transport poszczególnych elementów. L-arginina odgrywa ważną rolę w transporcie soli mineralnych i prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
 • Magnez – podstawowy stymulator ludzkiego układu nerwowego. Zapobiega nadmiernej kurczliwości mięśni. Poprawia zdolności regeneracji tkanek. Odpowiednia suplementacja magnezem zawartym w Provitalanie zapobiega nadmiernemu stresowi. Magnez jest kluczowym elementem procesu regeneracji, głównie profilaktycznie.
 • Niedobór L-tyrozyny – L-tyrozyny przejawia się przewlekłym zmęczeniem mięśni i brakiem koncentracji. Podaje się ją zwykle pacjentom z objawami choroby psychicznej. Znacznie poprawia przepływ neutronów, dzięki czemu szare komórki są bardziej wydajne, a mózg szybciej “łączy fakty”.
 • Kwas foliowy – chroni przed złym samopoczuciem i sennością. Kwas foliowy jest ważny w wydzielaniu serotoniny. To z kolei jest odpowiedzialne za odczuwanie naszego pełnego szczęścia, co znacznie zmniejsza poziom zmęczenia.

Działanie Provitalan

W pełni kompleksowe działanie Provitalan opiera się na 5 podstawowych składnikach aktywnych. Sama kombinacja jest jednak połączona z substancjami pomocniczymi, witaminami z grup: A, B, E, K i niezbędne pierwiastki chemiczne. Głównym celem leczenia Provitalan jest pełna redukcja osłabienia układu nerwowego.

Provitalan może być z powodzeniem stosowany podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych i ciężkiej pracy umysłowej. Produkt, oprócz eliminacji skutków słabej regeneracji, jest idealny do profilaktyki.

Forma i zastosowanie Provitalanu

Produkt oferowany jest w postaci zmikronizowanego proszku do rozpuszczenia w wodzie. Dwie dostępne pojemności to 125g dla małego opakowania i 250g dla dużego opakowania. Mniejsza wersja zawiera 18 sugerowanych porcji Provitalan po 7g każda, a większa wersja do 36. Maksymalne wyniki, jakie można uzyskać stosując Provitalan regularnie, mierzy się raz dziennie, mieszając go z letnią wodą lub sokiem. Spożywać natychmiast po rozpuszczeniu.

provitalan-jak-stosowac-komentarze-opinie

W trakcie leczenia nie należy stosować diet wysokokalorycznych, szczególnie tych z ujemnym bilansem kalorycznym. Zachowaj umiarkowaną aktywność fizyczną, na ile to możliwe. Wewnątrz pudełka znajduje się precyzyjny kubek pomiarowy do pomiaru każdej pojedynczej 7-gramowej porcji Provitalana.

Kiedy nie powinieneś używać Provitalana

Ze względu na zupełnie inną regulację hormonalną kobiet w ciąży, nie zaleca się stosowania suplementu w tym czasie. Provitalan jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia, które nie mają przewlekłych problemów zdrowotnych lub innych tego typu dolegliwości. Nie dotyczy to przewlekłego zmęczenia wynikającego z nadmiaru aktywnego trybu życia. Jeśli zdiagnozowano u Ciebie jakiekolwiek inne problemy zdrowotne, zaleca się, abyś skonsultował się z lekarzem przed zastosowaniem Provitalan. Kobiety karmiące piersią i uczulone na dowolny składnik Provitalan nie mogą stosować suplementu. Zalecane jest przechowywanie w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.

Opinie i zalecenia

Pewnego dnia dostałem telefon z pytaniem, czy chciałbym przetestować nowoczesny naturalny suplement diety dla sportowców, których prowadzę. Chciałam poznać początki powstania i ideę tego produktu. Po zaledwie 20 minutach rozmowy, producent zaimponował mi swoim zaangażowaniem, a następnie zgodził się na współpracę, testy przeprowadzone na grupie 120 amatorów przekroczyły nasze oczekiwania. Postęp w redukcji zakwaszenia organizmu zwiększył się aż o 73%, a głębokość snu mierzona fazami była skuteczna jak systematyczne spanie o 22:45 - 7 rano. To, pomimo spektakularnych wyników, dało znakomite prognozy dla profesjonalistów z branży sportów wytrzymałościowych.

- specjalista w dziedzinie dietetyki i fizjologii sportu Robert K. z Paryża.

Odkąd zacząłem pracować na nocnej zmianie, całkowicie dostosowałem tryb snu. Już po miesiącu zasnęłam w wieku 4 lat i wstałam w wieku 12 lat jako zombie. Ponadto, nocne wchłanianie fast foodów nie skończyło się dla mnie dobrze. Nawet jeśli próbowałem spać przynajmniej 8 godzin dziennie, byłem zmęczony z dnia na dzień. Pewnego dnia poszedłem do lekarza, który poinformował mnie, że będę musiał zmienić pracę i powrócić do normalnego trybu snu albo będę musiał zacząć sobie pomagać. Pierwszy z nich nie wchodzi w grę. Zacząłem szukać rozwiązania na własną rękę. Popularne zastrzyki z kofeiną tylko okazjonalnie dawały kopa.

Mimo to codziennie wstałem z łóżka. Zagłębiłem się w temat regeneracji człowieka. Jak się okazało popełniłem błąd po pomyłce, dopóki nie zamówiłem Provitalana. Po pierwsze, przestałem jeść przed snem, a po drugie, bardzo szybko wróciłem do formy. Pomimo przebudzenia się w południe, czuję się energiczny i gotowy do aktywnej egzystencji. Jak widać, lekarz miał rację. Musisz pomóc sobie .... ale tylko mądrze i naturalnie!

- Adam W. z internetowego forum branży IT.

Czy ten suplement diety wywołuje skutki uboczne?

Nie! Efekt uboczny braku właściwej regeneracji ma wiele negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Formuła zawarta w Provitalanie jest całkowicie bezpieczna. Systematyczne stosowanie doskonale przezwycięża dyskomfort związany z brakiem odpowiedniej równowagi hormonalnej. Przywraca prawidłowe krążenie, poprawia koncentrację, stabilizuje poziom rozdrażnienia, a przede wszystkim dodaje energii życiowej, której brakuje podczas nieregulowanego snu.

Jak długo powinienem używać Provitalan?

Odpowiedź jest niejednoznaczna dla wszystkich. Proces pełnej suprekompensaty trwa do 60 dni. W zależności od tego, jak długo okres snu został przedłużony, dawki Provitalan należy przyjmować dłużej. Nie martw się! Będziesz czuć efekty stosowania po pierwszym użyciu. Twoja jakość regeneracji będzie na tak wysokim poziomie, że poczujesz, kiedy powinieneś zakończyć suplementację. Zalecany czas wchłaniania składników aktywnych to 30 dni dla osób poniżej 25 i 60 dni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn powyżej 30 roku życia. Zwiększenie dawki lub późniejsze profilaktyczne przyjmowanie zależy od indywidualnych predyspozycji.

provitalan-efekty-cena-allegro