ReCardio kapsułki – cena, skład, opinie z forum, gdzie kupić

ReCardio kapsułki - cena, skład, opinie z forum, gdzie kupić

Czy można zmniejszyć poziom cholester olu za pomocą pigułki?
ReCardio, produkt bez recepty wytwarzany przez aptekę ReNue, może zaoferować alternatywną opcję leczenia statyn, która pomaga kontrolować wysoki poziom cholesterolu. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), choroby serca są główną przyczyną zgonów mężczyzn i kobiet, a wysoki poziom cholesterolu całkowitego podwaja ryzyko zachorowań na choroby serca u mężczyzn. CDC stwierdza również, że około 73,5 miliona Amerykanów ma wysoką gęstość lipoproteiny o niskiej gęstości (LDL) lub “złego”; cholesterolu, ale mniej niż połowa z nich jest faktycznie leczona.

Kup Teraz 50 % taniej
recardio-SUPLEMENT-opinie - ReCardio kapsułki - cena, skład, opinie z forum, gdzie kupićStatystycznie najczęściej przepisywane leki na obniżenie poziomu cholesterolu LDL, pomagają zapobiegać miażdżycy jednak niektórzy ludzie zgłaszają bóle mięśni i stawów przy użyciu statyn i wymagają alternatywnych terapii. Te skutki uboczne mogą się pogorszyć przy zwiększonych dawkach statyn, więc niższe dawki mogą być korzystne w zmniejszeniu niechcianego bólu mięśni lub stawów. Nie jest w pełni zrozumiałe, co powoduje te skutki uboczne, ale jedną z potencjalnych przyczyn jest to, że statyny zmniejszają ilość koenzymu Q10, naturalnie występującego przeciwutleniacza, który odgrywa rolę w produkcji energii komórek mięśniowych. ReCardio zawiera Bergamot, naturalnie występującą substancję, która może obniżyć poziom LDL bez wyczerpywania koenzymu Q10.

Jak działa ReCardio? Działanie


Bergamot bioaktywne frakcje polifenolowe (BPF), główny składnik ReCardio, to roślina owocowa pochodząca z południowego regionu Włoch, znana jako kalabryjska. Jest on stosowany przez miejscowych ze względu na jego uspokajające działanie, a coraz więcej dowodów przemawia również za jego zastosowaniem w leczeniu chorób układu krążenia. Posiada mechanizm działania podobny do statyn, ale nie zmniejsza CoQ10, co potencjalnie prowadzi do zmniejszenia liczby skutków ubocznych.

Usuwa przyczyny i objawy nadciśnienia poprzez skuteczne działanie leku ReCardio. Oznacza przede wszystkim rozwiązywanie ciepłych problemów i walkę z podwyższonym ciśnieniem. Jest również doskonałą profilaktyką dla wyżej wymienionych chorób.

ReCardio kapsułki - cena, skład, opinie z forum, gdzie kupić

Absolutnie naturalny produkt stworzony wyłącznie z naturalnych składników bez dodatku substancji chemicznych, szkodliwych dla organizmu.

Wyniki badań klinicznych ReCardio mówią same za siebie!

Badania pokazują, że pozytywny wynik osiągnięto w 99% przypadków.

Kapsułki ReCardio z nadciśnienia tętniczego są uważane za naturalny kompleks, który jest stworzony specjalnie dla Twojego serca. Medycyna jest niezbędna do normalizacji optymalnej pracy serca. Występuje już tylko na kursie użytkowym, który trwa 30 dni.

Efekty z ReCardio:

 • Stabilizacja ciśnienia na dopuszczalnym poziomie.
 • Poprawa ciepłej aktywności.
 • Zwiększenie elastyczności ścianek naczyń.
 • Normalizacja snu.
 • Uspokajająca akcja.
 • Wzmocnienie nerek i eliminacja hipostaz.
recardio-dzialanie-opinie

Metoda stosowania:

Przyjmowanie leków: 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

Zalecany kurs to 30 – 60 dni

ReCardio – lek na naturalne nadciśnienie

Gdzie kupić ReCardio – Allegro – Ceneo – Apteka

Kupisz na stronie producenta. Recardio nie znajdziesz w Aptece – Ceneo czy na allegro. Tutak kupisz w najlepszej cenie


Kup Teraz 50 % taniej

Skład ReCardio – składniki

Naturalne składniki ReCardio pozwalają na łagodne oddziaływanie na chorobę, jednocześnie nie ma żadnego wpływu ubocznego na organy wewnętrzne.

Skład – składniki recardio

 • ekstrakt z głogu – obniża ciśnienie tętnicze, przyspiesza pracę serca, stymuluje krążenie krwi;
 • kompleks witaminowy – wzmacnia funkcje ochronne organizmu, wspomaga zaopatrzenie organizmu w tlen, rozszerza naczynia, posiada właściwości przeciwutleniające, działa na zmniejszenie ilości cholesterolu w organizmie;
 • kwas foliowy – zapobiega powstawaniu niedokrwistości;
 • pies maj – karmi organizm użytecznymi substancjami;
 • radiowo-gramofonowy różowy – jest stosowany w celu zapobiegania neurastenii i schizofrenii, oszczędza od zmęczenia;
 • czerwona róża guelderowa – posiada właściwości wzmacniające;
 • biotyna – przyspiesza trawienie witamin i syntezę kwasu askorbinowego;
 • kurkuma – działa jako immunomodulator i antybiotyk;
 • lizyna (chlorowodorek) – normalizuje stan tkanki mięśniowej, zmniejsza ilość trójglicerydów we krwi.

Cena ReCardio – Kup na stronie producenta

Najtaniej kupisz na stronie producenta:

Cena po rabacie – 50% to 179zł – sprawdź i zamów:

Kup Teraz 50 % taniej