Revitol Hair Removal krem – cena, opinie, skład, gdzie kupić

Revitol Hair Removal krem

Revitol Hair Removal Cream

Wyobraź sobie, że masz gładką, bezwłosą skórę na całym ciele bez konieczności ponownego golenia lub woskowania! Krem do usuwania włosów Revitol Hair Removal Cream sprawia, że usuwanie niechcianych włosów na ciele jest łatwe i bezbolesne. Nasz produkt udowodnił, że eliminuje regularne golenie, woskowanie i stosowanie pęsety. Revitol Hair Removal Cream jest najskuteczniejszą alternatywą dla kosztownych zabiegów laserowych i elektrolizy.

Revitol Hair Removal Cream- skład

Revitol Hair Removal Cream skład

Krem do depilacji włosów jest produkowany przy użyciu wielu naturalnych składników, w tym aloesu, gliceryny, wody, wyciągu z rumianku, kompleksu antyoksydantów prowitaminowych, kory wierzby, hydrolizowanego białka mleka, wyciągu z lukrecji i wyciągu z zielonej herbaty, między innymi.

Revitol Hair Removal Cream- jak stosować, ulotka

Revitol Hair Removal Cream może być stosowany na wiele obszarów ciała, w tym na skórę głowy, twarz, klatkę piersiową, szyję, plecy, ręce, nogi, okolice bikini i pachy. Pierwszym krokiem w stosowaniu kremu jest wykonanie testu płatkowego na każdym nowym obszarze ciała z równomiernie nałożoną cienką warstwą kremu za pomocą szpatułki. Pozostawić krem na obszarze testowym na okres od 5 do 7 minut.

Krem należy stosować (unikać tarcia) i usuwać w określonych terminach testu płatkowego. Usuwając włosy, wytrzyj nadmiar kremu papierowym ręcznikiem lub miękką chusteczką, wykonując ruch w górę. Nie należy używać mydła, lecz dokładnie spłukać letnią wodą po usunięciu włosów i osuszyć skórę.

Nie ma potrzeby wstępnego przygotowania skóry lub kąpieli przed użyciem, jednak podczas stosowania na obszarach wrażliwych należy monitorować co minutę. Jeśli doświadczysz mrowienia, musisz natychmiast usunąć krem. Jeśli włosy nie wyjdą nawet po przechowywaniu kremu przez 7 do 10 minut, i tak przygotuj się do jego usunięcia. Nie należy pozostawiać kremu na skórze dłużej niż 15 minut.

Ponadto, upewnij się, że pomiędzy aplikacjami pozostawiłaś okno czasowe wynoszące co najmniej 24 godziny.

Skuteczny sposób na odchudzanie!

Revitol Hair Removal Cream- skutki uboczne

Revitol Hair Removal Cream skutki uboczne

Podczas stosowania kremu mogą wystąpić reakcje alergiczne, podrażnienie skóry oraz mrowienie.

Revitol Hair Removal Cream- opinie z forum

“W przeszłości próbowałem różnych produktów do depilacji włosów i wszystkie one wydają się ranić i zostawiać ślady. Twój produkt jest jedynym, który działa bez pozostawiania śladów czy zadawania mi bólu. Bardzo dziękuję za ten niesamowity krem.”

“Mam mnóstwo włosów na plecach, a Revitol Hair Removal Cream sprawia, że wypadają tak łatwo. Wielkie dzięki za ułatwienie mi życia dzięki Twojemu łatwemu i skutecznemu produktowi.”

“Od lat szukałam dobrego produktu do depilacji, a kiedy zaczęłam używać Revitol Hair Removal Cream, zdumiło mnie, jak łatwo się go używa i jak świetnie działa. Teraz nie golę już nóg, ponieważ produkt jest tak łatwy i bezbolesny dla mnie.”

Revitol Hair Removal Cream- apteka

Na chwilę obecną kremu nie można kupić w aptekach na terenie Polski.

Revitol Hair Removal Cream- cena i gdzie kupić

Cenę kremu najlepiej sprawdzić na stronie producenta. Jest to także, najlepsze miejsce by zakupić ten produkt.

https://www.youtube.com/watch?v=N-pjncPfSAc