Rhino Correct- opinie, cena, gdzie kupić, ulotka

Rhino Correct

Czy wiesz, że wybór operacji zmiany kształtu nosa wiąże się, oprócz kosztów przekraczających 3000 euro, z ryzykiem niebezpiecznych i bolesnych komplikacji. Jednym z najczęstszych skutków ubocznych jest nadmierne kwitnienie i zasinienie nosa i oczu, szczególnie w tygodniach po operacji. Poznaj Rhino Correct!

Z tego powodu zespół włoskich naukowców zainwestował 4 lata i tysiące godzin w badania laboratoryjne, aby opracować urządzenie medyczne zdolne do korygowania wad nosa bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznej!

Rhino Correct jest alternatywą dla operacji chirurgicznej dla korekcji wad nosa zwanej rinoplastyką i naprawdę działa. Urządzenie pozwala rozwiązać wiele problemów estetycznych nosa bez uciekania się do bólu i miesięcy rehabilitacji po operacji.

Rhino Correct- jak stosować

Rhino Correct jak stosować

Zgodnie z kilkoma klinicznymi badaniami laboratoryjnymi, urządzenie ma następujące efekty:

Podnosi czubek nosa. Proces starzenia się powoduje, że chrząstka w nosie zawodzi, przez co wyglądasz na starszego niż jesteś naprawdę.
Koryguje chrząstkę nosa i nozdrzy, nadając twarzy bardziej symetryczny wygląd.
Zmniejsza rozmiar nosa. Poprawna przebudowa chrząstki nosowej, znacznie zmniejszająca szerokość nosa.
Zmniejsza tzw. garb nosowy, który jest przyczyną wielu frustracji i niepewności związanych z wyglądem nosa. Kształt nosa będzie stopniowo korygowany, aż osiągnie najbardziej prawidłowy kształt.
Przywraca naturalną symetrię nosa, eliminując wszelkie asymetrie obecne na przegrodzie nosowej.
Koryguje frustrujący nos jak ziemniak, nadając nosowi bardziej kobiecy kształt.
Tkanina chrząstkowa będzie kształtowana co 30-45 dni o około 1-2 milimetry.

Rhino Correct- ulotka, skutki uboczne

Rhino Correct ulotka, skutki uboczne

Jak każde urządzenie medyczne, Rhino Correct posiada również pewne przeciwwskazania. Nie możesz używać urządzenia, jeśli:

Doznałeś jednego lub więcej złamań przegrody nosowej.
Niedawno przeszedłeś operację nosa.
W przypadkach wymienionych powyżej, trzeba poczekać od 6 do 9 miesięcy, zanim będzie można użyć Rhino Correct, powodem jest to, że kości i chrząstki nosa potrzebują tego okresu, aby móc całkowicie się ustabilizować.

Rhino Correct jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci poniżej 10 roku życia, ponieważ chrząstka jest wciąż zbyt miękka, aby można ją było całkowicie zmienić.

Schudnij z brzucha!

Rhino Correct- ile razy dziennie

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Aby uzyskać trwałe rezultaty, proponuję zastosować się do tych ważnych zaleceń, które chcę wam zilustrować:

Korzystaj z urządzenia 3-4 razy w tygodniu.
Używaj urządzenia tylko przez 15 minut dziennie, nie przesadzaj z codziennym użytkowaniem.
Aby uniknąć niepożądanych rezultatów, urządzenie należy nosić tylko w sposób pokazany na zdjęciach producenta.
Nie szukaj alternatywnych metod przyspieszenia akcji Rhino Correct.
Nie należy wymuszać przyłożenia urządzenia, wystarczy nosić je zgodnie z instrukcją obsługi.
Odczekaj co najmniej 30 dni, aby zacząć widzieć widoczne wyniki.
Nie używaj olejów, smarów i kremów przed założeniem urządzenia.
Nie używaj rozwiązań typu “zrób to sam” do korygowania wad w nosie.
Aby uzyskać naprawdę zadowalające wyniki, urządzenie musi być używane przez co najmniej 90 dni.
Zalecamy używanie urządzenia w chwilach relaksu i przerwy, np. po pracy.

Rhino Correct- opinie z forum

“Po raz pierwszy usłyszałam o tym produkcie w telewizji latem 2016 roku. Przed zakupem go, umówiłem się na wizytę u chirurga plastycznego, aby upewnić się co do skuteczności urządzenia. Po około 3 miesiącach i połowie ciągłego użytkowania, z należnymi przerwami, wynik był niesamowicie zadowalający ” Giovanna Losi, 38-letnia

Byłam bardzo smutna i sfrustrowana rozmiarem mojego nosa. W zasadzie, miałam klasyczny ziemniaczany nos. Doradził mi farmaceuta, żebym spróbowała Rhino Correct, ale musiałem zapłacić 150 euro. Więc zdecydowałam się na wyszukiwanie online i znalazłam oryginalny produkt znacznie taniej. Używałam urządzenia przez około 7 miesięcy, w sposób przepisany i wyniki zmieniły moje życie. Jestem bardziej pewna siebie, mężczyźni zawsze patrzą na mnie, w pracy jestem traktowana prawie jak królowa. . . Dziewczyny z brzydkimi nosami, nie myślcie dwa razy, weź Rhino Correct”; – Nadica Barić, 29 lat

Rhino Correct- apteka, cena, gdzie kupić

Produkt najlepiej kupić na oficjalnej stronie producenta, gdzie znajdziemy go w najlepszej cenie. Na chwilę obecną produkt nie jest dostępny w aptekach.