Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

SUPER 8 -opinie z forum, cena, gdzie kupic, apteka

PIERWSZE REMEDIUM DLA MĘŻCZYZN 3 W 1:SPALANIE TŁUSZCZU + REDUKCJA + MIĘŚNIE RELIEFOWE

Czym jest SUPER 8?

super8-suplement-opinie

Częścią naszej wielokrotnie nagradzanej kolekcji probiotyków Super 8 jest mieszanką ośmiu probiotyków dostosowanych do potrzeb człowieka (zwanych również probiotykami stosowanymi u rezydentów lub nietransjentów). Ta specjalna mieszanka została opracowana w celu zapewnienia mężczyznom i kobietom bezpiecznego i skutecznego źródła pożytecznych bakterii o dużej mocy, aby zniechęcić do systemowego przerostu “złych”; bakterii i grzybów (w tym drożdży) w przewodzie pokarmowym i gdzie indziej w organizmie oraz aby utrzymać zdrową równowagę drożdżową.

Jak działa SUPER 8??

Ciało ludzkie jest ekosystemem chodzącym: Na powierzchni naszego organizmu żyje dziesięć razy więcej komórek drobnoustrojów – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych – niż komórek ludzkich. (Znane również jako “przyjazne”; bakterie, probiotyki, które żyją w naszym przewodzie pokarmowym i poza nim chronią nas przed szkodliwymi bakteriami i innymi patogenami. Ponadto pomagają w trawieniu, produkują witaminy (B i K) i krótkie łańcuchy kwasów tłuszczowych, stymulują wydzielanie “śluzu”; ochronnego w jelitach oraz rozkładają cholesterol i toksyny w jelicie. Ale ich szeroko zakrojone skutki zdrowotne wykraczają poza nasz układ pokarmowy, zapobiegając przerostowi drożdży i wpływając na nasz układ odpornościowy, wątrobę i mózg, system zarządzania wagą i inne. Nasze przetrwanie zależy od nich.

Cena suplementu


DLACZEGO SUPLEMENTY PROBIOTYCZNE SĄ WAŻNE DLA ZDROWIA?

Przez cały cykl życia człowieka, mikrobiom przewodu pokarmowego zazwyczaj utrzymuje wzajemnie korzystną relację z gospodarzem. Jednak wiele czynników może zmniejszyć i negatywnie wpłynąć na liczbę przyjaznych bakterii w górnym i dolnym przewodzie pokarmowym, a także w innych częściach ciała: infekcje i inne choroby; antybiotyki; starzenie się; gotowane i hiperprzetworzone pokarmy; stres; dieta ubogich w błonnik; alkohol lub wodę chlorowaną, nieodpowiedni sen i przyjmowanie NSAIDs i inne leki, aby wymienić tylko niektóre. (3)
Zmniejszona liczba pożytecznych bakterii sprawia, że jesteś narażony na szkodliwe bakterie i grzyby, które mogą przeludniać się, tworząc niezrównoważony stan znany jako dysbioza. Nieleczone objawy dysbiozy mogą stać się przewlekłe i prowadzić do większych obaw zdrowotnych(4) Dzięki przywróceniu zaburzonej równowagi jelit i drożdży, probiotyczne suplementy utrzymują różne “złe”; bakterie w kontroli i promują stan czynnościowy przewodu pokarmowego oraz jego daleko idące efekty metaboliczne, immunologiczne, żywieniowe i psychologiczne. *(5-9)

Efekty z SUPER 8

Nasza pionierska praca z naszymi probiotykami Udo’s Choice® rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to wprowadziliśmy pierwszą w historii linię probiotyków dostosowanych do wieku. Ponieważ zależy nam na wynikach, dostosowaliśmy tę formułę o dużej mocy, tak aby zawierała probiotyki, które pomagają kobietom zachować zdrową równowagę drożdżową i chronią przed potencjalnymi patogenami podczas podróży. I podobnie jak ludzie, probiotyki lepiej sprawdzają się w zespołach, dlatego też zdecydowaliśmy się na stosowanie mieszanek szczepów.

super8-efekty-zdjecia-przed-po

Wszystkie nasze probiotyki są dostosowane do potrzeb człowieka (lub HA). W przeciwieństwie do bakterii mlekowych i roślinnych, które są szeroko rozpowszechnione na rynku, nasze szczepy probiotyków HA z powodzeniem implantowały i kolonizowały ludzki przewód pokarmowy przez dłuższy okres czasu. Dlaczego szczepy HA przeżywają silny kwas żołądkowy i żółć, szybciej docierając do przewodu pokarmowego. Tymczasowe probiotyki są znacznie mniej skuteczne.

Gdzie kupić SUPER8?