Szczoteczki soniczne dla dzieci SEYSSO – sprawdź nasze modele!

Szczoteczka soniczna dla dzieci to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim, korzystanie z niej pomaga wyrobić nawyk regularnego szczotkowania. Modele SEYSSO, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych, sprawdzą się doskonale w tej roli. Poznaj nowoczesne szczoteczki stworzone dla naszych pociech.

Szczoteczka soniczna dla dzieci – jaka powinna być?

Szczoteczki soniczne są dzisiaj wybierane coraz częściej aniżeli te manualne. I nic w tym dziwnego – dają o wiele lepsze efekty czyszczenia, dbając w ten sposób o zdrowie zębów i dziąseł. Szczoteczka soniczna do zębów to wybór nie tylko dla osób dorosłych. Warto takie urządzenie kupić również dla dziecka, które jest dopiero na etapie nauki prawidłowego szczotkowania. Szczoteczka elektryczna zdecydowanie usprawni ten proces i utrwali konieczność systematycznego szczotkowania.

Szczoteczka SEYSSO będzie doskonałym wyborem, ponieważ poza samymi praktycznymi funkcjami, posiada też atrakcyjny wygląd, co w przypadku produktu dla dzieci ma olbrzymie znaczenie. Ładna i ergonomiczna szczoteczka, dopasowana do niedużej rączki dziecka przypadnie do gustu, dzięki czemu pociecha chętniej po nią sięgnie żeby myć zęby każdego dnia.

Bardzo ważnym elementem szczoteczki przeznaczonej dla najmłodszych, jest odpowiednia główka końcówki czyszczącej. Powinna być nieduża, tak aby optymalnie pasować do niewielkich dziąseł i zębów dziecka. Włosie musi być delikatne, aby nie powodować podrażnień, jednocześnie odpowiednio czyszcząc. Szczoteczki SEYSSO posiadają końcówki, które stworzone zostały specjalnie z myślą o dzieciach i ich wrażliwych dziąsłach.

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną dla dziecka zamiast manualnej?

Każdy, kto kiedykolwiek uczył dziecko mycia zębów wie doskonale, że bywa to trudne. Na szczęście, szczoteczki elektryczne posiadają szereg ciekawych rozwiązań, które taką naukę ułatwiają, dlatego są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od klasycznych.

Szczoteczka soniczna dla dzieci z timerem sprawdzi się najlepiej jako ta pierwsza dla dziecka. Timer odmierza czas szczotkowania zębów, dzięki czemu pociecha przyzwyczaja się do odpowiedniego czasu mycia. Dodatkowe udogodnienia, takie jak chociażby podświetlenie główki szczoteczki sprawiają, że dziecko chętniej sięgnie po szczoteczkę, a dokładne czyszczenie zębów będzie jeszcze łatwiejsze.

Funkcjonalne szczoteczki SEYSSO – poznaj zalety

SEYSSO to marka, która specjalizuje się w tworzeniu szczoteczek sonicznych wysokiej jakości. Wśród nich znaleźć można również te dla najmłodszych dzieci, już od pierwszego ząbka. Warto kupić takie urządzenie, ponieważ wybierając rozwiązanie od profesjonalistów, możesz mieć pewność, że korzystanie ze szczoteczki będzie dla dziecka łatwe i przyjemne. Co wyróżnia szczoteczkę soniczną dla dzieci od 0 do 3 lat marki SEYSSO?

  • 16 000 drgań na minutę pozwala na skuteczne czyszczenie zębów i jednoczesne masowanie dziąseł.
  • Wbudowany timer ułatwia przestrzeganie czasu koniecznego do pełnego umycia zębów.
  • Ergonomiczna i lekka rączka szczoteczki stabilnie leży w dłoni, co ułatwia szczotkowanie zębów dziecka rodzicom jak i naukę mycia zębów samemu dziecku.
  • Końcówki szczoteczki są podświetlane, co wzbudza u dziecka ciekawość i zachęca je do korzystania z urządzenia. Poza tym, podświetlenie ułatwia dokładne czyszczenie zębów i całej jamy ustnej.
  • Szczoteczka soniczna SEYSSO to bezpieczny i sprawdzony produkt, który zaprojektowany został z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się jak dbać o higienę jamy ustnej.
  • Szczoteczkę można z powodzeniem stosować jeszcze przed pojawieniem się u dziecka pierwszych ząbków. Doskonale masuje dziąsła, sprawdzi się chociażby podczas bolesnego dla maluchów ząbkowania.

Niezbędne akcesoria do szczoteczki

Warto pamiętać o tym, że szczoteczka elektryczna wymaga regularnej wymiany końcówek czyszczących. Wpływa to nie tylko na jakość szczotkowania, ale też na higienę całej jamy ustnej. Szczoteczka soniczna SEYSSO dla dzieci posiada w zestawie dwie końcówki. Jedna przeznaczona jest dla dzieci w wieku do 18 miesięcy, druga dla pociech od 18 do 36 miesiąca życia. Zapasowe końcówki można bez problemu dokupić na stronie producenta.