Prawda o Titan Gel 2020: recenzja, składniki, opinie, gdzie kupić, jak stosować, jak smarować

Titan Gel jest produktem, który ma zwiększyć rozmiar penisa w ciągu zaledwie 4 tygodni, zgodnie z roszczeniami producenta. Ponadto, obiecuje, że będziesz mógł utrzymać wzwód dłużej podczas seksu.

Jednak czy to co obiecuje producent jest prawdą? Czy Titan Gel jest skuteczny i czy to naprawdę działa? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w moim szczegółowym przeglądzie tego produktu.

Wystarczy pamiętać, że podczas gdy ten żel może dać kilka krótkoterminowych efektów, prawdopodobnie nie sprawdzi się jeśli chcemy odnieść długotrwałe rezultaty. Jest to jednak możliwe przy połączeniu z suplementem Vigrax. TITAN GEL - cena

FIRMA STOJĄCA ZA TYM PRODUKTEM

Produkt ten jest wytwarzany przez firmę o nazwie “Laboratory EMANSI” CJSC (z siedzibą w Moskwie, Rosja). Z tego, co mogłem dowiedzieć się o firmie produkcyjnej online, od 2000 roku zajmuje się ona produkcją produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków.

Jak widać na powyższym zdjęciu, firma będąca właścicielem żelu Titan Gel nazywa się “Hendel” LLC (również z siedzibą w Moskwie, Rosja). Jak podają na oficjalnej stronie internetowej firmy Hendel.pro, został on założony w 2014 roku:

“Założony w 2014 roku “Hendel” jest już uznawany za jednego z liderów w rozwoju i produkcji kosmetyków i biologicznie aktywnych suplementów diety. Obecnie “Hendel” jest dynamicznie rozwijającą się firmą składającą się z prawdziwych profesjonalistów”.

Z tego, co widziałem na ich stronie internetowej, firma ta stoi za wieloma produktami kosmetycznymi i współpracuje z innymi firmami, które mają większe doświadczenie w tej dziedzinie.

SPOSÓB DZIAŁANIA – jak stosować Titan Gel

Etykieta produktu Titan Gel mówi, że produkt ten może być używany do poprawy stosunków seksualnych i do rutynowego powiększania penisa. Titan Gel jest bardzo prosty w użyciu; wszystko, co musisz zrobić, to masaż żelu do penisa raz dziennie.

Naprawdę mnie zaskoczył fakt, że chociaż na oficjalnej stronie internetowej produktu stwierdza, że należy doświadczyć wzrostu penisa o około 4 cm w ciągu pierwszego miesiąca korzystania z tego produktu, na butelce mówi, że do doświadczenia tego wzrostu należy robić ćwiczenia jelqing, jak również.

Niestety, nie było instrukcji, jak wykonać te ćwiczenia w opakowaniu, które otrzymałem. Dlatego poszedłem na ich stronę z instrukcjami. W przeszłości strona ta była niedostępna, ale w czasie aktualizacji tej recenzji, w końcu udało mi się tam dotrzeć.titan-gel - sposób działania

Mimo, że dostarczają prostych instrukcji do wykonania podstawowego Jelqa, muszę powiedzieć, że brakuje im istotnych informacji na temat rozgrzewania i ochładzania faz (zobacz mój artykuł na temat wykonywania właściwych jelqs). Są one kluczowe, jeśli naprawdę chcesz zminimalizować szanse na zranienie siebie i doświadczanie przyrostów wielkości z samego jelqing.

 

Polecamy również produkty o podobnym działaniu. Więcej informacji znajdziesz o nich tutaj:

 1. Zytax
 2. Maxatin
 3. Vigrax
 4. Xtrasize 

SKŁADNIKI Z ETYKIETY PRODUKTU

Ponieważ nie jestem ekspertem w dziedzinie chemii, zawsze korzystam z renomowanych stron internetowych (Wikipedia lub WebMD) na temat poszczególnych substancji stosowanych w produkcie.

Żel Titan zawiera następujące składniki:

Aqua – Woda zawarta w tym produkcie służy jako źródło wilgoci dla poliakrylanu sodu, tworząc stabilną formę żelu.
Poliakrylan sodu – poliakrylan sodu – poliakrylan sodu jest funkcjonalnym polimerem, który może wchłonąć w wodzie sto razy większą masę własną. Zaczyna się jako proszek i w kontakcie z wilgocią, pęcznieje w postaci żelu (dowiedz się więcej).
Dimethicone – Dimethicone jest emolientem. Jest to substancja, która zmiękcza i nawilża skórę oraz zmniejsza swędzenie i łuszczenie się (dowiedz się więcej).
Cyklopentasiloksan – ta substancja jest formą silikonu, który jest często stosowany w kosmetykach jako odżywka, środek poślizgowy, smar i rozpuszczalnik. Może on pomóc niektórym składnikom skuteczniej przeniknąć do skóry. Podobnie jak wszystkie inne silikonowe składniki, ten ma wyjątkową płynność, która sprawia, że łatwo się rozprowadza (dowiedz się więcej).
Trideceth-6 – to glikol polietylenowy (PEG), który jest postrzegany w wielu kosmetykach i produktach higieny osobistej jako środek powierzchniowo czynny i emulgator (dowiedzieć się więcej).
PEG/PPG-18/18 Dimethicone – substancja ta jest częścią grupy polimerów zwanych dimetikonowym kopolikol (silikony), które są odporne na chemiczną, fizyczną, biologiczną i mikrobiologiczną degradację w dziedzinie przygotowania, przechowywania i stosowania w kosmetykach i produktach higieny osobistej (dowiedz się więcej).
Glikol propylenowy – glikol propylenowy jest syntetyczną substancją płynną, która pochłania wodę. Glikol propylenowy jest również używany do produkcji związków poliestrowych oraz jako baza do roztworów odladzających (dowiedz się więcej).
Poloxamer 184 – Poloxamer 184 – Poloxamery pomagają tworzyć emulsje, zmniejszając napięcie powierzchniowe emulgowanych substancji i pomagają innym składnikom rozpuszczać się w rozpuszczalniku, w którym normalnie nie rozpuszczają się (dowiedzieć się więcej).
Verbena Officinalis (Vervain) Flower/Leaf Extractract – substancja ta jest często stosowana jako środek do maskowania i pielęgnacji skóry w kosmetykach (dowiedz się więcej).
Hialuronian sodu – Hialuronian sodu jest solną formą kwasu hialuronowego, składnika wiążącego wodę, który ma zdolność wypełniania przestrzeni między włóknami łączącymi znanymi jako kolagen i elastyna (dowiedz się więcej).
Kwas bursztynowy – rozpuszczalny w wodzie, bezbarwny kryształ o kwaśnym smaku, który jest stosowany jako półprodukt chemiczny, w medycynie, do produkcji lakierów i do produkcji estrów perfum. Jest również stosowany w żywności jako środek sekwestrant, bufor i środek neutralizujący (dowiedz się więcej).
Fragaria vesca (ekstrakt truskawkowy) ekstrakt owocowy – ekstrakt ten służy jako środek ściągający i pielęgnujący skórę. Ściągacz to substancja chemiczna, która obkurcza lub zwęża tkanki ciała i w postaci balsamu jest często stosowany na skórę w celu zmniejszenia krwawienia z drobnych otarć lub jako kosmetyk, aby skóra mniej tłusta (dowiedzieć się więcej).
Mentol – Menthol jest związkiem organicznym o właściwościach aromatyzujących i znieczulających. Ma działanie przeciwdziałające podrażnieniu skóry i błon śluzowych, dając w ten sposób miejscowe działanie przeciwbólowe lub znieczulające (dowiedz się więcej).
Phenoxyethanol – fenoksyetanol jest alkoholem eterycznym o właściwościach aromatycznych. Wykazując zdolność antybakteryjną, fenoksyetanol działa jako skuteczny środek konserwujący w farmaceutykach, kosmetykach i środkach smarnych (dowiedz się więcej).
Lauran glicerolu – monoestry glicerolu (grupa substancji, do której należy lauran glicerolu) są stosowane głównie w recepturze kremów i balsamów, środków nawilżających i innych produktów do pielęgnacji skóry jako środki powierzchniowo czynne i emulgujące (dowiedz się więcej).
Wodorotlenek sodu – Wodorotlenek sodu jest związkiem nieorganicznym używanym do kontroli poziomu pH lub służącym jako środek buforowy w kosmetykach i produktach higieny osobistej (dowiedz się więcej).

SKUTKI UBOCZNE TITAN GEL

Ponieważ nie jestem ekspertem medycznym, zawsze korzystam z renomowanych medycznych stron internetowych na temat skutków ubocznych poszczególnych substancji stosowanych w produkcie.

Żel Titan zawiera składniki o następujących potencjalnych skutkach ubocznych:

 • Aqua – Woda nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
  Poliakrylan sodu – substancja ta jest bezpieczna (nietoksyczna) i wolna od poważnych zagrożeń bezpieczeństwa (czytaj dalej).
  Dimethicone – Dimethicone jest emolientem, który może być bezpiecznie i skutecznie stosowany bez skutków ubocznych. Może jednak dojść do poparzenia, ukłucia, zaczerwienienia lub podrażnienia (czytaj dalej).
  Cyklopentasiloksan – substancja ta jest formą silikonu, która może pomóc niektórym składnikom skuteczniej przeniknąć do skóry. W testach na ludziach cyklometykon (inna nazwa dla cyklopentasiloksanu) nie był uważany za drażniący ani uczulający skórę (więcej informacji).
  Trideceth-6 – Ten środek powierzchniowo czynny i emulgator jest określony jako bezpieczny w użyciu w kosmetykach, podlegający stężeniu lub ograniczeniom użytkowania (czytaj dalej).
  PEG/PPG-18/18 Dimethicone – Badania kliniczne wykazały, że dimetikonowe kopoliole (grupa substancji obejmująca również PEG/PPG-18/18 Dimethicone) nie były ani pierwotnymi środkami drażniącymi skórę, ani uczulającymi w 100% stężeniu. Substancja ta może jednak powodować poważne podrażnienie i uszkodzenie oczu (czytaj dalej).
  Glikol propylenowy – Efekty uboczne występują przy długotrwałym lub bezpośrednim kontakcie glikolu propylenowego z oczami. Te skutki uboczne obejmują zaczerwienienie, łzawienie, pieczenie, swędzenie i zapalenie spojówek (czytaj dalej).
  Poloxamer 184 – Ta substancja jest sklasyfikowana jako toksyna, która może być szkodliwa dla zdrowia ludzkiego (dowiedz się więcej).
  Verbena Officinalis (Vervain) Flower/Leaf Extractract – Badania wykazują niewiele lub brak informacji na temat niepożądanych reakcji z użyciem tej substancji (czytaj dalej).
  Hialuronian sodu – Hialuronian sodu może powodować ból, obrzęk, wysięk lub zaczerwienienie skóry (czytaj dalej).
  Kwas bursztynowy – Nie ma wystarczającej ilości informacji, aby wiedzieć, czy sukcyntynat jest bezpieczny czy nie (czytaj dalej).
  Fragaria vesca (ekstrakt ze truskawek) Fruit Extract – Istnieją pewne wskazania, że stosowanie truskawek w dużych ilościach może spowolnić krzepnięcie krwi i zwiększyć szansę krwawienia w trakcie i po zabiegu (czytaj dalej).
  Mentol – substancja ta może powodować podrażnienie skóry, uczucie pieczenia lub ukłucia lub reakcję alergiczną (czytaj dalej).
  Fenoksyetanol – Niektóre możliwe skutki uboczne stosowania tej substancji chemicznej to podrażnienie skóry, reakcje alergiczne, nowotwory, zapalenie płuc i oczu, zapalenie skóry i ciężka reakcja skóry u osób mających do czynienia z egzemą (dowiedz się więcej).
  Laurat glicerolu – Ta substancja może powodować podrażnienie skóry (dowiedz się więcej).
  Wodorotlenek sodu – substancja ta może również powodować podrażnienia skóry (dowiedz się więcej).

Opisane powyżej negatywne skutki uboczne są bardzo typowe dla kremów skórnych. Starannie wyważone podejście przyjęte w tym przypadku się opłaca.

MÓJ WERDYKT W SPRAWIE SKUTKÓW UBOCZNYCHtitan gel - jak stosować i gdzie kupić

Żel Titan Gel zawiera głównie składniki, które są wspólne dla żelopodobnych produktów kosmetycznych. Skutki uboczne, które możesz potencjalnie doświadczyć są bardzo łagodne.
Obejmują one tylko łagodne podrażnienie skóry, zapalenie, obrzęk, pieczenie, kłucie i zaczerwienienie. Starannie wyważone podejście tutaj się opłaca.
Wystarczy pamiętać, że krem ten powinien pozostać na skórze i nie powinien dostać się do oczu lub ust.
Na podstawie informacji dotyczących możliwych skutków ubocznych, mogę powiedzieć, że Titan Gel jest bezpieczny w użyciu.

WYNIKI BADANIA Titatn Gel

Oficjalna strona internetowa Titan Gel twierdzi, że żel ten powinien być w stanie zwiększyć rozmiar penisa o 4 cm w ciągu zaledwie czterech tygodni. Ten rodzaj wzrostu w ciągu zaledwie jednego miesiąca wydaje mi się bardziej jak cud.

Podczas gdy szukałem referencje, znalazłem kilku użytkowników narzekających.

Większość referencje, choć niemożliwe do zweryfikowania, powiedział, że nie stwierdzono wzrostu ich rozmiar penisa w ogóle, nawet jeśli używasz go codziennie. Jeden klient, w rzeczywistości, napisał ostrzeżenie, mówiąc, że teraz ma zaburzenia erekcji z powodu tego produktu.

Tego typu opinie nie mają zbyt wiele sensu, ponieważ nie ma nic w składnikach, które nawet nieznacznie przyczynić się do problemów erekcji.

Niektóre opinie wygenerowane przez użytkowników były pozytywne.

Dla małej liczby osób, które napisały recenzję w dobrej wierze, zasugerowali, że należy włączyć naturalne ćwiczenia powiększania penisa do codziennej rutyny powiększania penisa, co jest czymś, co pokrótce omówione na wcześniej.

Niestety, większość z tych świadectw wygląda jak próba sabotażu przez konkurencyjną firmę, więc nie jesteśmy pewni, czy produkt jest legalny, czy nie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na Lazada i AliExpress dla ponad 200 opinii użytkowników. Możesz również zapoznać się zarówno z opiniami użytkowników, jak i “ekspertyzami” opublikowanymi na oficjalnej stronie internetowej produktu.

Wystarczy wziąć je wszystkie z ziarnem soli, ponieważ nie możemy zapewnić, że są one ważne.

CZY TITAN GEL JEST SKUTECZNY I CZY DZIAŁA?

Pytanie ZA MILION dolarów – Czy żel tytanowy jest skuteczny przy powiększaniu penisa? – prześladuje wielu mężczyzn, ponieważ często znaleźć wiele podobnych pytań na temat tego produktu opublikowane online.

Niestety, odpowiedź nie jest tak prosta jak tak lub nie….

W czasie pisania tego przeglądu produktu, nie odkryłem żadnych żelu lub kremu, który na stałe powiększyć penisa na własną rękę, nawet Titan żel. W tym względzie, Titan żel nie działa.

Jak już wskazano w tym artykule, aby ten produkt pracy trzeba zrobić ćwiczenia jelqing. Z tego, czego dowiedziałem się o jelqing, technika ta zapewnia znaczny wzrost wielkości na własną rękę i może Titan żel może przyspieszyć wyniki.

Titan gel jak stosować żel na powiększenie penisa

Jednakże, aby udowodnić takie stwierdzenie, potrzebowałbym co najmniej jednego badania, które poparłoby te twierdzenia. Niestety, producent żelu Titan Gel nie zapewnia żadnych badań na swojej stronie internetowej, ani nie byłem w stanie znaleźć żadnych badań na temat skuteczności tego produktu online.

Fakt, że nie byłem w stanie odkryć żadnych badań nad jego skutecznością nie oznacza, że nie zwiększy to Twoich zysków z jelqing.

Podsumowując, Titan Gel nie działa i nie jest skuteczny sam w sobie.

Tylko wtedy, gdy dołączysz specjalne ćwiczenia powiększające lub jelqing, możesz spodziewać się stopniowego wzrostu w dół. To zajmie trochę czasu, ale wyniki są imponujące i będą trwałe.