Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Titanium – na powiększanie penisa, opinie, skład, cena

titan-gel

Czy rozmiar twojego penisa sprawia ci kłopoty w sypialni? Niezależnie od tego, czy nie możesz trwać długo, podnosić go tak długo, jak chcesz, czy po prostu chcesz go powiększyć, pamiętaj, że nie jesteś sam.

Mnóstwo mężczyzn na całym świecie ma te same obawy, dlatego też dostępnych jest mnóstwo męskich suplementów wspomagających.

Dziś skupiamy się na Titan Gel, a naszym celem jest sprawdzenie, czy spełnia on nasze oczekiwania i spełnia domniemane roszczenia.

Co to jest Titan Gel?

Titan Gel jest suplementem, który należy do kategorii męskich suplementów wspomagających. Jego podstawową korzyścią jest zapewnienie naturalnego powiększenia penisa poprzez regularne stosowanie produktu męskiego powiększenia na co dzień.

Suplement jest w postaci żelu, który stosuje się bezpośrednio na penisa, aby zobaczyć potencjalne efekty. Lista rzekomych korzyści jest dość długa, ale głównym twierdzeniem jest to, że może powiększyć penisa nawet o 2,75 cala (7 centymetrów).

Produkt promuje mobilność plemników i płodność, a także może zwiększyć produkcję testosteronu. To może pomóc ci poradzić sobie z problemami z impotencją i zwiększyć twoją kondycję seksualną.

Titan Gel może również poprawić przepływ krwi i zapobiec przekrwieniu, co może zapobiec potencjalnym problemom z potencją jeszcze zanim się pojawią.


Kto jest producentem Titanium?

Wygląda na to, że firma o tej samej nazwie stoi za Titan Gel. Są one zarejestrowane w Borehamwood, Wielka Brytania. Możesz skontaktować się z firmą poprzez e-mail podany na stronie internetowej lub za pomocą telefonu kontaktowego.

Titan Gel wydaje się być jedynym produktem, który wytwarzają, ponieważ nie ma innych produktów wymienionych na ich stronie internetowej. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej, realizują oni wysyłki do wszystkich rejonów świata.

Składniki Titanium – Czy są bezpieczne i skuteczne?

Oto niektóre z aktywnych składników używanych w Titan Gel:

Peruvian Maca – W Peru uważają to zioło za afrodyzjak. Może zwiększyć siłę działania i poprawić mobilność plemników, pomagając jednocześnie w radzeniu sobie z zaburzeniami erekcji[1].
Licheń – może pomóc w zapobieganiu przekrwieniu i poprawić przepływ krwi do okolicy prącia.
Wyciąg z osetów – może pomóc wydłużyć czas trwania seksualnego i promować optymalny poziom testosteronu[2], który może zwiększyć popęd płciowy.
Ekstrakt Epimedium – Często stosowany w medycynie chińskiej tradycyjnej, ten składnik może pomóc w problemach związanych z impotencją. Może zwiększyć ilość spermy i promować płodność, pomagając jednocześnie utrzymać optymalny poziom aktywności seksualnej. [3]

Lista innych składników jest długa, ale są one najczęściej używane do formowania składników aktywnych w śmietanę. Są to Aqua, Poliakrylan sodu, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trideceth-6, Peg/Ppg-18/18, Glikol propylenowy, Poloxamer 184, Verbena Officinalis Leaf/Flower Extract, Hyaluronate sodu, kwas bursztynowy, ekstrakt z owoców truskawki, mentol, fenoksyetanol, Laurat glicerowy i wodorotlenek sodu.


Jakie są zalety Titan Gel?

Może wzmocnić twój popęd seksualny.
Może zwiększyć twoją seksualną wytrzymałość.
Może zwiększyć obwód i długość penisa.
Przybywa w dyskretnym opakowaniu.

Jakie są wady Titan Gel?

Na rynku są dostępne podróbki.
Musisz włożyć wysiłek w codzienne ćwiczenia.
Wysyłka może trwać od 7 do 10 dni.

Ile kosztuje żel Tytan Gel – cena?

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć jedną czy kilka butelek żelu Titan, powinieneś być gotów zapłacić 49,99 USD za butelkę. Koszty wysyłki wynoszą 20 dolarów i nie są naliczane w przypadku zamówienia wielu butelek.
Czym jest polityka zwrotu żelu Tytana?

Polityka zwrotu jest ważna przez 30 dni od daty zakupu, o ile produkt jest nieużywany i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

titan gel cena


Czy Titan Gel oferuje darmowe próbki (pytanie z forum)

Niestety, nie ma dostępnej bezpłatnej oferty próbnej dla Titan Gel.

Ile kosztuje żel Titanium i gdzie go kupić?

cena i gdzie kupić titanium

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć jedną czy kilka butelek żelu Titanium, powinieneś być gotów zapłacić ok 150 zł za butelkę. Koszty wysyłki wynoszą kilkanaście złotych i nie są naliczane w przypadku zamówienia wielu butelek.


Czym istnieje polityka zwrotu żelu Tytana?

Polityka zwrotu jest ważna przez 30 dni od daty zakupu, o ile produkt jest nieużywany i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
Niestety, nie ma dostępnej bezpłatnej oferty próbnej dla Titan Gel.