Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Valgus 2 w 1 -opinie, forum, cena, gdzie kupić?

valgus-2-in-1-opinie

Spośród wielu środków leczniczych na haluksy, dziś wybraliśmy analizę ortopedycznego zestawu aparatów na hallux valgus zaproponowanego przez Valgus 2 w 1. Ten aparat na hallux valgus, pomaga rozwiązać tę deformację powszechnie spotykaną u kobiet na całym świecie (około 30% według statystyk światowych). Która oprócz spowodowania uciążliwości dla stóp, jest również niedoskonałością mało docenianą przez osoby dotknięte chorobą.


W rzeczywistości, słynna “cebula”, jak również jest widocznie brzydki, powoduje ból i zapalenie. Zwłaszcza w najzimniejszych okresach, kiedy jesteś zmuszony nosić zamknięte buty, które nie pasują dobrze do deformacji stóp dotkniętych zapaleniem kaletki.

Co to jest Valgus 2 w 1 ?

Valgus 2 w 1 zestawie ortopedycznym jest zestawem ortopedycznym do korekcji haluksów, składającym się z 2 produktów. Różnią się między sobą głównie pod względem zastosowania. Valgustep i Valgustop, do stosowania w dzień i w nocy:

Opaska haluksowo-walgusowa zapewnia prawidłowe ułożenie dużego palca w bezpieczny sposób i zapobiega powodowaniu bólu lub nieprzyjemnych doznań. Zaleca się stosowanie go wieczorem lub w domu podczas sprzątania. Jego działanie koncentruje się na obszarach, które powodują wypukłość kości. Przez co znika i likwiduje ból i dyskomfort, ponieważ może działać jednocześnie na wszystkie punkty, które powodują problem.

Jak działa Valgus 2 w 1 ?

valgus-2-in-1-jak-dziala-cena-apteka

Separator ten wykonany jest z bardzo miękkiego materiału, który ułatwia jego użycie nawet w każdym typie obuwia. Dzięki swojej ergonomii może być noszony przez cały dzień, zarówno w domu, jak i w pracy, na spacer na świeżym powietrzu, a nawet na siłownię!. Jej szczególny kształt pozwala idealnie przylegać do każdego rodzaju deformacji halluksu koślawego. Zapewnia również ochronę przed modzelami i bólem stóp po intensywnym dniu pracy.

Opinie i przeciwwskazania dotyczące stosowania preparatu Valgus 2 w 1

W porównaniu z klasycznymi środkami zaradczymi lub separatorami do korekcji hallux valgus. Zostały docenione za swoje mocne strony i uzyskały pozytywne opinie nawet przez ekspertów w tej dziedzinie:

  • Szybkie i skuteczne działanie: ze statystyk dotyczących stosowania produktu wynika, że stany zapalne i drażniące bóle zniknęły po zaledwie 7 dniach stosowania. Po miesiącu deformacja koślawości halluksu prawie całkowicie zaniknęła.
  • Opinia specjalistów. Wszyscy w branży pozytywnie wypowiadali się na temat Valgusa 2 w 1 i zapewnili, że jest on naprawdę skuteczny. W rzeczywistości to urządzenie ortopedyczne przeszło pomyślnie liczne testy kliniczne, a następnie zostało wprowadzone na rynek z bardzo dobrymi wynikami.


Wyniki uzyskane po miesiącu użytkowania: stan zapalny i denerwujące bóle zostaną definitywnie rozwiązane. Pozwalając stopom na ponowne zajęcie prawidłowej pozycji, dzięki czemu można ponownie założyć buty takie jak szpilki.


Całkowicie hipoalergiczny: jest wykonany z materiału hipoalergicznego, który gwarantuje i zapobiega ewentualnej reakcji alergicznej użytkownika.


Recenzje osób, które korzystały z Valgus 2 w 1

valgu-2-in-1-recenzje-cena

Poniżej zebraliśmy w sieci i na forach recenzje tych, którzy korzystali z Valgusa 2 w 1. Zostawiliśmy jego recenzję na temat osiągniętego wyniku z jego użyciem:

ANNA VARRIALE, 25 LAT: ”ZAWSZE MIAŁEM ZDEFORMOWANE KOŚCI OD CZASU PIERWSZEJ KLASY I ZAWSZE MYŚLAŁEM, ŻE BĘDĘ CIERPIEĆ TEN DYSKOMFORT NA CAŁE ŻYCIE. Z POWODU BÓLU NIE NOSIŁEM JUŻ BUTÓW NA WYSOKIM OBCASIE, ALE TYLKO TRENERÓW. POTEM ZNALAZŁEM NA TEJ STRONIE SPECJALNĄ OFERTĘ DLA TEGO OPIEKUNA I ZDECYDOWAŁEM SIĘ JĄ ZAMÓWIĆ. I NIE UWIERZYSZ, ALE TO ZADZIAŁAŁO NA MNIE! W CIŠGU JEDNEGO MIESIŠCA ZNÓW NOSIŁAM SZPILKI, KOŚCI PIĘKNIE SIĘ ZMIENIŁY! TAK CZY OWAK, NADAL MUSZĘ UŻYWAĆ DNIA Z KOZŁAMI, KIEDY MAM NA SOBIE WĄSKIE BUTY LUB NOWE BUTY”.

JADE TOMEI, 47 LAT: ”OD DAWNA CIERPIAŁEM NA BÓL I NIGDY NIE UDAŁO MI SIĘ GO CAŁKOWICIE POZBYĆ, ALE TYLKO TYMCZASOWO Z LEKAMI PRZECIWBÓLOWYMI. PEWNEGO DNIA MÓJ LEKARZ RODZINNY PORADZIŁ MI ZAMÓWIĆ TEN ZESTAW I POWIEDZIAŁ MI, ŻE SŁYSZAŁA O NIM NA KURSIE ODŚWIEŻAJĄCYM. KOŚCI SĄ TERAZ ZNACZNIE MNIEJSZE. MYŚLĘ, ŻE PO KOLEJNYM MIESIĄCU UŻYTKOWANIA ZNIKNIE CAŁKOWICIE! ALE JUŻ TERAZ MOGĘ NOSIĆ BUTY NA WYSOKIM OBCASIE BEZ ŻADNEGO DYSKOMFORTU!”.

RITA CIANCIOLA, 36 LAT:” PRÓBOWAŁEM TYSIĄCA ŚRODKÓW ZARADCZYCH, NIE MAJĄC OSTATECZNEGO WYNIKU DO MOJEGO BÓLU, ALE TERAZ, ŻE PRÓBUJĘ VALGUS 2 W 1, CZUJĘ I JUŻ WIDZĘ RÓŻNICĘ PO 3 TYGODNIACH UŻYTKOWANIA WYDAJE SIĘ, ŻE MÓJ PROBLEM MA BYĆ OSTATECZNIE ROZWIĄZANY. SŠ NAPRAWDĘ ZADOWOLENI ZARÓWNO ZE STRAŻNIKA, JAK I SEPARATORA PALCÓW WALGUSA!”.

Gdzie kupić Valgus 2 w 1 i ile kosztuje?

Jest produktem ekskluzywnym i nie jest dostępny w aptekach lub na stronach takich jak Amazon, Ebay. Aby go kupić, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową w ofercie specjalnej ograniczonej. Aby złożyć zamówienie, musisz:

  • Wypełnij formularz zamówienia produktu, dbając o podanie numeru telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować.
  • Poczekaj na połączenie z potwierdzeniem zamówienia.
  • Zazwyczaj potwierdzenie następuje w ciągu 2 godzin od wysłania zamówienia lub w ciągu dnia, jeśli następuje to późno w godzinach wieczornych.
  • Produkt jest wysyłany w ciągu 4/7 dni roboczych, a płatność zostanie dokonana gotówką po dostarczeniu produktu.