Variconis -opinie, forum, cena, gdzie kupić?

variconis-opinie-forum

Żylaki nie są tylko problemem estetycznym: jeśli choroba nie jest leczona, postęp i może spowodować niepełnosprawność. Żel został opracowany do leczenia Variconis. Łagodzi zespół bólowy, eliminuje obrzęk i przywraca krążenie krwi w kończynach dolnych.

Dla kogo Variconis?

Lek przeznaczony jest do leczenia objawowego chorób stóp:

Grawitacja nóg
Zespół bólowy;
Skurcze nocne
Opuchlizna
Naruszenia troficzne
Wrzody.

Lekarstwo jest przeznaczone do leczenia kursu. Ma on właściwości kumulatywne, więc nie należy oczekiwać, że będzie miał natychmiastowy skutek. Jeśli stosowane systematycznie venotonika może być wykonane w celu osiągnięcia znaczących usprawnień, aż do uzdrowienia.

Skład Variconis

variconis-sklad-cena-allegro-apteka

Formuła leku Variconis opiera się na tych składnikach:

  • Kasztanowiec. Przyspiesza przepływ krwi w żyłach, pomaga zmniejszyć lepkość krwi, zapobiega zakrzepicy. Leki na bazie kasztanowca mają działanie wenotonizujące i wenoprotekcyjne, łagodzące stany zapalne, obrzęk i ból. Przyspieszają gojenie ran, troficzne wrzody.
  • Gamamelis Virgin wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Olej rozmarynowy zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi i zmniejsza ryzyko miażdżycy. Zwykły grasica przyspiesza gojenie wrzodów i nadżerek, tłumi aktywność bakterii chorobotwórczych, eliminuje ból i skurcze nocne.
  • Lawenda wąskolistna stosowana jest w leczeniu wrzodów troficznych, pęcherzyków powietrza, siniaków i siniaków. Stymuluje wzrost i odbudowę kości, mięśni, chrząstki i tkanki łącznej. Eliminuje opuchliznę, łagodzi ból od zwichnięć, skurczów, urazów.
  • Aloes ma właściwości przeciwzapalne, rakotwórcze i uspokajające. Łagodzi uczucie ciężkości w nogach, skurcze i ból.

Według opinii, Variconis ma lekką i półpłynną strukturę. Czas wchłaniania wynosi 3-5 minut.

Instrukcja obsługi


Żel jest wykorzystywany w tym schemacie:

Nałożyć niewielką ilość żelu na czystą skórę nóg.
Nacierać produkt lekkimi ruchami masażu, aż do całkowitego wchłonięcia.
Powtarzać zabieg 1-2 razy dziennie przez miesiąc.Żylica jest chorobą wiekową: jej pierwsze objawy mogą pojawić się również u dziecka. W 98% przypadków istnieje dziedziczna predyspozycja do choroby. Inne czynniki – noszenie wąskich butów na wysokich obcasach, obciążenie statyczne, podnoszenie ciężarów – badano na długości.

Wszystko to sugeruje, że żylaki można zapobiec, rozpoczynając zapobieganie w czasie. Variconis, według lekarzy, jest optymalny do tego celu: żel jest naturalny, nie tworzy zależności i jest w stanie zatrzymać chorobę na wczesnym etapie.

Gdzie kupić Variconis oraz cena?

Istnieje łatwy sposób na zakup Variconis – do zamówienia na oficjalnej stronie internetowej dystrybutora. Firma przyjmuje zgłoszenia na terenie całego kraju, pomaga w organizacji dostaw.

Sprawdź aktualną cenę Variconis na stronie internetowej producenta.

variconis-gdzie-kupic-cena-apteka-ceneo