Vichy Aqualia Thermal SPA -opinie, forum, cena, gdzie kupić?

Vichy-Aqualia-Thermal-SPA-opinie-forum

Vichy Aqualia Thermal SPA- Odwodniona skóra wrażliwa, oznaki słabego komfortu i zmęczenia.

Działanie Vichy Aqualia Thermal SPA

Noc dająca wrażliwej skórze poczucie dobrego samopoczucia, tak jak po zabiegu w spa. Bogata w 15 minerałów woda termalna używana w uzdrowisku Vichy Spa jest połączona z kwasem hialuronowym w celu rewitalizacji skóry w nocy, kiedy jest ona najbardziej zregenerowana.

Bardziej elastyczna i bardziej miękka w dotyku, skóra zmienia się od pierwszego przebudzenia*. Funkcje są zrelaksowane, twarz wydaje się wypoczęta. Uczucie nawilżenia i długotrwały komfort.

  • Test samooceny.

Zastosowanie

Vichy-Aqualia-Thermal-SPA-zastosowanie-efekty-dzialanie-zalety

Codziennie wieczorem nakładać cienką warstwę świeżego kremu-żelu na twarz i szyję. Może być również używana jako maska nocna 1 lub 2 razy w tygodniu. Unikać konturu oka.

Skład Vichy Aqualia Thermal SPA

Hipoalergiczna formuła zapachowa**. Testowane pod nadzorem dermatologicznym. Bez parabenów.

** Opracowany w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia alergii.

Opinie na temat Vichy Aqualia Thermal SPA

Vichy-Aqualia-Thermal-SPA-opinie-forum-komentarze-recenzje

Zalety: Świeże, bogate i pożywne, ale bez pozostawiania śladu czy tłuszczu, to prawdziwy zabieg spa! Lekka, bardzo płynna i aromatyczna konsystencja łatwo się wchłania, pozostawiając bardzo przyjemne uczucie. Idealna codzienna pielęgnacja, która odżywia i odświeża skórę przed pójściem spać i pozostawieniem stresu dnia za sobą. Idealny krem na naprawdę piękny (i) sen!
Słabe strony: brak!

Zalety: Świeża i lekka, sprawia, że skóra staje się promienna i zrelaksowana po przebudzeniu. Przyjemny zapach i fantastyczna konsystencja sprawiają, że krem ten jest prawdziwym zabiegiem spa na koniec dnia. Duży słoik, bardzo twardy.
Słabe strony: brak.


Zalety: Lekkie, nawilżające, pachnące, lekkie. Używam go jako kremu na dzień. Zawsze miałam suchą skórę i każdy produkt powodował, że się przypaliłam. Krem ten, podobnie jak inne kremy z tej linii, jest idealny i odświeża moją skórę oraz nawilża ją przez długi czas.
Słabe strony: brak.