Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

Vichy Neovadiol Magistral -opinie, forum, ena, gdzie kupić?

Vichy-Neovadiol-Magistral-opinie-forum

Vichy opracował specjalnie odżywczy balsam, który zmienia kształt objętości twarzy, aby zapewnić intensywny komfort. Dzięki kojącej i regenerującej wodzie termalnej Vichy Neovadiol Magistral to wyjątkowo bogaty krem łagodzący, który modyfikuje warstwy skóry w celu uzyskania bardziej stonowanej i elastycznej twarzy. Bez parabenów, krem do twarzy Vichy’ego jest testowany dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tych wrażliwych.


Dlaczego warto kupić Neovadiol Magistral krem do twarzy Vichy’ego?

Ma działanie odżywcze, które zmienia rysy twarzy;
Jest testowany dermatologicznie;
Jest to nietłusty, niekleisty krem;
Jest hipoalergiczny.

Skład Vichy Neovadiol Magistral

Proteic Gf, Pro-Xylane i omega 3-6-9.
Format Vichy Neovadiol Magistrala Krem do twarzy Vichy Neovadiol

Opinie na temat Vichy Neovadiol Magistral

Vichy-Neovadiol-Magistral-opinie-zalety


Wytrzymałość: Pełnokomorowy krem, który sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, dobrze odżywiona i rozświetlająca… Dla suchej skóry jest to intensywny komfort, prawdziwa mana z nieba….
Słabe strony: Cena


Zalety: Chociaż nie mam dojrzałej skóry, wypróbuję ten krem. Pochodzę z dość stresującego okresu, a znaki odbijały się na mojej twarzy, kiedy mama opowiadała mi o tym kremie. Chociaż jest to krem o bogatej formule, nie daje to klasyczne uczucie tłustości, wręcz przeciwnie, łatwo się rozprowadza i daje w pośredniczącym uczuciu dobrego samopoczucia skóry. Kilka dni po użyciu zobaczyłem, że rysy twarzy są bardziej zrelaksowane.
Słabe strony: Jest sprzedawany jako krem do cery dojrzałej, ale moim zdaniem można by go również rozszerzyć na skórę młodszą, która potrzebuje zastrzyku energii!