Choroby i objawy – diagnoza – leczenie – przebieg

YONELLE METAMORPHOSIS D3 ANTI-WRINKLE CC CREAM- opinie, forum, cena, gdzie kupić?

yonelle-metamorphosis-d3-anti-wrinkle-cc-cream-opinie

Krem pielęgnacyjny na dzień może być stosowany do wszystkich typów skóry dojrzałej: normalnej, mieszanej lub suchej, o rozszerzonych porach i wrażliwej. Rezultatem jest zarówno natychmiastowa metamorfoza zmęczonej skóry, jak i długotrwały zabieg przeciwzmarszczkowy.

Jak działa YONELLE METAMORPHOSIS D3 ANTI-WRINKLE CC CREAM?

Jedna aplikacja przynosi sensacyjne wygładzenie powierzchni skóry, wyrównuje i odświeża koloryt skóry, jednocześnie maskując drobne niedoskonałości. Skóra staje się promienna, aksamitnie gładka, nawilżona, pulchna i jędrna, nabierając młodzieńczego wyglądu.

Wyjątkową jakość kremu CC Cream zapewniają BIO-PIGMENTS, owinięte w dermokompatybilne naturalne lipidy nawilżające. Lipidy pozwalają pigmentom doskonale wtapiać się w skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek. Silna kombinacja składników ma głęboki, ochronny efekt pielęgnacyjny.

Dostępne kolory

yonelle-metamorphosis-d3-anti-wrinkle-cc-cream-kolory-forum

CC CREAM jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: “2 NEUTRAL”; dla wszystkich odcieni skóry, z z wyjątkiem dodatkowego oświetlenia. Dla uzyskania bardzo jasnego odcienia skóry zalecamy “1 ŚWIATŁA NEUTRAL”;. wersję. KONCEPCJA OCHRONY PRZED ZANIECZYSZCZENIEM VIT D3 Osłona ochronna przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, które zanieczyszczają, niszczą i starzeją skórę. Kompatybilne ze skórą składniki i kompensacja niedoboru witaminy D3 w skórze poprawiają jakość skóry, odporność i wygląd.

Jak stosować YONELLE METAMORPHOSIS D3 ANTI-WRINKLE CC CREAM?

Krem CC Cream stosować codziennie rano po umyciu twarzy. Nałożyć warstwę, która jest nieco grubsza niż klasyczny krem pielęgnacyjny. Rozprowadzić dokładnie na twarz i szyję. Umyj ręce tak samo jak po nałożeniu makijażu. Nanieś proszek, aby uzyskać efekt matowego wykończenia.

yonelle-metamorphosis-d3-anti-wrinkle-cc-cream-kolory-jak-stosowac-zdjecia