Zamawiasz w atrakcyjnych cenach internetowych, z góry wiesz, ile zapłacisz, oszczędzasz na kosztach dostawy – Czym jest apteline.pl?

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak ciężkie może być zakupienie przepisanych na receptę leków. Często zdarza się bowiem tak, że w najbliższej okolicy ich po prostu nie ma i trzeba szukać ich w dalej położonych aptekach. W przypadku takich właśnie problemów rozwiązaniem okazuje się strona internetowa apteline.pl.

Czym jest apteline.pl?

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, lecz problemy związane z dostępnością leków w apce nie wynikają wcale ich braku na rynku, lecz z niezwykle dużego popytu. Oznacza to, że zwyczajnie ciężko jest trafić na moment, w którym leki są dostępne, ponieważ tak szybko są one wykupowane. Dotyczy to szczególnie popularnych, często przepisywanych specyfików.
Rozwiązaniem tego problemu okazuje się strona apteline.pl. Jest to specjalny portal rezerwacyjny, który pozwala kilkoma kliknięciami myszak zarezerwować wybrany lek w aptece. Dzięki temu nie trzeba się martwić czy na pewno będzie można go kupić, ponieważ dany środek będzie na nas po prostu czekał w wybranym miejscu.

Dlaczego warto korzystać z apteline.pl?

Co dokładnie sprawia, że warto korzystać z https://apteline.pl? Przede wszystkim dostaje się możliwość zakupienia ogromnej ilości leków. Co więcej, ma się gwarancję, że zamówione leki będą na nas czekały w aptece i nie trzeba będzie czekać na ich dostawę. Ogromną korzyścią jest bardzo szybka realizacja zleceń. Jeśli leki zostaną zamówione przed południem, najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia wieczorem będą gotowe do odebrania. Jest to bardzo ważne, ponieważ część leków musi być przyjęta szybko, aby zastosowane leczenie okazało się skuteczne.

Serwis powstał dla pacjentów i… 

…z myślą o pacjentach i ich zmieniających się zwyczajach zakupowych.
Apteline.pl działa w modelu „click and collect” – pacjent wybiera produkty z bogatej oferty Apteline.pl i odbiera je w wybranej przez siebie aptece.

W ten sposób w Apteline.pl łączy:

– szeroki asortyment, jakiego nie mają apteki stacjonarne

– bezpieczeństwo dostawy – korzystają z logistyki hurtowni, zamówienia złożone w Apteline.pl trafiają do apteki na takich samych zasadach jak inne dostawy apteczne

– bezpieczenstwo zakupów, nad którymi czuwa farmaceuta