SAW PALMETTO- opinie z forum, cena, gdzie kupic, apteka, skutki uboczne

saw-palmetto-suplement-opinie-forum-cena

Palma Sabałowa to drzewo. Jego dojrzałe owoce są wykorzystywane do produkcji leków. Saw Palmetto jest najczęściej używana do zmniejszania objawów powiększonej prostaty zwanej łagodnym przerostem gruczołu krokowego (BPH), ale niektóre dowody naukowe wskazują, że to nie działa. Saw palmetto jest również stosowana w celu zapobiegania powikłaniom w chirurgii prostaty oraz w leczeniu niektórych rodzajów schorzeń prostaty.

Jak działa Saw Palmetto?

Saw Palmetto nie obkurcza prostaty, ale wydaje się obkurczać wewnętrzną podszewkę, która uciska rury przewodzące mocz. Piła palmetto może również zapobiec przekształceniu testosteronu w silniejszą formę testosteronu zwaną dihydrotestosteronem (DHT). Uważa się, że niektóre rodzaje wypadania włosów są spowodowane zwiększoną wrażliwością mieszków włosowych na DHT. Zmniejszony poziom DHT może pomóc w zapobieganiu tego typu wypadaniu włosów.

Efekty i bezpieczeństwo

Najlepsze efekty osiągniemy przy długotrwałym stosowaniu.

Gdzie Kupić Saw Palmetto

Prawdopodobnie nie trzeba nikomu tłumaczyć, że powyższy rabat jest dostępny tylko na stronie producenta (dla osób z Polski).

Wiele uderzająco podobnych produktów można znaleźć w innych sklepach, ale najczęściej są to podróbki niskiej jakości, ze słabszymi magnesami i wykonane z mniej przyjemnych tekstyliów, które mogą powodować podrażnienia.

Jednak co najważniejsze, tylko zamawiając bezpośrednio u producenta Saw Palmetto można uzyskać gwarancję satysfakcji, o której wspominaliśmy wcześniej.

Cena Saw Palmetto

Najtaniej na stronie producenta:

https://www.netlekarz.pl/category/libido/