Spankadoo- jak stosować, opinie z forum, gdzie kupić

Spankadoo

Chcesz sprawiać partnerce intensywne orgazmy jako mężczyzna i trzymać się przez długi czas podczas seksu? Potrzebujesz stymulacji i częstych „ćwiczeń” w tej dziedzinie? Wtedy Spankadoo będzie w stanie Ci pomóc. Według producenta artykuł powinien przyczynić się do poprawy wytrzymałości erekcji mężczyzny. Poznaj Spankadoo!

Spankadoo- skład

skład

Trzy różne wersje powinny symulować odbyt, usta lub pochwę. Wewnętrzny materiał jest miękki i powinien dawać „prawdziwe” uczucie podczas masturbacji. Według producenta, materiały nie powinny szkodzić zdrowiu i są nieszkodliwe. Jeśli jest używany ze środkiem smarnym, przed użyciem należy dokładnie zapoznać się ze składem środka.

Powiększ swojego penisa!

Spankadoo- skutki uboczne

skutki uboczne

Nie opisano żadnych niekorzystnych skutków stosowania Spankadoo. Jeśli jesteś uczulony na lubrykant lub materiały użyte w produkcie, nie powinieneś używać produktu. To samo dotyczy istniejących niezgodności z materiałami zawartymi w lubrykancie.

Spankadoo- jak stosować

Jest to ręczny masturbator, którego możesz używać tak często, jak tylko chcesz. Najlepiej jest używać urządzenia z płynem smarnym. Według producenta, stosowanie żelu nawilżającego daje lepsze samopoczucie i może powodować intensywne orgazmy. Urządzenie jest opisywane jako artykuł solosex i oferuje możliwość celowego usatysfakcjonowania mężczyzny.

Spankadoo- opinie z forum

Jestem ze swoją żona już ponad 12 lat. Jej praca polega na częstych wyjazdach, ze względu na to często czuje się samotny i niezaspokojony. Nigdy nie zdradziłbym żony, bo bardzo ją kocham. Dlatego zakupiłem masturbator. W każdej chwili gdy mam ochotę na stosunek z pomocą przychodzi mi ten masturbator. Andrzej, 44 lata.

Od wielu lat miałem problem z orgazmami. Czułem wstyd i zażenowanie gdy dochodziłem w kilka minut. Moje partnerki nie czuły satysfakcji ze stosunków, ponieważ były zbyt krótkie. Dlatego kupiłem ten masturbator i zacząłem „ćwiczyć”. Teraz moje stosunki trwają znacznie dłużej. Polecam! Kamil, 30 lat.

Spankadoo- gdzie kupić

Produkt najlepiej kupić a stronie producenta.