Varikosette – cena, opinie, gdzie kupić, składniki

Varikosette

Żylaki są częstym problemem wśród bardzo aktywnych kobiet, które spędzają wiele godzin stojąc każdego dnia. Zakrzepy, które pojawiają się w żyłach nóg powodują nieestetyczne plamy, które niestety nie tylko źle wyglądają, ale przede wszystkim są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Ponadto, żylaki mogą być bardzo bolesne, a jeśli skrzep się zerwie i dostanie się do serca, mamy poważne, zagrażające życiu niebezpieczeństwo. Poznaj Varikosette!

Do tej pory zajmowaliśmy się przede wszystkim żylakami za pomocą operacji. Nie są to przyjemne zabiegi; mogą one prowadzić do wielu konsekwencji, jak również powodować blizny, które będą zniekształcać nogi, a często niemożliwe będzie usunięcie tych blizn.

Jednak na rynku można znaleźć specjalne kremy, takie jak Varikosette, które mają wyeliminować problem żylaków w sposób naturalny, bezpieczny i skuteczny. Czy ich użycie ma sens?

Varikosette- ulotka

Varikosette- ulotka

Produkt jest kremem opracowanym w laboratorium, który zawiera, według zapewnień, tylko naturalne składniki.

Przeznaczony przede wszystkim dla kobiet, jest skuteczny w penetracji głęboko w skórę, docierając aż do naczyń krwionośnych i stopniowo zmniejszając obrzęk, tym samym zmniejszając żylaki.

Jak zapewnia sam producent, ma to być bezpieczny i całkowicie naturalny sposób, aby pozbyć się nie tylko żylaków, ale także bólu związanego z nimi, który może sprawić, że codzienne życie stanie się nieszczęśliwe.

Krem może być również stosowany profilaktycznie jako ochrona przed żylakami, zwłaszcza dla aktywnych kobiet, które spędzają wiele godzin na stopach w pracy.

Varikosette- skład

Varikosette skład

Zacznijmy od początku i sprawdźmy, co znajdziemy w składzie tego produktu. W końcu producent gwarantuje jego naturalność i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Tak więc, w każdej tubce mamy, między innymi:

ekstrakt z kasztanowca;
trokserutyna;
ekstrakt z miłorzębu japońskiego;
ekstrakt z oczaru wirginijskiego;
dużą dawkę mocznika.
Rzeczywiście, kompozycja jest naturalna, a jednocześnie wygląda dość ciekawie.

Z pewnością jednym z najważniejszych elementów jest tu kasztanowiec, który jest dobrze znany z pozytywnego wpływu na zakrzepicę żylną. Trokserutyna natomiast chroni ściany żył i poprawia przepływ krwi, zmniejszając ryzyko zatorów. Oczywiście obecność mocznika jest dość interesująca. Nie ma to wpływu na nasze żyły, ale ma pozytywny wpływ na nawilżanie i odżywianie skóry. Można zatem wywnioskować, że mocznik przyczyni się przede wszystkim do zmniejszenia blizn na skórze.

Varikosette- skutki uboczne

Trudno jest znaleźć na stronie internetowej jakiekolwiek szczegółowe informacje dotyczące skutków ubocznych, które mogą być związane z regularnym stosowaniem. Mamy jednak zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa stosowania, co nie jest zaskoczeniem. Każde opakowanie kremu zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, a więc bezpieczne dla naszego zdrowia.

Dużą zaletą z pewnością jest fakt, że nie mamy tu do czynienia ze standardowym suplementem diety, który należy przyjmować doustnie. Krem nakładany jest na skórę, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko powikłań i oszczędzamy wątrobę. Radzimy po prostu przeczytać skład, aby upewnić się, że nie jesteś uczulony na cokolwiek. Reakcje alergiczne zdarzają się czasami w przypadku naturalnych składników.

Varikosette- jak stosować

Zgodnie z zapewnieniami producenta Varikosette, wystarczy kilka tygodni regularnego leczenia, aby cieszyć się zdrowymi i pięknymi nogami. Jednak jak wygląda stosowanie tego kremu?

Przede wszystkim musimy pamiętać, aby stosować go na czystą i doskonale wysuszoną skórę. Niewielką ilość kremu stosujemy tylko na zmiany na nogach, delikatnie masując go aż do całkowitego wchłonięcia. Zabieg można wykonywać od 1 do 3 razy dziennie, w zależności od potrzeb. Producent gwarantuje, że krem nie pozostawia tłustego filmu, więc nie powinniśmy mieć wrażenia lepkiej skóry i nie musimy się martwić o zabrudzenie ubrań.

Varikosette- opinie

Wielu użytkowników Varikosette wydaje się być przekonanych o produkcie. Szczególnie pozornie szybkie pozytywne efekty przemawiają za użyciem żelu. W niektórych przypadkach, produkt jest zalecany przez lekarzy i użytkowników.

Varikosette- cena, apteka, gdzie kupić

Krem nie jest dostępny w aptekach w Polsce. Najlepiej zakupić go na bezpośredniej stronie producenta, gdzie też dostaniemy go w najlepszej cenie.