10 naturalnych suplementów dla Twojego penisa.

penisa 10 naturalnych suplementów dla Twojego penisa.

To nie jest żart. Jak każda część ciała, męski system rozrodczy potrzebuje odpowiednich składników odżywczych dla optymalnego stanu zdrowia, od funkcji do płodności. Badania wyodrębniły kilka składników odżywczych, które są szczególnie korzystne. Możesz uzyskać je poprzez te najlepsze produkty dla Twojego penisa, lub tych najlepszych białek dla Twojego penisa, ale rozbiliśmy je tutaj przez składniki odżywcze w przypadku, gdy chcesz mieć pewność, że dostajesz wystarczająco dużo. (A jeśli zdecydujesz się pójść drogą suplementacyjną, jak zawsze, porozmawiaj z lekarzem i nigdy nie przekraczaj zalecanych dawek.)

Wpływ witaminy D na penisa

Słoneczna witamina rozjaśni wszystko w sypialni. W ostatnim badaniu opublikowanym w Journal of Sexual Medicine, włoscy badacze odkryli, że ze 143 mężczyzn z zaburzeniami erekcji, 80% miało mniej niż optymalny poziom D, a mężczyźni z poważnym przypadkiem mieli, średnio, o 24% niższy poziom D niż z łagodniejszym stanem. Niski poziom D uszkadza naczynia krwionośne i prowadzi do niedoboru tlenku azotu.

Wpływ witaminy C na penisa

Witamina C jest związana z większą ilością spermy. Można ją uzyskać naturalnie z truskawek, malin i jagód, które są antocyjany, kolorowe substancje chemiczne roślin, które pomagają utrzymać niezatłoczone tętnice, zwiększając krążenie i jakość erekcji.

Wpływ oleju lnianego na penisa

Ten skromny olej, od dawna przyćmiony oliwką i olejem kokosowym, zasługuje na miejsce w Twojej rotacji. Greccy badacze odkryli, że mężczyźni w średnim wieku, którzy spożywali olej lniany, znacznie obniżyli ciśnienie krwi. Wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do zaburzeń erekcji, ponieważ uszkadza naczynia krwionośne.

Wpływ spożywania jajek na penisa

Jajka jako suplement? Tak. Testosteron pochodzi z cholesterolu, a jaja są najzdrowszym sposobem zapewnienia, że otrzymujesz wystarczająco dużo dobrego rodzaju (cholesterol LDL). Plus, jaja są bogate w cholinę, potężny naturalny środek chemiczny, który nie tylko spala tłuszcz, ale może pomóc zwiększyć erekcję. Cholina wyzwala produkcję tlenku azotu (NO), który rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i umożliwia przepływ krwi. Cholina jest prekursorem acetylocholiny, neuroprzekaźnika, który kontroluje zachowania seksualne poprzez swoją aktywność w mózgu. Posiadanie wyższego poziomu AcH jest związane z częstszym seksem i bardziej intensywnymi, dłuższymi orgazmami.

Wpływ magnezu na penisa

Minerał zaangażowany w rozwój mięśni. Penis jest niezbędny dla funkcji rozrodczych u mężczyzn w każdym wieku i na każdym poziomie aktywności. Jedno z badań porównujących sportowców do osób nieaktywnych wykazało, że uzupełnienie 22 mg magnezu na funt masy ciała w ciągu czterech tygodni podniosło poziom testosteronu w obu grupach. I dwa oddzielne badania, jedno na grupie mężczyzn w wieku powyżej 65 lat i drugie na młodszej 18-30-letniej kohorcie, przedstawiają ten sam wniosek. Poziomy testosteronu (i siły mięśni) są bezpośrednio skorelowane z poziomami magnezu w organizmie.

Wpływ kwasu foliowego na penisa

Utrzymuj swoich pływaków w formie z pomocą kwasu foliowego (inaczej zwanym folianem). Niedobór może spowodować wzrost ilości spermy z zaburzeniami chromosomalnymi. Jedno z badań wykazało, że u mężczyzn, którzy suplementowali kwas foliowy i cynk, odnotowano 74% wzrost liczby plemników.

Wpływ witaminy A na penisa

witaminy wpływ na penisa skład 10 naturalnych suplementów dla Twojego penisa.

Badanie opublikowane w czasopiśmie “Płodność i sterylność”, w którym analizowano wpływ różnych owoców i warzyw na jakość plemników odkrytych z marchwi, dało najlepsze wszechstronne wyniki w zakresie liczebności i motoryki plemników – termin używany do opisania zdolności plemników do pływania w kierunku jajka. Mężczyźni, którzy zjedli najwięcej marchwi, zobaczyli poprawę wydajności spermy o 6,5 do 8 procent. Naukowcy z Harvardu przypisują impuls karotenoidom, potężnym związkom przeciwutleniającym w marchewkach, które pomagają organizmowi wytworzyć witaminę A.

Wpływ jagód Goji na penisa

“Jagody Goji są również korzystne dla zwiększenia przepływu krwi, który pomaga dotleniać wszystkie komórki i tkanki ciała, w tym organy płciowe”, mówi sławny dietetyk Dr. Lindsey Duncan. “Co zwiększa libido- dlatego nazywają goji “Viagrą Chin”. “

Wpływ witaminy E na penisa

Witamina E poprawia krążenie, wzmacnia testosteron i jest związana ze zwiększonym libido. Można go znaleźć na wysokim poziomie naturalnie w szpinaku, migdałach, awokado i rybach.

Wpływ selenu na penisa

Selen penis skutki uboczne 10 naturalnych suplementów dla Twojego penisa.

Selen, występujący w orzechach brazylijskich, wątrobie i ostrygach, jest minerałem śladowym, który odgrywa ważną rolę w zdrowiu hormonów. Do uzyskania zdrowej spermy potrzeba tylko odrobiny, ale niewielki niedobór może być katastrofalny dla zdrowia reprodukcyjnego. W jednym z badań mężczyźni, którzy mieli niższy testosteron i byli niepłodni, mieli również istotnie niższy poziom selenu niż grupa płodna. Uzupełnienie minerałem zwiększyło szanse na pomyślne poczęcie o 56 procent.

Podsumowanie recenzji na temat suplementu diety na potencję – Aktualizacja z 15 maja 2023 roku

Kontynuując naszą misję dostarczania najaktualniejszych informacji na temat suplementów diety wspomagających męską potencję, przeprowadziliśmy kolejną aktualizację naszych wpisów na blogu. Wprowadziliśmy nowe dane, usunęliśmy przestarzałe informacje i odświeżyliśmy nasze recenzje.

Na naszej stronie głównej, netlekarz.pl, znajdziesz zawsze aktualne informacje na temat różnorodnych aspektów zdrowia i stylu życia. W szczególności, w kategorii Libido – Lepszy seks znajdziesz nasze najnowsze recenzje i opinie na temat produktów, które mogą poprawić twoją sprawność w łóżku.

W ramach najnowszej aktualizacji, skupiliśmy się na dwóch produktach: Vigordic i Pleasure Duo. Nasze szczegółowe recenzje tych produktów dostarczą Ci informacji na temat ich skuteczności, składu i potencjalnych korzyści.

Zawsze jesteśmy otwarci na pytania i sugestie naszych czytelników. Jeżeli masz jakieś pytania lub chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą stronę kontaktową. Pamiętaj, że twoja aktywność pomaga nam tworzyć jeszcze lepsze i bardziej aktualne treści.