Czy warto zamawiać sprzęt medyczny w Internecie?

Niepełnosprawność, poważne zachorowanie lub wypadek mogą poważnie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Sprzęt medyczny ma za zadanie rozwiązać problemy, które dotykają osoby z ograniczoną sprawnością ruchową. Sklep rehabilitacyjny umożliwia zakup prostych akcesoriów oraz sprzętów takich jak wózki inwalidzkie, podnośniki i urządzenia do rehabilitacji. Kto i jak może skorzystać z oferty sklepu?

1. Kogo obsługuje internetowy sklep medyczny?

2. Co oferuje sklep medyczny online?

3. Wygodny system płatności dla wszystkich klientów

Internetowy sklep medyczny oferuje wyroby medyczne, sprzęty rehabilitacyjne i ortopedyczne dla wielu grup pacjentów. Tani sklep medyczny posiada w ofercie wszystkie akcesoria, których potrzebują pacjenci po przebytym udarze niedokrwiennym mózgu, cierpiący na niedowłady lub korzystający z wózków inwalidzkich. Sklep oferuje wyłącznie sprawdzony sprzęt od renomowanych producentów. Dowiedz się więcej o jego asortymencie.

Kogo obsługuje internetowy sklep medyczny?

Internetowy sklep medyczny oferuje możliwość zakupu sprzętu i innych wyrobów klientom prywatnym, różnym instytucjom, fundacjom, szpitalom oraz placówkom rehabilitacyjnym. Niezbędny sprzęt medyczny mogą zatem zamówić wszyscy zainteresowani, bez względu na liczbę potrzebnych artykułów i ich ostateczny koszt.

Sprawdzony sprzęt medyczny jest dostarczany do klientów jak najszybciej, dlatego nawet w nagłych przypadkach w sklepie można zamówić wszystko, czego się potrzebuje, by przyjąć chorego do domu po wypisie ze szpitala. Rodziny mogą skorzystać przy tym z faktury pro formy, na podstawie której szybciej uzyskają dofinansowanie do zakupu potrzebnego sprzętu i produktów medycznych. 

Co oferuje sklep medyczny online?

Sklep oferuje przede wszystkim sprzęt ortopedyczny dla osób, które mają trudności z poruszaniem się. Znajdzie się w nim wózki inwalidzkie, kule, balkoniki, a także krzesła ergonomiczne. Ponadto w sklepie medycznym dostępne są łóżka rehabilitacyjne. Dzięki nim pacjenci po udarze lub ciężkiej operacji mogą się podnieść do pozycji półsiedzącej. Łóżko rehabilitacyjne pomaga im w stopniowym powrocie do sprawności.

W medycznym sklepie online dostępne są również: kołnierze ortopedyczne, uchwyty do toalet, krzesełka pod prysznic, a także produkty medyczne takie jak okłady ciepło zimne. Dla pacjentów leżących w ofercie umieszczono pompowane baseny do mycia głowy z prysznicem, a także pneumatyczne wanny do mycia całego ciała na łóżku. Dzięki takim akcesoriom opieka nad obłożnie chorym krewnym staje się o wiele łatwiejsza. Rodzina ma więcej energii na inne czynności i jest w stanie zapewnić choremu odpowiednie warunki. Sklep ortopedyczny zapewnia ponadto możliwość zamówienia barierek do łóżek rehabilitacyjnych. Dzięki nim ogranicza się ryzyko upadku chorego podczas próby siadania lub obracania się na bok.

Wygodny system płatności dla wszystkich klientów

Klienci indywidualni mogą zapłacić za swoje zamówienie przelewem z dowolnego banku. W sklepie obowiązują również szybkie płatności Shoper, kartami kredytowymi oraz BLIK. W przypadku, gdy klient ma zbyt mało gotówki, może skorzystać z płatności ratalnych. Kilkanaście dogodnych rat ułatwia dopięcie domowego budżetu i wyposażenie chorego w potrzebne akcesoria do rehabilitacji i codziennego funkcjonowania.

Klienci instytucjonalni mogą natomiast zamówić sprzęt i zapłacić za niego w systemie odroczonym. Płatność może być zrealizowana do 30 dni od złożenia zamówienia. Sklep akceptuje dofinansowania na zakup sprzętu z MOPS, PCPR i PFRON.