5 naturalnych suplementów, które polepszą życie seksualne.

5 naturalnych suplementów, które polepszą twoje życie seksualne.

Jeśli kiedykolwiek byłeś w aptece i przyjrzałeś się tym wszystkim ziołowym suplementom, bo chciałeś polepszyć życie seksualne i pomyślałeś sobie: “Nie, człowieku, to w życiu nie zadziała”. Mam dla Ciebie nowinę: Te dziwne zioła mogą rozkręcić Twoją grę seksualną z 6 do 10. Albo przynajmniej 8, jeśli masz mniejsze szczęście.

Wpływ witaminy D na życie seksualne

skutki uboczne witaminy D na życie seksualne

Według badań przeprowadzonych na Johns Hopkins University, stwierdzono, że u mężczyzn, którzy mieli niedobór witaminy D było o 32 procent bardziej prawdopodobne, że będą mieć problemy z kośćmi niż Ci, którzy nie mieli niedoboru.

Witamina D jest odpowiedzialna za utrzymanie komórek śródbłonka, które wyrównują naczynia krwionośne, a bez wystarczającej ilości witaminy D, te komórki śródbłonka, które przenoszą nadmiar osocza wokół ciała, nie mogą prawidłowo funkcjonować, co oznacza, że nie otrzymuje się właściwego krążenia w penisie. . . . lub jakiejkolwiek innej części ciała, w tym przypadku.

Wpływ chwastu zrogowaciałego na życie seksualne

Chwast zrogowaciały jest doskonały dla twojego popędu seksualnego, jak również twojego penisa. To zioło było używane przez Chińczyków od setek lat w leczeniu zaburzeń erekcji i niskiego libido.

Jeśli jednak chcesz coś, co sprawi, że przeładujesz armatę trochę szybciej i przygotujesz się do drugiej rundy w około 10 minut, spróbuj trochę tego wspaniałego zioła. Uważa się, że to ziele zwiększa produkcję testosteronu i ma flawonoidy, które zwiększają tworzenie tlenku azotu, co prowadzi do lepszych i silniejszych sztywności.

Wpływ witaminy B3 na życie seksualne

Witamina ta zwiększa przepływ krwi i zmniejsza stan zapalny, które są dwiema podstawowymi przyczynami zaburzeń erekcji.

“Witamina B3 jest również używana do wytwarzania hormonów płciowych i innych ważnych cząsteczek sygnału chemicznego”, wyjaśnia dr Harry Fisch z nowojorskiego Szpitala Prezbiterian, sugerując, że penis z niedoborem witaminy B3, będzie prawdopodobnie mniej sztywny i twardy. I nie chcesz tego. Chcesz być w pełni możliwości.

Aby uzyskać więcej witaminy B3 w diecie, spróbuj jeść więcej piersi z indyka lub kurczaka, orzeszków ziemnych, grzybów, wątroby i wołowiny karmionej trawą. Albo możesz wziąć suplement. To też działa.

Wpływ żeń-szenia na życie seksualne

skład żeń-szenia na życie seksualne

Jeśli szukasz bodźca psychicznego, jak również takiego pod pasem, sięgnij po żeń-szeń panax, czyli żeń-szeń koreański lub czerwony, ponieważ pomoże on Twojemu ciału we wszystkim.

Tradycyjnie używane jako afrodyzjak, stymulant i leczenie niepłodności, żeń-szeń jest czymś, co należy zdecydowanie rozważyć wypróbowanie, jeśli trzeba trochę zwiększyć w sypialni.

Badania południowokoreańskie z 2013 r. wykazały, że branie żeń-szenia przez kilka tygodni pomogło mężczyznom znacznie wydłużyć czas życia przed wydmuchiwaniem ładunku i znacznie poprawiło ich ogólne wyniki.

Inne badanie wykazało również, że że żeń-szeń może pomóc przekształcić średnią erekcję w ogromną, poprawić poziom testosteronu i zwiększyć libido.

“Żeń-szeń jest obiecującą terapią ziołową dla ED, ponieważ wspomaga rozluźnienie mięśni gładkich w penisie, zwiększa poziom dopaminy w mózgu i zwiększa ciśnienie w nerwach jamistych penisa, co pomaga w syntezie tlenku azotu”;, mówi dr Charles Walker, adiunkt urologii na Uniwersytecie Yale.

Wpływ miłorzębu japońskiego na życie seksualne

Jako zioło, które zawsze idzie w parze z żeń-szeniem, nie powinno być niespodzianką, że jest również afrodyzjakiem, który pomoże ci w twojej grze seksualnej. Jest stosowany do poprawy przepływu krwi i tlenu, poziomu energii i koncentracji w medycynie chińskiej od zawsze, więc powinieneś wiedzieć, że to dobry towar. Ufaj chińskiej medycynie.
Nawet jeśli nie ma zbyt wielu badań nad związkiem między tą rośliną a korzyściami dla zdrowia seksualnego u ludzi, badanie z 2011 r. sugeruje, że ekstrakt z miłorzębu japońskiego wzrósł poziom dopaminy u szczurów i dał im erekcję, co jest fajne.

A ponieważ szczury i ludzie mają 99% genów (nie to samo co dzielenie się DNA), zasadniczo oznacza to, że ty też doświadczysz pośpiechu dopaminy i staniesz się twardy.


Zdecydowanie upewnij się, że używasz zgodnie z zaleceniami i nie bierz wszystkich pięciu na raz. Powodzenia, chłopaki.

Podsumowaniena temat 5 naturalnych suplementów, które polepszą życie seksualne. – Aktualizacja 16 maja 2023

Ponownie przyglądamy się światu suplementów diety wspomagających męską potencję, dokładnie analizując nasze wcześniejsze recenzje i wprowadzając najświeższe informacje. Nasza strona główna, NetLekarz, jest pełna najnowszych wiadomości i recenzji na ten temat.

Wśród naszych ostatnich aktualizacji, zwróciliśmy szczególną uwagę na Vigordic, suplement o potwierdzonej skuteczności, który jest wysoko oceniany przez użytkowników szukających poprawy w swoim życiu seksualnym. Wsparcie dla męskiego libido, lepszej wydolności w łóżku – wszystko to można znaleźć w naszej specjalnej kategorii poświęconej poprawie libido.

Innym godnym uwagi produktem jest Pleasure Duo, który zdobywa coraz większą popularność dzięki unikalnej kombinacji składników. Czy chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do naszej kategorii na poprawę libido i sprawdź!

Wszystkie nasze artykuły są regularnie aktualizowane, aby zapewnić najbardziej aktualne i wiarygodne informacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę kontakt. Pamiętaj, że Twoja dobra forma w sypialni jest dla nas priorytetem. Zostań z nami na bieżąco!