5 naturalnych suplementów, które polepszą życie seksualne.

5 naturalnych suplementów, które polepszą twoje życie seksualne.

Jeśli kiedykolwiek byłeś w aptece i przyjrzałeś się tym wszystkim ziołowym suplementom, bo chciałeś polepszyć życie seksualne i pomyślałeś sobie: “Nie, człowieku, to w życiu nie zadziała”. Mam dla Ciebie nowinę: Te dziwne zioła mogą rozkręcić Twoją grę seksualną z 6 do 10. Albo przynajmniej 8, jeśli masz mniejsze szczęście.

Wpływ witaminy D na życie seksualne

skutki uboczne witaminy D na życie seksualne

Według badań przeprowadzonych na Johns Hopkins University, stwierdzono, że u mężczyzn, którzy mieli niedobór witaminy D było o 32 procent bardziej prawdopodobne, że będą mieć problemy z kośćmi niż Ci, którzy nie mieli niedoboru.

Witamina D jest odpowiedzialna za utrzymanie komórek śródbłonka, które wyrównują naczynia krwionośne, a bez wystarczającej ilości witaminy D, te komórki śródbłonka, które przenoszą nadmiar osocza wokół ciała, nie mogą prawidłowo funkcjonować, co oznacza, że nie otrzymuje się właściwego krążenia w penisie. . . . lub jakiejkolwiek innej części ciała, w tym przypadku.

Wpływ chwastu zrogowaciałego na życie seksualne

Chwast zrogowaciały jest doskonały dla twojego popędu seksualnego, jak również twojego penisa. To zioło było używane przez Chińczyków od setek lat w leczeniu zaburzeń erekcji i niskiego libido.

Jeśli jednak chcesz coś, co sprawi, że przeładujesz armatę trochę szybciej i przygotujesz się do drugiej rundy w około 10 minut, spróbuj trochę tego wspaniałego zioła. Uważa się, że to ziele zwiększa produkcję testosteronu i ma flawonoidy, które zwiększają tworzenie tlenku azotu, co prowadzi do lepszych i silniejszych sztywności.

Wpływ witaminy B3 na życie seksualne

Witamina ta zwiększa przepływ krwi i zmniejsza stan zapalny, które są dwiema podstawowymi przyczynami zaburzeń erekcji.

“Witamina B3 jest również używana do wytwarzania hormonów płciowych i innych ważnych cząsteczek sygnału chemicznego”, wyjaśnia dr Harry Fisch z nowojorskiego Szpitala Prezbiterian, sugerując, że penis z niedoborem witaminy B3, będzie prawdopodobnie mniej sztywny i twardy. I nie chcesz tego. Chcesz być w pełni możliwości.

Aby uzyskać więcej witaminy B3 w diecie, spróbuj jeść więcej piersi z indyka lub kurczaka, orzeszków ziemnych, grzybów, wątroby i wołowiny karmionej trawą. Albo możesz wziąć suplement. To też działa.

Wpływ żeń-szenia na życie seksualne

skład żeń-szenia na życie seksualne

Jeśli szukasz bodźca psychicznego, jak również takiego pod pasem, sięgnij po żeń-szeń panax, czyli żeń-szeń koreański lub czerwony, ponieważ pomoże on Twojemu ciału we wszystkim.

Tradycyjnie używane jako afrodyzjak, stymulant i leczenie niepłodności, żeń-szeń jest czymś, co należy zdecydowanie rozważyć wypróbowanie, jeśli trzeba trochę zwiększyć w sypialni.

Badania południowokoreańskie z 2013 r. wykazały, że branie żeń-szenia przez kilka tygodni pomogło mężczyznom znacznie wydłużyć czas życia przed wydmuchiwaniem ładunku i znacznie poprawiło ich ogólne wyniki.

Inne badanie wykazało również, że że żeń-szeń może pomóc przekształcić średnią erekcję w ogromną, poprawić poziom testosteronu i zwiększyć libido.

“Żeń-szeń jest obiecującą terapią ziołową dla ED, ponieważ wspomaga rozluźnienie mięśni gładkich w penisie, zwiększa poziom dopaminy w mózgu i zwiększa ciśnienie w nerwach jamistych penisa, co pomaga w syntezie tlenku azotu”;, mówi dr Charles Walker, adiunkt urologii na Uniwersytecie Yale.

Wpływ miłorzębu japońskiego na życie seksualne

Jako zioło, które zawsze idzie w parze z żeń-szeniem, nie powinno być niespodzianką, że jest również afrodyzjakiem, który pomoże ci w twojej grze seksualnej. Jest stosowany do poprawy przepływu krwi i tlenu, poziomu energii i koncentracji w medycynie chińskiej od zawsze, więc powinieneś wiedzieć, że to dobry towar. Ufaj chińskiej medycynie.
Nawet jeśli nie ma zbyt wielu badań nad związkiem między tą rośliną a korzyściami dla zdrowia seksualnego u ludzi, badanie z 2011 r. sugeruje, że ekstrakt z miłorzębu japońskiego wzrósł poziom dopaminy u szczurów i dał im erekcję, co jest fajne.

A ponieważ szczury i ludzie mają 99% genów (nie to samo co dzielenie się DNA), zasadniczo oznacza to, że ty też doświadczysz pośpiechu dopaminy i staniesz się twardy.


Zdecydowanie upewnij się, że używasz zgodnie z zaleceniami i nie bierz wszystkich pięciu na raz. Powodzenia, chłopaki.