Libido- zwiększ je naturalnie przy pomocy witamin i ziół.

Libido- zwiększ je naturalnie przy pomocy witamin i ziół.

Czy odpowiedź na podkręcenie sytuacji w sypialni i libido może znajdować się w przejściu na witaminę? Oto, co proponują eksperci, aby pomóc Ci zwiększyć Twoją moc i siłę.

Witaminy z grupy B i ich wpływ na libido

Utrata libido może być związana z niedoborem witaminy B, który wpływa na energię w ogólnym sensie. Suplementy mogą pomóc lub uwzględnić żywność o wysokiej zawartości witamin z grupy B, w tym drób, wołowinę, jaja i zielone warzywa liściaste.

Podkręć libido dodając więcej antyoksydantów

Najlepsze suplementy to te, które wspierają naturalną produkcję energii i hormonów w Twoim organizmowi. Zalecamy witaminy A i E- przeciwutleniacze, które mogą pomóc zwiększyć energię, krążenie i wzrost komórek. Wiele zdrowych produktów spożywczych, takich jak owoce, warzywa, orzechy i ziarna, zawiera suplementację witaminową, która jest niezbędna do utrzymania zdrowego libido.

Cynk a libido

libido skład cynk witaminy

Niedobory tego niezbędnego minerału są znane jako rezultat niskiego libido. To może wyjaśniać, dlaczego jedno konkretne jedzenie może podkręcić twój popęd seksualny. Ostrygi są bogate w cynk i mogą pomóc wzmocnić libido.

Podkręć libido robiąc zapasy selenu

Zaleca się selen, witaminę występującą naturalnie w orzechach, wołowinie, tuńczyku i ziarnach. Wystarczy zachować ostrożność, aby nie zwariować z tym- przy wysokim poziomie (ponad 400 mcg), możesz być narażony na skutki uboczne, w tym problemy z sercem, nerkami i wątrobą- oraz na większe ryzyko zachorowania na raka gruczołu krokowego u mężczyzn.

Zacznij suplementować L-argininę w celu polepszenia libido

Zacznij suplementować L-argininę w celu polepszenia libido

Wczesne badania sugerują, że suplementy L-argininy mogą pomóc zwiększyć libido u kobiet. Teoria? Suplement może zwiększyć przepływ krwi do obszaru pochwy.

Jedz więcej produktów z Omega-3

Zalecamy, aby uzyskać mnóstwo tego związku, znajdującego się w obfitości “tłustych” ryb, w tym łososia. Wiąże się to z poprawą krążenia i zmniejszeniem objawów depresji – oba te elementy są kluczowymi składnikami zdrowia seksualnego. Witaminy są kluczem do lepszego przepływu krwi i funkcjonowania organów.

Szarlotka jako złoty środek

Czy odpowiedź na urozmaicenie twojego życia miłosnego może być w twojej szafce z przyprawami? Badanie przeprowadzone w 2013 roku wykazało, że gałka muszkatołowa poprawiła sprawność seksualną – przynajmniej w przypadku myszy, podczas gdy zapach cynamonu może wprowadzić Cię w nastrój. Badania wykazały, że zapachy, które są bardziej piżmowe, jak cynamon, bergamota, drewno cedrowe i paczula, przemawiają do twoich cielesnych pragnień i wywołują podniecenie.

Spróbuj trochę żeń-szenia

Żeń-szeń został uznany za magiczny środek w tradycyjnej medycyny chińskiej od wieków, a niektóre badania wykazały, że może on pomóc w zaburzeniach erekcji wraz z pobudzaniem popędu płciowego.

Podsumowanie recenzji na temat diety na potencję – Aktualizacja 5 czerwca 2023

Na naszej stronie NetLekarz ciągle pracujemy nad aktualizacją recenzji suplementów diety mających na celu poprawę męskiego libido i wydolności w łóżku. Tym razem pod lupę wzięliśmy Virtisan. Zapewniamy, że każdy wpis na blogu jest regularnie odświeżany, aktualizowany o najnowsze dane i usuwane są przestarzałe treści.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kategorii libido, gdzie znajdziesz wiele innych recenzji produktów na poprawę sprawności w łóżku. Przekonaj się, które suplementy mogą skutecznie wspomóc twoje życie seksualne.

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę kontakt. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!